TRESemmé, Fresh & Clean, Dry shampoo for Normal to Oily Hair (Suchy szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się)

Dzięki suchemu szamponowi Clean and Fresh Twoje włosy będą wyglądać świeżo pomiędzy myciami. Specjalne substancje wchłaniające sebum zawarte w produkcie nie pozostawią białych śladów i nie trzeba ich wyczesywać z włosów. Suchy szampon pozostawia włosy widocznie odświeżone drugiego dnia bez użycia wody, unosi je u nasady i dodaje objętości. Dzięki wygodnej formie aerozolu, łatwo zaaplikujesz szampon, aby uzyskać efekt odświeżonych włosów. Działa pobudzająco na zmysły dzięki świeżemu cytrusowemu zapachowi.

Nie jest zły.

Kupiłam zachęcona faktem, że nie zrobi białych plam na ciemnych włosach.
Lubię suche szampony, nie zawsze do odświeżenia włosów, ale czasem dla samego uniesienia i nadania im struktury. Niestety moje naturalne włosy są ciemno brązowe, i większość suchych szamponów robiła mi okropne białe plamy, których nie mogłam wyczesać.
Produkt tresemme spełnia moje oczekiwania, ALE nie jest niczym nadzwyczajnym i na pewno nie jest wart swojej regularnej ceny.
Są momenty gdzie bieli, a są momenty, gdzie doskonale pokrywa włosy bez zbędnego nalotu, szczerze to nie mam pojęcia od czego to zależy, bo zawsze wstrząsam produkt mocno kilka razy przed użyciem i delikatnie naciskam atomizer.
Włosy unosi i to bardzo. Przy moich cienkich włosach widać naprawdę różnicę. Jeśli chodzi o odświeżenie, to nie powiedziałabym, że jakoś spektakularnie je odświeża, tutaj chyba lepszy jest zwykły batiste.
Czasami mam wrażenie, że skleja włosy jak lakier, zlepia je i ciężko je rozczesać.
Dość nietypowy produkt, lubię go, ale są momenty gdzie żałuję wydanych na niego pieniędzy.

Mój ulubieniec

Suchy szampon został moim ulubieńcem, od pierwszego użycia. Porzuciłam dla niego Batiste. Szampon jest łatwy w użuciu. Jego ogromną zaletą jest to że nie pozostawia białego nalotu na włosach, unosi je u nasady i do tego przepięknie pachnie, zapach jest trwały i pozostaje na włosach przez długi czas. Bez obaw mogę uznać go za mój HIT!

Dla mnie PORAŻKA

Nie mogłam już doczekać się jego końca. To mój trzeci suchy szampon i jako pierwszy po prostu NIC NIE DAJE.

+ ładnie pachnie

- moje przetłuszczające się włosy w ogóle nie zostają odswieżone ani uniesione
- nie wchłania sebum
- co więcej, jakby dodatkowo je oklapuje! :(

Dotychczas używany ROSSMANowy jest znacznie lepszy i wiele tańszy,

Dobry produkt

Produkt wyposażony jest w sprawnie działający atomizer, rozpyla się na włosach, zapach typowo lakierowy. Wygodny i poręczny. Co jednak najważniejsze aplikacja nie pozostawia żadnego białego proszku jak w przypadku innych suchych szamponów. Dobrze się wyczesuje. Odświeża włosy, unosi i nadaje objętości, dodatkowo nie skleja ich. Bardzo istotny jest też fakt że włosy po użyciu nie są szorstkie i tępe. Jeden z lepszych suchych szamponów na rynku.