TRESemmé, Fresh & Clean, Dry shampoo for Normal to Oily Hair (Suchy szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się)

Dzięki suchemu szamponowi Clean and Fresh Twoje włosy będą wyglądać świeżo pomiędzy myciami. Specjalne substancje wchłaniające sebum zawarte w produkcie nie pozostawią białych śladów i nie trzeba ich wyczesywać z włosów. Suchy szampon pozostawia włosy widocznie odświeżone drugiego dnia bez użycia wody, unosi je u nasady i dodaje objętości. Dzięki wygodnej formie aerozolu, łatwo zaaplikujesz szampon, aby uzyskać efekt odświeżonych włosów. Działa pobudzająco na zmysły dzięki świeżemu cytrusowemu zapachowi.

Dla mnie PORAŻKA

Nie mogłam już doczekać się jego końca. To mój trzeci suchy szampon i jako pierwszy po prostu NIC NIE DAJE.

+ ładnie pachnie

- moje przetłuszczające się włosy w ogóle nie zostają odswieżone ani uniesione
- nie wchłania sebum
- co więcej, jakby dodatkowo je oklapuje! :(

Dotychczas używany ROSSMANowy jest znacznie lepszy i wiele tańszy,

Dobry produkt

Produkt wyposażony jest w sprawnie działający atomizer, rozpyla się na włosach, zapach typowo lakierowy. Wygodny i poręczny. Co jednak najważniejsze aplikacja nie pozostawia żadnego białego proszku jak w przypadku innych suchych szamponów. Dobrze się wyczesuje. Odświeża włosy, unosi i nadaje objętości, dodatkowo nie skleja ich. Bardzo istotny jest też fakt że włosy po użyciu nie są szorstkie i tępe. Jeden z lepszych suchych szamponów na rynku.