Delia, Eyebrow Expert, Instant Eyebrow Tint (Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi)

Ekspresowa henna jednoskładnikowa. Najlepsze rozwiązanie na piękne brwi w 5 minut bez łączenia składników.
Teraz szybko i łatwo nadasz swoim brwiom piękny kształt i kolor:
Nie musisz mieszać koloryzatora z aktywatorem.
Używasz, kiedy chcesz – nawet do 20 aplikacji.
Możesz mieć ją zawsze w kosmetyczce, ale wystarczy aplikować ją co 3 dni.
Nadanie oczekiwanego kształtu jest niezwykle proste, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi w pędzelku.
Łatwo zmywa się zwilżonym wodą płatkiem kosmetycznym.
Nie rozmazuje się podczas zmywania.
Bezpieczna w okolicach oczu.
Przebadana pod kontrolą lekarzy: dermatologia i okulisty.
Zawiera olej argonowy. 0% utleniaczy.

henna nr 1 do brwi!

Długo eksperymentowałam z henną do brwi. Nie chodzę do kosmetyczki, bo wolę sobie sama podkreślić brwi. Henna marki Delia jest najlepsza. A szczególnie ta ekspresowa w pędzelku. Rewelacja. Wystarczy poświęcić kilka minut przed jakimś wyjściem i gotowe. Ja osobiście staram się malować jedynie włoski, a nie całą skórę. Efekt mi się bardzo podoba. Trzyma kilka dni, co jest dużym plusem.

Za słaba

Należe do osób, które natura obdarzyła bardzo jasnymi brwiami więc niemal od 14 roku życia stosuje henne. Zawsze była to ,,profesjonalna” henna w zakładzie kosmetycznym. Od jakiś dwoch lat wykonuje jednak henne sama w domu.
Jaka była moja radość kiedy zobaczyłam te henne w sklepie.Wow w koncu się nie pobrudze !W koncu nie bede musiała szukać pojemniczka do rozrobienia.
Niestety entuzjazm znikł po pierwszej aplikacji.Jestem osobą,która lubie mocno podkreślone brwi,ale nawet trzymając tę henne 20 min nie widzę żadnego efektu a moje brwi są nadal jasne,
Strata pieniędzy.

kolor na 2-3 dni

Zawsze kupuję hennę z Deli. Najczęściej jest to ta, gdzie miesza się proszek z takim kremem. Ona łapie skórę, a to lubię.

Ten produkt zaciekawił mnie jako nowość. Zapłaciła za nią 17 czy 18 zł. Ma wystarczyć podobno na 20 aplikacji.

Mamy opakowanie jakby tusz do rzęs, jednak aplikator jest zakończony dosyć grubym pędzelkiem. Nic nie trzeba mieszać. Wystarczy odkręcić, pomalować brwi i po 10 minutach zmyć. Jest to bardzo szybkie i wygodniejsze niż rozrabianie henny i brudzenie swojego pędzelka. Na pewno fajny pomysł, który ma nam ułatwić użytkowanie henny. Do tego opakowanie jest małe, więc można ją ze sobą zabierać nawet na wyjazdy i na szybko zrobić sobie brwi.

Dostępne są dwa kolory- brąz i czarny. Mam czarne włosy a brwi ciemno brązowe, więc wybrałam brąz, by sprawdzić jak ciemny jest (chociaż normalnie też czasem robię brwi czarną henną).

Przy aplikacji wygląda na brwiach niemal na czarną. Trzymałam ją 10 min i zmyłam i efekt dla mnie jest naprawdę delikatny.
Henna nie farbuje skóry co jest plusem, gdy wyjedziemy poza kształt, ale też minusem gdy chcemy sobie zrobić początek brwi a nie mamy tam wiele włosków, bo skóry nam nie zafarbuje.
Włoski trochę przyciemniła. Na moich ciemnych brwiach wielkiej różnicy nie widać, nie wiem jak wyjdzie na jasnych. Kolor nie wpada w rudy co jest wielkim plusem. Brwi są po prostu ciemno brązowe, takie neutralne.

Trwałość jest słaba, bo po 2-3 dniach znika. Jednak producent zaleca stosować ją co 3 dni, więc trwałość chyba ma taka być. Ciężko stwierdzić. Jednak wtedy nie jest to zbyt ekonomiczne, bo opakowanie zużyjemy w miesiąc.

Co do samej aplikacji:
Mam dosyć szerokie brwi, zapuściłam je, więc też nie mam żadnych dziur i nie potrzebuję precyzyjnego aplikatora by je podkreślić. Ten pędzelek jest dosyć szeroki, ale bardzo szybki w użyciu jeśli chodzi o moje brwi, które najcieńsze nie są. Tylko przy końcówce muszę poświęcić chwilę więcej. Jeśli ktoś ma cieniutkie brwi, to aplikator może być dla niego za duży. Ale chociaż dobrze, bo henna nie zafarbuje skóry.

Generalnie:
-na pewno sama forma produktu jest super, bo gdy nie muszę nic rozrabiać, to zrobię hennę szybciej, więc dla kogoś zbieganego świetna sprawa
-nie czuć jej na brwiach, więc siedzenie z nią nie jest uciążliwe
-kolor w moim przypadku nie wyszedł rudy

+/- nie farbuje skóry

-trwałość 2-3 dni i po efekcie

Przez tą trwałość mam mieszane uczucia, więc nie wiem czy kupię ponownie.

krótkotrwały efekt

Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi zapakowana jest w kartonowe pudełeczko. Całość przypomina mały tusz do rzęs. Aplikator to mała szczoteczka, którą nakładamy henne na brwi. Konsystencją gęsta, nie spływa podczas aplikacji. Dostępna w dwóch kolorach – czarnym i brązowym. Bezzapachowa. Nie wymaga mieszania składników.

Zazwyczaj miałam problem z idealnym wyregulowaniem brwi sama. Ale udało mi się ładnie nadać im kształt. Przystąpiłam do nakładania henny. Dużym plusem jest fakt, iż henna farbuje tylko włoski. Obawiałam się zafarbowania skóry. Podczas zmywania henny ładnie i dobrze zmywa się ze skóry. Kolor utrzymuje się na rzęsach 3-4 dni. Dzięki zawartemu w hennie olejkowi arganowemu nasze brwi są delikatne.

Henna

Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi to pierwszy produkt tego typu jaki stosowałam. Wcześniej obawiałam się efektu przy braku wprawy. W końcu z ciekawości zdecydowałam się na tą hennę w kolorze brązowym. Kosmetyk posiada olej arganowy oraz brak w nim utleniaczy. Na pudełku mamy wszystko wyjaśnione jak stosować i ostrzeżenie przed możliwością wystąpienia uczulenia. Jest także podana data ważności. Henna ma pojemność 6 ml. Aplikator jest zakończony grubym pędzelkiem, który sprawia, że łatwo nałożyć produkt. Efekt jest ładny, naturalny. Trzyma się 3 dni. Kosmetyk nie uczulił mnie.

Lubie

Zacznę od tego że to pierwsza henna z jaką miałam doczynienia bo zawsze bałam się karykaturalnego efektu. Mam dość ciemna oprawę oczu i zależało mi na niewielkim przyciemnieniu jaśniejszych włosków. Dla mnie ten kosmetyk ma same plusy.

W odróżnieniu do poprzedniczki podoba mi się grubszy niż w eyelinerach pędzelek bo aplikacja staje się o wiele szybsza.

Kosmetyk barwi jedynie włoski a nie skórę wiec nawet przy nierównej aplikacji po zmyciu nie ma śladów.

Krótki czas trzymania na brwiach

Bezzapachowy

Łatwo się zmywa

Aplikacje można powtórzyć na kolejne 5 min i uzyskujemy jeszcze ciemniejszy efekt.

Przyciemnienie utrzymuje się 3-4 dni ale użycie kosmetyku jest na tyle proste i szybkie ze nie mam problemu z jego powtarzaniem.

Dzięki niemu poprawiłam kształt brwi

Używa produktu od: próbka

fajny pomysł, ale wykonanie leży i kwiczy

Strasznie chciałam, żeby ta henna działała, ale chyba wszystko co mogło pójść nie tak, poszło nie tak. Po pierwsze aplikator, który wcale nie wygląda tak, jak na opakowaniu. Wydawałoby się, że to aplikator jak w eyelinerach, ale niż bardziej mylnego - rączka jest za długa, żeby ją wygodnie chwycić, a pędzelek jest za miękki i za duży, żeby się nim precyzyjnie posłużyć. Jest to jak najbardziej wykonalne, ale dużo lepszym pomysłem jest użycie innego pędzelka, a to się już mija z celem. Wszystko bym to wybaczyła, gdyby sama henna faktycznie barwiła brwi, ale efekt jest tak słaby (a trzymałam na nich tę hennę o wiele dłużej niż zaleca producent), że tak czy owak trzeba na nie położyć makijaż. Warto dodać, że moje brwi są naturalnie jasne, więc henna zazwyczaj jest na nich mocno widoczna. W porównaniu z brązowym refectocilem ten produkt jest bezużyteczny. Nada się natomiast dla osób, które lubią bardzo naturalny efekt.