Delia, Eyebrow Expert, Instant Eyebrow Tint (Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi)

Sprawdź ceny produktu

Ekspresowa henna jednoskładnikowa. Najlepsze rozwiązanie na piękne brwi w 5 minut bez łączenia składników.
Teraz szybko i łatwo nadasz swoim brwiom piękny kształt i kolor:
Nie musisz mieszać koloryzatora z aktywatorem.
Używasz, kiedy chcesz – nawet do 20 aplikacji.
Możesz mieć ją zawsze w kosmetyczce, ale wystarczy aplikować ją co 3 dni.
Nadanie oczekiwanego kształtu jest niezwykle proste, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi w pędzelku.
Łatwo zmywa się zwilżonym wodą płatkiem kosmetycznym.
Nie rozmazuje się podczas zmywania.
Bezpieczna w okolicach oczu.
Przebadana pod kontrolą lekarzy: dermatologia i okulisty.
Zawiera olej argonowy. 0% utleniaczy.

Dla mnie najlepsza henna ze sklepowych

W końcu czarna henna, która nie wychodzi na mojej skórze pomarańczowo, fioletowo czy niebiesko! Kolor skóry grafitowy, kolor włosków czarny. Trwałość na skórze 2-3 dni, na włoskach znacznie dłużej. Z tym że trzymam produkt nałożony zawsze co najmniej pół godziny, czasem godzinę. Gdy czas stosowałam taki jak podaje producent, to efekt na skórze był bardzo delikatny i znikał w ciągu 1 dnia.
Wielki plus też za to, że nie muszę w końcu mieszać dwóch składników.

3x nie

Miałam 3 podejścia do koloru czarnego, za każdym razem wychodził przepiękny kolor...morski (!?) Trzymałam dłużej, krócej, kolor morski był bardziej intensywny lub mniej. Plus za trwałość, po 24 h nie było po niej śladu ufff ????. Jeśli ktoś ma ochote na kolorystyczne szaleństwo to polecam ????

Efekt utrzymuje się około 3 dni

plusy:
+ szybki czas działania
+ daje naturalny brązowy kolor
+ wielokrotnego użytku
+ bez zbędnego mieszania składników

minusy:
- szybko schodzi
- mało precyzyjny aplikator

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wygodne opakowanie
+ wysoka wydajność

Henna nie warta ceny.

Kupiłam ją ze względu na precyzyjny aplikator i jednoskładnikowość. Spedziewałam się, że mimo zapewnień producenta co do trwałości wytrzyma nieco dłużej, dlatego też zawiodłam się na niej.
Jeśli chodzi o zapewnienia producenta to faktycznie jest to henna ekspresowa, której efekt utrzymuje się ok. 3dni i ani dnia dłużej. Co do jej intesywności też szału nie ma. Ładnie łapie włoski, nawet delikatnie zabarwia skórę, ale na drugi dzień ten efekt znika, co w moim przypadku jest nie do zaakceptowania bo mam duże ubytki w brwiach, które muszę jakoś maskować… A z tą henną i tak muszę całe brwi podkreślać kredką…

Plus za opakowanie, które wyglądem przypomina te z eyelinerów. Tak samo jest z pędzelkiem, dzięki któremu produkt można z dużą precyzją zaaplikować na brwi. Z pewnością mi się jeszcze przyda, chociaż do aplikowania tradycyjnej henny, która daje o niebo dłuższy i mocniejszy efekt.

Ogólnie niezła opcja kiedy potrzebujesz na szybko zrobić sobie henne przed wyjściem, lub na wyjazd, ale nie jest to produkt który kupię ponownie. Henna nie warta swojej ceny i nie chce mi się bawić i poprawiać brwi co 2-3dni.

Totalny bubel

Nie do końca rozumiem jaką funkcję ma spełniać ta henna?
Skóry nie zabarwia w ogóle, czarny kolor ewentualnie na odrobinę szaro. Łapie na włoskach to fakt, jednak to tak delikatny i szybko zmywalny efekt, że i tak trzeba się pomalować ? To po co używać tej henny w ogóle? Chyba musiałabym chodzić z nią pół dnia. Zawód.

Ekspresowa, bezpieczna henna do brwi.

Henna marki Delia była pierwszą jakiej odważyłam się samodzielnie użyć. Obawiałam się mocnego, przerysowanego efektu aczkolwiek zostałam miło zaskoczona. Z natury mam gęste i mocne brwi, jednak w ostatnim czasie mocno zjaśniały. Dzięki temu produktowi zostały one podkreślone w widoczny ale komiczny sposób. Zafarbowane zostały jedynie włosy nie skóra. Bardzo szybko zmywa się produkt. A jego trwałość w moim przypadku wynosi tak jak opisuje producent ok. 3 dni.

Jestem na nie

Henna tej firmy niestety u mnie się nie sprawdziła, po wykonaniu koloryzacji brwi nie było żadnych efektów mimo że czas koloryzacji był odpowiedni nie zabarwiła mi ani brwi ani skóry.

To nie henna ...

Henna to dla mnie produkt, który zostawia jakikolwiek ślad na skórze czy włosach , a w tym przypadku mamy owszem fajny kosmetyk który pomaluje nam brwi ale zaraz po zmyciu wacikiem efekt znika. U mnie nie ma efektu już drugi dzień ,a włoski na brwiach mam jasne i delikatne podatne na farbowanie .

henna nr 1 do brwi!

Długo eksperymentowałam z henną do brwi. Nie chodzę do kosmetyczki, bo wolę sobie sama podkreślić brwi. Henna marki Delia jest najlepsza. A szczególnie ta ekspresowa w pędzelku. Rewelacja. Wystarczy poświęcić kilka minut przed jakimś wyjściem i gotowe. Ja osobiście staram się malować jedynie włoski, a nie całą skórę. Efekt mi się bardzo podoba. Trzyma kilka dni, co jest dużym plusem.

Za słaba

Należe do osób, które natura obdarzyła bardzo jasnymi brwiami więc niemal od 14 roku życia stosuje henne. Zawsze była to ,,profesjonalna” henna w zakładzie kosmetycznym. Od jakiś dwoch lat wykonuje jednak henne sama w domu.
Jaka była moja radość kiedy zobaczyłam te henne w sklepie.Wow w koncu się nie pobrudze !W koncu nie bede musiała szukać pojemniczka do rozrobienia.
Niestety entuzjazm znikł po pierwszej aplikacji.Jestem osobą,która lubie mocno podkreślone brwi,ale nawet trzymając tę henne 20 min nie widzę żadnego efektu a moje brwi są nadal jasne,
Strata pieniędzy.

kolor na 2-3 dni

Zawsze kupuję hennę z Deli. Najczęściej jest to ta, gdzie miesza się proszek z takim kremem. Ona łapie skórę, a to lubię.

Ten produkt zaciekawił mnie jako nowość. Zapłaciła za nią 17 czy 18 zł. Ma wystarczyć podobno na 20 aplikacji.

Mamy opakowanie jakby tusz do rzęs, jednak aplikator jest zakończony dosyć grubym pędzelkiem. Nic nie trzeba mieszać. Wystarczy odkręcić, pomalować brwi i po 10 minutach zmyć. Jest to bardzo szybkie i wygodniejsze niż rozrabianie henny i brudzenie swojego pędzelka. Na pewno fajny pomysł, który ma nam ułatwić użytkowanie henny. Do tego opakowanie jest małe, więc można ją ze sobą zabierać nawet na wyjazdy i na szybko zrobić sobie brwi.

Dostępne są dwa kolory- brąz i czarny. Mam czarne włosy a brwi ciemno brązowe, więc wybrałam brąz, by sprawdzić jak ciemny jest (chociaż normalnie też czasem robię brwi czarną henną).

Przy aplikacji wygląda na brwiach niemal na czarną. Trzymałam ją 10 min i zmyłam i efekt dla mnie jest naprawdę delikatny.
Henna nie farbuje skóry co jest plusem, gdy wyjedziemy poza kształt, ale też minusem gdy chcemy sobie zrobić początek brwi a nie mamy tam wiele włosków, bo skóry nam nie zafarbuje.
Włoski trochę przyciemniła. Na moich ciemnych brwiach wielkiej różnicy nie widać, nie wiem jak wyjdzie na jasnych. Kolor nie wpada w rudy co jest wielkim plusem. Brwi są po prostu ciemno brązowe, takie neutralne.

Trwałość jest słaba, bo po 2-3 dniach znika. Jednak producent zaleca stosować ją co 3 dni, więc trwałość chyba ma taka być. Ciężko stwierdzić. Jednak wtedy nie jest to zbyt ekonomiczne, bo opakowanie zużyjemy w miesiąc.

Co do samej aplikacji:
Mam dosyć szerokie brwi, zapuściłam je, więc też nie mam żadnych dziur i nie potrzebuję precyzyjnego aplikatora by je podkreślić. Ten pędzelek jest dosyć szeroki, ale bardzo szybki w użyciu jeśli chodzi o moje brwi, które najcieńsze nie są. Tylko przy końcówce muszę poświęcić chwilę więcej. Jeśli ktoś ma cieniutkie brwi, to aplikator może być dla niego za duży. Ale chociaż dobrze, bo henna nie zafarbuje skóry.

Generalnie:
-na pewno sama forma produktu jest super, bo gdy nie muszę nic rozrabiać, to zrobię hennę szybciej, więc dla kogoś zbieganego świetna sprawa
-nie czuć jej na brwiach, więc siedzenie z nią nie jest uciążliwe
-kolor w moim przypadku nie wyszedł rudy

+/- nie farbuje skóry

-trwałość 2-3 dni i po efekcie

Przez tą trwałość mam mieszane uczucia, więc nie wiem czy kupię ponownie.

krótkotrwały efekt

Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi zapakowana jest w kartonowe pudełeczko. Całość przypomina mały tusz do rzęs. Aplikator to mała szczoteczka, którą nakładamy henne na brwi. Konsystencją gęsta, nie spływa podczas aplikacji. Dostępna w dwóch kolorach – czarnym i brązowym. Bezzapachowa. Nie wymaga mieszania składników.

Zazwyczaj miałam problem z idealnym wyregulowaniem brwi sama. Ale udało mi się ładnie nadać im kształt. Przystąpiłam do nakładania henny. Dużym plusem jest fakt, iż henna farbuje tylko włoski. Obawiałam się zafarbowania skóry. Podczas zmywania henny ładnie i dobrze zmywa się ze skóry. Kolor utrzymuje się na rzęsach 3-4 dni. Dzięki zawartemu w hennie olejkowi arganowemu nasze brwi są delikatne.