Delia, Eyebrow Expert, Instant Eyebrow Tint (Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi)

Ekspresowa henna jednoskładnikowa. Najlepsze rozwiązanie na piękne brwi w 5 minut bez łączenia składników.
Teraz szybko i łatwo nadasz swoim brwiom piękny kształt i kolor:
Nie musisz mieszać koloryzatora z aktywatorem.
Używasz, kiedy chcesz – nawet do 20 aplikacji.
Możesz mieć ją zawsze w kosmetyczce, ale wystarczy aplikować ją co 3 dni.
Nadanie oczekiwanego kształtu jest niezwykle proste, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi w pędzelku.
Łatwo zmywa się zwilżonym wodą płatkiem kosmetycznym.
Nie rozmazuje się podczas zmywania.
Bezpieczna w okolicach oczu.
Przebadana pod kontrolą lekarzy: dermatologia i okulisty.
Zawiera olej argonowy. 0% utleniaczy.

Henna

Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi to pierwszy produkt tego typu jaki stosowałam. Wcześniej obawiałam się efektu przy braku wprawy. W końcu z ciekawości zdecydowałam się na tą hennę w kolorze brązowym. Kosmetyk posiada olej arganowy oraz brak w nim utleniaczy. Na pudełku mamy wszystko wyjaśnione jak stosować i ostrzeżenie przed możliwością wystąpienia uczulenia. Jest także podana data ważności. Henna ma pojemność 6 ml. Aplikator jest zakończony grubym pędzelkiem, który sprawia, że łatwo nałożyć produkt. Efekt jest ładny, naturalny. Trzyma się 3 dni. Kosmetyk nie uczulił mnie.

Lubie

Zacznę od tego że to pierwsza henna z jaką miałam doczynienia bo zawsze bałam się karykaturalnego efektu. Mam dość ciemna oprawę oczu i zależało mi na niewielkim przyciemnieniu jaśniejszych włosków. Dla mnie ten kosmetyk ma same plusy.

W odróżnieniu do poprzedniczki podoba mi się grubszy niż w eyelinerach pędzelek bo aplikacja staje się o wiele szybsza.

Kosmetyk barwi jedynie włoski a nie skórę wiec nawet przy nierównej aplikacji po zmyciu nie ma śladów.

Krótki czas trzymania na brwiach

Bezzapachowy

Łatwo się zmywa

Aplikacje można powtórzyć na kolejne 5 min i uzyskujemy jeszcze ciemniejszy efekt.

Przyciemnienie utrzymuje się 3-4 dni ale użycie kosmetyku jest na tyle proste i szybkie ze nie mam problemu z jego powtarzaniem.

Dzięki niemu poprawiłam kształt brwi

Używa produktu od: próbka

fajny pomysł, ale wykonanie leży i kwiczy

Strasznie chciałam, żeby ta henna działała, ale chyba wszystko co mogło pójść nie tak, poszło nie tak. Po pierwsze aplikator, który wcale nie wygląda tak, jak na opakowaniu. Wydawałoby się, że to aplikator jak w eyelinerach, ale niż bardziej mylnego - rączka jest za długa, żeby ją wygodnie chwycić, a pędzelek jest za miękki i za duży, żeby się nim precyzyjnie posłużyć. Jest to jak najbardziej wykonalne, ale dużo lepszym pomysłem jest użycie innego pędzelka, a to się już mija z celem. Wszystko bym to wybaczyła, gdyby sama henna faktycznie barwiła brwi, ale efekt jest tak słaby (a trzymałam na nich tę hennę o wiele dłużej niż zaleca producent), że tak czy owak trzeba na nie położyć makijaż. Warto dodać, że moje brwi są naturalnie jasne, więc henna zazwyczaj jest na nich mocno widoczna. W porównaniu z brązowym refectocilem ten produkt jest bezużyteczny. Nada się natomiast dla osób, które lubią bardzo naturalny efekt.