Wycinacz skórek z kopytkiem

Wycinacz skórek z kopytkiem

Pojemność 1 szt

Wycinacz z kopytkiem to dwufunkcyjny przyrząd do wycinania skórek otaczających paznokcie. Gumowym, półtwardym kopytkiem można łatwo odsunąć skórki, wycinaczem po prostu je wyciąć.

Służy na wieki !

Mam go od entych lat i chyba będę go mieć na kolejne ente lata:)
Jest niezniszczalny, nie tępi się, wytrzymały i taki powinien być !
Do wad można zaliczyć to, że przez ostrość łatwo wciąć się albo w paznokcia, albo zbyt głęboko w skórkę

ok

Bardzo dobry i pomocny produkt.
+ idealnie wycina skorki
+jest niezniszczalny, nie tepi sie zbyt latwo
-/+ trzeba uwazac aby nie uszkodzic plytki , uzywajac umiejetnie nic zlego sie nie stanie naszym paznokciom

Średni

Jest to chyba najzwyklejszy i często spotykany w sklepach wycinacz skórek jaki jest. Każdy go pewnie choć raz miał, Niektórzy jak ja kilka razy.
Wycinacz na początku używania jest mocny i dobrze wycinana skórki, lecz trzeba uważać z mocą jaką to się robi, ponieważ zbyt mocne przecinanie powoduje uszkodzenie płytki paznokcia. No i z biegiem czasu robi się tępy i trzeba kupić następny. Z kopytka nie korzystam, ale mogę powiedzieć tyle, że kopytko odlatuje no i jest dość miękkie.

Manicure - marynarskie paski

Ok

Dobry produkt. Wycinacz się nie tępi i nie strzępi skórek. Kopytko jest delikatne i pozwala na bezbolesne odsunięcie skórek z paznokcia. Jest bardzo tani i dobrze dostępny. Prawidłowy produkt tego typu. Spełnia oczekiwania.

Kilka lat temu był dla mnie hitem, a teraz...

Teraz to dla mnie produkt zbędny. Już nie wycinam w taki sposób skórek - używam frezarki i płynu do zmiękczania skórek. Kopytko zamieniłam na drewniane patyczki.

Silikon ok, metalowa końcówka niszczy płytkę

Silikonowa końcówka sprawdza się świetnie. Używam jej nawet przy hybrydach. Lepiej się sprawdza niż drewniany patyczek. Do tego dokładam olejek i mam piękne skórki cały czas. Metalowa końcówka jest jednak za ostra. Tnie i niszczy płytkę. Koniec końców wypadła mi z rączki. Wycinacz oceniam na 4 *.

Bardzo dobre kopytko

Używam wyłącznie części "kopytkowej".
Kupiłam go, bo nie byłam przekonana do drewnianych patyczków do odsuwania skórek, uznałam silikon za delikatniejszy i miałam rację.
Silikon jest dość twardy, ale giętki. Odsuwanie skórek nim nie boli.
Cóż tu więcej napisać, produkt dobry, nie do zajechania, godny polecenia.

Używam tego produktu od: roku (?)

Zbyt miękkie kopytko

Radełko wydaje mi się dość mało delikatne, ale rzadko używam tego typu produktów, więc nie tego dotyczy moja ocena.
Przyrząd kupiłam dla kopytka, wolę gumowe od drewnianych - niestety to jest ZDECYDOWANIE zbyt miękkie, niektórych skórek nie sposób nim odsunąć, nawet po ich zmiękczeniu :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zależy od paznokci..

Gumowa końcówka do odpychania skórek się sprawdza gdy skórki są odpowiednio przygotowane.. (Polecam odżywkę z Eveline) Metalowa końcówka baaardzo podrażnia i nie wycina całej skórki.. A gdy to "ostrze" się stępi to już w ogóle - MASAKRA...

Używam tego produktu od: nie wiem.. może 2 lata?
Ilość zużytych opakowań: wiele..

Jestem na tak

Jak dla mnie jest swietny! Nie mam za duzo czasu,aby bawic sie w usuwaniu skorek,a niestety jestem na nie skazana. Dzieki niemu w ciagu minuty moge sie ich pozbyc.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 3

Poręczny i przydatny

Używanie tego wymysłu to dobre rozwiązanie dla osób, które, tak jak ja, nie mają czasu lub ochoty bawić się ze skórkami i traktować je różnymi preparatami.

Nie należy jednak przyciskać wycinacza zbyt mocno, bo można uszkodzić sobie płytkę paznokcia.

Wycinacz jest tani, dobry i poręczny. Dzięki niemu można szybko pozbyć się skórek. Nie jest może super trwałym sprzętem, z czasem kopytko może odpaść, a wycinacz się stępić, ale za tą cenę, warto kupić kolejny... :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3 sztuki

przydatne

Nie używam cążek do wycinania skórek a ten wycinacz jest wręcz idealny.
Usuwa wszystkie skorki, po nabraniu wprawy nie ma możliwości by sie nim zaciąć..
używam go już ponad rok i nadal sie nie stępiło

Używam tego produktu od: rok