Mineralogie, 24 Karat Gold, Złoty pyłek do ciała i włosów

Mineralogie, 24 Karat Gold, Złoty pyłek do ciała i włosów

Złoty pyłek do ciała i włosów Mineralogie 24 Karat Gold to doskonały produkt, dający piękny efekt ozłocenia. Ten luksusowy pyłek pozwoli ci poczuć się wyjątkowo. Wykonany na bazie miki z dodatkiem mineralnych pigmentów stanowi uzupełnienie makijażu na różne okazje.
Nadaje się do każdego typu skóry.
Można go stosować na twarz, oczy, usta, włosy oraz ciało. W duecie z żelem do włosów nada fryzurze blask dzięki złotym drobinkom, odbijającym światło. Stosowany punktowo rozświetli dowolną część ciała, na przykład ramiona, dekolt czy nogi. Produkt można stosować bez dodatków, rozsypując złote drobinki przy pomocy pędzla, lub jako finalny element makijażu. Świetnie komponuje się z cieniami do powiek, pudrem do twarzy oraz szminką lub błyszczykiem. W celu utrwalenia efektu warto złoty pyłek warto wymieszać z ulubionym kremem do twarzy lub balsamem.

w słoiczku

Ekskluzywny ideał....

Produkt idealny.
Zastosowań ogrom.
Opakowanie bardzo solidny ekskluzywny szklany słoiczek z masywną zakrętką.

Złoty pyłek niby nic a tak cieszy.
Zakupiłam kosmetyk w sklepie internetowym w sumie nie potrzebowałam go wtedy. Był to z mojej strony nie do końca przemyślany zakup.

Jednak po czasie, produkt jest ze mną od prawie roku, praktycznie codziennie stosuję.
Idealna chmurkowa, lekka konsystencja pudru.
Pięknie wykańcza makijaż zarówno wieczorowy, jak i taki na codzień.
Tworzy na policzkach lekką tafle, którą podkreślają delikatne drobinki diamentów. Nie spływa z twarzy, nie ciastkuje. Jak zostanie nałożony takim zmyjemy go podczas demakijażu. Trwałość zdecydowanie najlepsza.

Bardzo często stosuję na dekolt, zamiast cienia do powiek, jaki dodatek do makijażu ust, jako taki ostatni szlif.
Idealny do włosów, delikatny, lekki nierażący blask. Coś pięknego.

Cena hm... Owszem wysoka. W tym przypadku nie gra roli. Kosmetyk ogromnie wydajny. Ekskluzywny. Czysta przyjemność stosowania.