St. Ives, Sensitive Skin, Apricot Scrub Gentle (Morelowy peeling do wrażliwej skóry)

Peeling przeznaczony do skóry suchej wrażliwej i delikatnej. Dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry. Zawiera ponad 100% naturalnych składników

mechaniczne
oczyszczające, nawilżające
bez parabenów
w tubce
Struktura
drobnoziarniste
żel
>100ml

Baaardzo przyjemny peeling, mój ulubiony

Bardzo lubiłam starą wersję, zarówno tę przeciwtrądzikową jak i do wrażliwej cery. Od nie wiem juz jakiego czasu kosmetyki tej marki zniknęły z półek drogerii:( Nie mogłam nigdzie ich dostać , a szukałam szczególnie tych peelingów bo bardzo je polubiłam. Wypatrzyłam gdzieś przez przypadek na allergo i kupiłam:) Mam wersję do wrażliwej skóry . Uwielbiam ten peeling za : zapach (przyjemnie morelowy), dość drobne, ale świetnie działające drobinki-po prostu czuć,że masują , pocierając lekko-nie podrażniając cerę. Peeling nie jest za rzadki, jest w sam raz, ma konsystencje takiego jakby to powiedzieć ..mokrego piasku ?Buzia po użyciu jest gładka, miękka, elastyczna i mam wrażenie,że nawilżona. Nie ma zaczerwienienia, nie pieką oczy , a działanie jest jak być powinno.Może trochę słabo z wydajnościa albo ja go za dużo nakładam:) Cieszę się ,że mogę już gdzieś dostać ten peeling i czekam aż pojawi się u nas w sklepach z polskim opisem. Polecam wypróbować .