Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bruno Vassari, Sun Defense, Protection Stick Solar SPF 50 (Pomadka ochronna)

Bruno Vassari, Sun Defense, Protection Stick Solar SPF 50 (Pomadka ochronna)

Ochronna pomadka w sztyfcie z wysokim filtrem ochronnym SPF 50. Intensywnie nawilża, zapobiega odwodnieniu i przesuszeniu. Działa kojąco, łagodząco. Pobudza pocesy regeneracyjne, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Chroni skórę przed negatywnym wpłwywem promieniowania słonecznego: oparzeniami, powstawaniem przebarwień, fotostarzeniem. Składniki aktywne:

Dwutlenek tytanu - filtr mineralny, zabezpieczający skórę przed promieniowaniem UV, odbijaja światło słoneczne.
Filtry chemiczne (Parsol MCX, Bis-Ethylhexyloxyphenol) - działanie ochronne, niwelujące szkodliwe działanie promieniowania UV.
Olej macadamia - nawilża, pobudza procesy regeneracyjne, działa przeciwstarzeniowo.
Preparat pozostawia skórę gładką, nawilżoną i odpowiednio zabezpieczoną.
Polecany do pielęgnacji każdego typu skóry ze szczególnym uwzględnieniem skóry ust, uszu i nosa.

Mój sekret...

Kosmetyk zakupiłam w drogerii internetowej przed wyjazdem na zagraniczne wakacje. Zrobiłam konkretny zapas ochronny przed promieniowaniem. Zadbałam o każdy obszar ciała.
Bruno Vassari sprawdzona, zaufana marka- jak dla mnie.
Ceny produktów, cóż szalone.... Ale kupiłam i nie żałuję.

Podczas dwutygodniowego urlopu, całodniowego smażingu na plaży, nie miałam żadnych problemów z przesuszeniem ust. Temat zupełnie obcy.

Opakowanie klasyczne jak dla pomadki. Fajna opcja wykręcania pomadki. Bardzo dobrej jakości plastik. Widać nie jest to tania wersja wykonania.

Pomadka o przyjemnym lekkim zapachu, dość długo utrzymuje się na ustach. Wiadomo podczas posiłku zjada się. Co najważniejsze SPF 50 najwyższa opcja ochrony.
Dodam mam problem w okresie letnim z ustami, postawiłam na ekskluzywny kosmetyk, który zagwarantował mi piękny wygląd ust.
Cena na koniec jest to moja jak dotychczas najdroższa pomadka ochronna. Zdaję sobie sprawę 70 zł szaleństwo. Sama sobie się dziwię, że się zdecydowałam. Być może z sentymentu do marki, która u mnie zawsze się sprawdzała wybrałam zaufanego producenta. I w tym przypadku też tak jest.
Jakość kosztuje.
Pomadka zużywa się standardowo w przypadku tych produktów. W zależności do intensywności stosowania. Jak dla mnie jedno opakowanie na lato wystarczy.

Szalenie droga impreza dla ust. Za to elegancka i skuteczna.