Smart Girls Get More, Camouflage Concealer (Korektor w płynie)

Smart Girls Get More, Camouflage Concealer (Korektor w płynie)

Naturalnie wyglądający, trwały, dobrze kryjący korektor – kamuflaż, niezawodny na cienie pod oczami, plamy i inne niedoskonałości skóry.
Trwały, mocno kryjący korektor – kamuflaż, niezawodny na cienie pod oczami, plamy i inne niedoskonałości skóry. Maskuje, nawilża, działa antystarzeniowo. Zawiera kompleks aquaxyl, który poprawia cyrkulację wody w skórze oraz kwas hialuronowy, który wypełnia zmarszczki i redukuje ich widoczność. Na skórze wygląda bardzo naturalnie i jednocześnie świetnie maskuje niedoskonałości.

Dla mnie super

Jestem zaskoczona, ponieważ korektor jest bardo fajny, nawet nie robi się pomarańczowy, kryje dobrze, a cena jest śmieszna. Jestem z niego zadowolone, pomimo słabej jakości opakowania.

Okropny

Najgorszy korektor jaki miałam w ostatnim czasie
Opis producenta to jakiś żart. Wgl nie kryje, nic a nic, jest bardzo wodnisty. Nazywanie go kamuflażem to jakieś nieporozumienie. Pieczę po nałożeniu, co nigdy wczesniej mi się nie zdarzyło. Bardzo ciemnieje, widac to nawet w opakowaniu, po otarciu w ciągu kilku dni widac bylo wyraznie ze polowa produktu stała się pomarańczowa. Tragednia, każdemu bedzie dużo ładniej bez tego korektora, najwieksze cienie pod oczami wyglądają lepiej nie zakryte niż "zakryte" tym korektorem