Yves Rocher, Sensitive Végétale, Soin Confort Ciblé (Łagodzący krem pod oczy)

Yves Rocher, Sensitive Végétale, Soin Confort Ciblé (Łagodzący krem pod oczy)

Ultra delikatny kosmetyk do wrażliwej skóry wokół oczu. Lekka formuła kremu-żelu zapewnia maksymalny komfort stosowania. Krem redukuje obrzęki wokół oczu oraz przeciwdziała zaczerwienieniom i podrażnieniom.
Sensitive Végétale to odpowiedź na potrzeby wrażliwej cery, która często jest napięta, zaczerwieniona i swędzi.
Nasi naukowcy odkryli wyjątkową moc liści Sigesbeckia Orientalis. Wyciąg z tej rośliny działa na skórę jak okład który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz redukuje uczucie napięcia i rozgrzania. Formuła o wysokiej tolerancji, polecana przez dermatologów. Bez zapachu, bez barwników, bez parabenów.
Składniki aktywne:
Wyciąg z liści Sigesbeckia Orientalis z kontrolowanych upraw
Składniki pochodzenia naturalnego stanowią ponad 91% formuły kosmetyku
Bez zapachu, bez alkoholu, bez parabenów, bez barwników, bez olejów mineralnych,

w tubce
krem
10 – 50ml

masakra

Za taką cenę, to jest tragedia. Podrażnia oczy, nic nie robi.
Na szczęście bezzapachowy, ale to jedyny plus, oprócz ładnego opakowania. No, cena też ładna... Nigdy więcej!

Rewelacja za grosze

Moim zdaniem jest to bardzo dobry krem pod czy za nieduże pieniądze. Do tego często jest na promocji.
Jest to krem- żel który łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania pozostawiajac skórę nawilżona. Nie pozostawia lepkiej warstwy. Idelany pod makijaż, dobrze współgra z korektorami.
Nie podrażnienia a dodam ze mam skórę wrażliwą i mało kremów czy to do twarzy czy pod oczy mnie nie uczula/pozdraznia Używam zarówno na dzień jak i na noc. Skóra jest przedew szystkim nawilzona ale równiez zauwazylam że mam mniejsze worki pod oczami. Opakowanie jest małe, poręczne, ładne a przede wszystkim higieniczne co jest ważne w kremach. To juz moje kolejne opakowanie.

Jeden z lepszych

Kremik ukryty jest w wygodnej tubce wyposażonej w aplikator z wąską końcówką, który ułatwia dozowanie. Szata graficzna jest utrzymana w delikatnych barwach. Konsystencja jest lekka. Zapach ledwo wyczuwalny,ktory szybko sie ulatnia. Kremik szybko sie wchlania.
W pelni spelnia powierzone mu zadanie.Dobrze nawilza. Lagodzi skore pozostawiajac ja miekka i lekko napieta przez co zmarszczki sa bardziej wygladzone.
Nie uczula, nie podraznia,nie powoduje lzawienia.
Idealnie nadaje sie pod makijaz.
Polecam !!! Jeden z lepszych jakich uzywalam.