Evree, Soda Clean, Sodowy puder do mycia twarzy

Evree, Soda Clean, Sodowy puder do mycia twarzy

Soda Clean sodowy puder do mycia twarzy, do skóry tłustej, normlanej i mieszanej.
Zanieczyszczenia i zaskórniki to zmora Twojej skóry?
Jeśli czujesz, że potrzebuje głębokiego oczyszczenia, ale tradycyjne peelingi za bardzo ją podrażniają – sięgnij po sodowe mikro-oczyszczenie. Soda Clean to pudrowy mikro-proszek, którego cząsteczki są wielkości ziarenek pyłu. Proszek w kontakcie z wodą lub ulubionym olejkiem zamienia się w gęstą pianę, która usuwa makijaż, brud i inne zanieczyszczenia, delikatnie złuszcza skórę i przenika do porów, odblokowując je, głęboko oczyszczając.
Soda oczyszczona redukuje istniejące zaskórniki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Zmniejsza widoczność śladów po niedoskonałościach i wyrównuje strukturę skóry. Delikatnie, bez podrażnień. Alantoina łagodzi, koi i odświeża. Testowany dermatologicznie.

trochę gadżet

Fajny produkt i miłe zaskoczenie. W końcu coś nowego do mycia twarzy niż żele i pianki.
+ niska cena
+ fajnie myje twarz
+ nie podrażnia
+ nie powoduje uczucia ściągnięcia
+ nie wysusza
+ nie zapycha
-/+ zapach ładny ale sztuczny
-/+ wydaje mi się być trochę niewydajny
-/+ męczy pilnowanie proporcji

fajny ale taki puder można samemu zrobić w domu

Kupiłam ten sodowy puder do mycia twarzy z ciekawości. Puder do mycia twarzy to dla mnie kompletna nowość. Zawarta w tym pudrze soda dobrze oczyszcza twarz z zaskórników. Skóra jest złuszczona i taka delikatnie miękka w dotyku. Fajnie się sprawdza zamiast peelingu przed nałożeniem maseczki. Produkt bardzo wydajny wystarczy odrobinę pudru wymieszać z kropelką wody bo oczyścić całą twarz. Zapach chemicznej truskawki- przypomina mi strasznie zapach tych malutkich musujący cukierków. Fajny produkt ale równie dobrze taki sam produkt można sobie samemu zrobić w domu wystarczy soda i sok z cytryny. :)

Fajny

Do produktu podeszłam dosyć sceptycznie, ale jego działanie miło mnie zaskoczyło.

Produkt jest w praktycznym opakowaniu. Puder jest bardzo drobny ale delikatnie ostry - obawiałam się, że podrażni moją naczynkową cerę, jednak nic takiego się nie stało. Pięknie pachnie truskawkami.

Do używania go trzeba się przyzwyczaić bo się nie bardzo pieni, ale daje świetne efekty - skóra jest świetnie oczyszczona, dosłownie aż "piszczy" pod palcami (jednak nie każdy może lubić taki efekt), jest gładka, dobrze złuszczona a niedoskonałości mniej widoczne.

Nie miałam żadnych podrażnień - wielki plus.

Produkt bardzo ciekawy, ale trzeba się do niego przekonać.

Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków do mycia twarzy

Warto wypróbować. Kupiłam puder jak tylko wszedł na rynek z ciekawości i jest to dość fajny produkt. Wystarczy niewielka ilość proszku żeby umyć dokładnie twarz więc ku mojemu zdziwieniu jest wydajny (kupiłam go ponad miesiąc temu i jeszcze się nie skończył). Po umyciu skóra jest miękka, gładka oraz dokładnie oczyszczona, taka trochę tępa w dotyku, ale nie jest to nieprzyjemne uczucie. Nie zauważyłam żeby ilość zaskórników się zmniejszyła. Zapach pudru jest niesamowity, pachnie słodkimi truskawkami dość intensywnie, ale bardzo przyjemnie. Puder sprawdzi się też w podróży bo nie grozi nam wylanie ze względu na formę proszku ani rozsypanie ponieważ opakowanie jest porządne.

Polubiłam

Miałam już jakiś produkt w pudrze do mycia twarzy. Ten kupiłam z ciekawości oraz dlatego że taka forma oczyszczania twarzy bardzo mi się sprawdza.
Puder bardzo ładnie pachnie, dogłębnie czyści twarz. Ja mam mieszaną w kierunku suchej , więc po myciu od razu musiałam nawiżyć. Na pewno nie nadaje się do codziennego użytku w moim przypadku. Cera jest dogłębnie oczyszczona.
Pojemnik ma spory otwór więc trzeba uważać podczas wysypywania produktu na dłoń. Myślę że jest mało wydajny.
Skład ma bardzo krótki więc chyba krzywdy nie zrobi.
Cena bez promocji dość wysoka. Zapłaciłam 14,99

alternatywa dla tradycyjnych peelingów

Mam cerę mieszaną-strefa T przetłuszcza się i mam problem z zaskórnikami. Dodatkowo moja skóra łatwo się przesusza i podrażnia. Zauważyłam, że skóra jest w lepszej kondycji jak peelingów nie używam. Jednak by dodatkowo ją wygładzić i oczyścić sięgnęłam całkowicie w ciemno po ten sodowy puder do mycia twarzy Evree.

Produkt to po prostu puder. Wysypujemy sobie trochę na rękę, dodajemy kilka kropel wody. Mieszamy na dłoni i mamy taką pastę. Produkt nie pieni się. Po wymieszaniu ma konsystencję pasty, tylko nie można przesadzić z wodą.

Pachnie taką chemiczną truskawką, jak musujące truskawkowe cukierki. Mnie ten zapach się podoba.

Ta powstała pasta wspaniale wygładza skórę, zmiękcza ją. Czuć, że buzia jest oczyszczona. Drobinki sody są tak maleńkie, że nie podrażniają skóry.
Buzia jest wygładzona, odświeżona, rozjaśniona. Zero zaczerwienień i ściągnięcia skóry.

Dla mnie to świetna alternatywa dla tradycyjnych peelingów, które albo mnie podrażniały i ściągały cerę, albo nie robił nic, bo zawierały kilka granulek w tłustym czymś.

Dodam, że nie mam problemu z suchymi skórkami. Moim największym problem są zaskórniki. Po tym pudrze nie znikną ale są mniej widoczne.

Dla mnie strzał w 10 i jak skończę (a to trochę zajmie), to kupię ponownie albo sięgnę po propozycję innej marki (o ile jakaś marka wypuści produkt tego typu).

Producent nie napisał na opakowaniu jak często tego produktu używać. Mnie wystarcza raz w tygodniu.

Szkoda kasy...

Skusiłam się na ten produkt, bo lubię markę evree i większosć kosmetyków tej firmy sprawdza się u mnie. Totalnie nie wiem po co wyprodukowali taki produkt? Chyba tylko dla kasy. Oczyszcza bardzo mocno to fakt. Tylko od dawna robię peeling z dodając sody do mojego żelu do mycia twarzy i mam wrazenie, że jest wtedy łagodniejszy dla skóry. Nie wspominając, że soda kosztuje grosze, więc taki domowy peeling jest tańszy.

Soda Evree pachnie truskawkowo i może zrobić krzywdę. Mam skórę mieszaną z tradzikiem i wydaje mi się, że ten produkt można stosować raz na 2 tygodnie. A alantoina zawarta w tym produkcie wcale nie łagodzi.
Radzę z tym produktem uważać, bo mimo, że wiem jak ostrożnie trzeba peelingować twarz sodą, to ten produkt może bardzo podraznić.

Truskawkowy gadżet.

Jak tylko go zobaczyłam, wiedziałam że muszę go kupić. Moja skóra jest sucha, ale mam sporo zaskórników i wyprysków co sprawia że uwielbiam testować produkty mocno oczyszczające, mające jednocześnie zapewnienia typu "nie wysusza skóry" lub " nie podrażnia". Jeśli coś wysusza chociaż trochę to momentalnie to odnotuję.

Opakowanie całkiem ładne, dobrze dostosowane do samego produktu, to po prostu butelka z otwieranym korkiem przez który możemy swobodnie wysypać potrzebną ilość pudru. Podoba mi się też nierażący delikatnie infantylny design.

Druga rzecz która od razu skupiła moją uwagę to zapach. Puder pachnie jak truskawkowe kosmetyki dla dzieci lub tanie truskawkowe żelki. Mi bardzo przypadł do gustu.

Producent poleca używać produktu z wodą lub olejkiem. Ponieważ chciałam zobaczyć czy wysuszy mi buzię używałam go z wodą. Wysypujemy na dłoń pół łyżeczki proszku, dodajemy odrobinę wody i wmasowujemy w twarz.

Co się wtedy dzieje?

1. Wbrew temu co sądziłam nie ma żadnej piany ani efektu musowania. Używaliście kiedyś proszku do czyszczenia łazienki? To jest coś takiego tylko że do twarzy, nie pieni się a tworzy raczej coś w rodzaju pasty/mleczka.

2. Rewelacyjnie pachnie.

3. Daje wrażenie bardzo subtelnego złuszczania, można śmiało powcierać produkt w skórę, nie szczypie i nie podrażnia.

4. Przy zmywaniu czuć lekko nawilżająca warstewkę (alantoina?).

5. Po zmyciu skóra jest przyjemnie oczyszczona no i najważniejsze - nie ma uczucia ściągnięcia skóry czy wysuszenia. Stosuję produkt od kilku dni i nic negatywnego w tej kwestii się nie dzieje.

Ale jak to jest z obiecanym usuwaniem zaskórników? Jak pewnie wiecie powstawanie zaskórników zależy od wielu czynników i czasami ciężko jest określić jaki efekt zawdzięczamy jakim działaniom. Tutaj będzie to raczej efekt długofalowy. Po kilku użyciach nie widzę efektu instant-WOW, ale z drugiej strony skóra powoli zaczyna wyglądać na gładszą i bardziej oczyszczoną, nowych niespodzianek nie zauważyłam.

Plus za bardzo krótki i bardzo prosty skład :)

Na opakowaniu nie ma żadnych wskazówek dotyczących częstotliwości stosowania, przez ostatnie dni stosowałam proszek codziennie i wszystko gra. Ze względu na lekko ścierającą formę raczej odradzam bardzo bardzo wrażliwym skórom.

Podsumowując - to nie jest produkt który nagle wyssie wam z twarzy wszystkie zanieczyszczenia, ale dobrze oczyszcza i jest super ciekawy w stosowaniu. Jeśli lubicie ciekawostki tego typu to będziecie zadowoleni :) Ja nadal delikatnie ubolewam że nie musuje :P