Mystik Warsaw, Fiber Lashes Extesion (Sztuczne rzęsy z fibry)

Mystik Warsaw, Fiber Lashes Extesion (Sztuczne rzęsy z fibry)

Fiber Lashes Extension to unikatowy i innowacyjny kosmetyk, dzięki któremu łatwo i szybko uzyskasz efekt niesamowitej objętości rzęs! Wystarczy, że po aplikacji maskary, na jeszcze mokre rzęsy nałożysz warstwę Sztucznych Rzęs z Fibry Mystik Warsaw, a na koniec utrwalisz wszystko dodatkową warstwą maskary. Przekonaj się sama, jak Twoje rzęsy będą maksymalnie wydłużone i zagęszczone!

do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo ciekawy produkt

Do testowania tego produktu podeszłam z ciekawością , był to pierwszy produkt tej marki z jakim miałam do czynienia i już wiem , że na pewno nie ostatni

Są to tzw sztuczne rzęsy w tubce- bardzo fajny pomysł. Nie jestem wielką fanką sztucznych rzęs- efekt jest piękny ale aplikacja trwa chwilkę a już gdy ktoś jest w tym początkujący to w ogóle trwa to długo- dla mnie to ciekawa alternatywa. A jak to się ma w praktyce ?

Produkt zapakowany w czarne plastikowe opakowanie dobrej jakości. Mam od miesiąca nic nie pękło a napisy nie starły się

Włókna przyczepione są do szczoteczki o kształcie rolki- to troszkę wygląda jak czarna wata cukrowa. Ale praca z produktem jest naprawdę bajecznie łatwa

Należy pokryć rzęsy tuszem no niby tej samej marki ale z powodzeniem można wykorzystać każdy tusz który akurat mamy na stanie- z każdym się dogada :) Po jednej warstwie tuszu nakładamy włókna , tyle warstw ile chcemy i wykańczamy kolejną warstwą tuszu- na co dzień nie każdy ma czas na takie zabawy , ale na większe wyjścia jak znalazł :)

Włókna są krótsze niż te które znamy np z mascar L'oreal- na opakowaniu jest napisane , że mają dawać bardziej efekt Volume niż wydłużenie i ja się z tym zgadzam. Moje rzęsy są gęste ale średniej długości , wiec u mnie włókna nie przyklejają się do końcówek rzęs tylko wypełniają przestrzenie pomiędzy nimi. Nakładam zawsze 2 , gdy mam więcej czasu to nawet 3 warstwy i z efektu jestem naprawdę zadowolona- rzęsy są faktycznie pogrubione , bardziej wyraziste , wydłużenie w moim przypadku jest średnie- nie osiągam tym efektu całkiem teatralnego rzęsy są jednak bardzo dobrze widoczne i mi taki efekt na co dzień bardzo odpowiada

Co ważne dokładanie kolejnej porcji włókien nie skutkuje sklejeniem rzęs w nieestetyczne owadzie nóżki. Są cały czas bardzo dobrze rozdzielone produkt więc w żaden negatywny sposób nie wpływa na właściwości używanego przez nas produktu

W ciągu dnia niestety czasem widzę te włókna w okolicy pod dolną powieką- nie ma ich wiele , tak góra 5 więc łatwo da je się usunąć wolała bym jednak żeby nic a nic się nie osypywały. Na szczęście nie migrują do oka i nie kruszą się

Nie odnotowałam żadnej reakcji alergicznej po użyciu produktu. Łatwo je usunąć płynem do demakijażu. Podrażnień również nie zauważyłam

Ciekawy produkt o który warto wzbogacić swoją kosmetyczkę- jest wydajny a jego cena nie jest zaporowa :)

Mystik Warsaw Fiber Lashes Extension

Po odkręceniu opakowania wyjmujemy aplikator na którym osadzone jest mnóstwo rzęs z fibry. Aplikatorem przejeżdżamy po pomalowanych wstępnie rzęsach i w zależnosci od efektu jaki chcemy uzyskać nakładamy więcej lub mniej rzęsek. Bezproblemowo przylegają one do naszych naturalnych. Nie tylko genialnie zagęszczają i pogrubiają ale również świetnie wydłużają. Fiber możemy stosować z dowolnymi tuszami i dzięki niemu możemy wyczarować piękne firany rzęs. (U mnie efekt po jednorazowym przeciągnięciu aplikatorem). Nie osypuje się po utrwaleniu. Bardzo dobrze zmywa się płynem micelarnym. Polecam w 100%.