Le Cafe de Beaute, Krem-masło do ciała `Intensywna pielęgnacja`

Le Cafe de Beaute, Krem-masło do ciała `Intensywna pielęgnacja`

Czekoladowy aromat kremu podaruje skórze niezwykłą, intensywną pielęgnację. Specjalna formuła oparta na naturalnych masłach, głęboko odżywia i regeneruje bardzo suchą, łuszczącą się i odwodnioną skórę. Napełnia ją witaminami i niezbędnymi mikroelementami.
Krem posiada delikatną teksturę, szybko się wchłania, przenika w głębokie warstwy epidermy, natychmiast nawilża skórę, nadając jej wyjątkową delikatność i gładkość.

Masło kakaowe – mocno nawilża i regeneruje, przyspiesza opalanie, uzupełnia w skórze niedobory witamin, nadaje skórze piękny blask, wygładza, działa przeciwzmarszczkowo, nie alergizuje, posiada naturalny filtr słoneczny.

Ekstrakt kakao – silny antyoksydant, posiada działanie odmładzające, nadaje kosmetyków wspaniały aromat czekolady

Masło shea – działa ochronnie i nawilżająco na skórę, przywraca skórze elastyczność i sprężystość, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie, wspomaga ochronę przed promieniami UV, podwyższa SPF filtrów UV.

Olej kokosowy - nawilża i zmiękcza skórę zapobiegając jej przesuszeniu oraz łuszczeniu się. Ma działanie przeciwzmarszczkowe. Sprzyja zdrowemu i promiennemu wyglądowi skóry. Pomaga łagodzić objawy związane ze zmianami łuszczycowymi, zapaleniem skóry i egzemą.

Olej kokosowy ma działanie chłodzące i uspokajające.

Produkt nie zawiera SLS, silikonów i parabenów.
98,2% składników pochodzenia roślinnego

masło
100 – 250ml
Skóra
sucha

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Extract (ekstrakt kakao), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter (masło kakaowe),Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (masło shea), Cocos Nucifera (Cocos) Oil (olej kokosowy) Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Sodium Polyacrylate, D-panthenol (prowitamina B5), Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Cudo, miłość! Zachwyt sto pro

Pokochałam zapach tego masła. Jest najwspanialszy na świecie. Pachnie obłędnie. Zero chemiczności. Smarowanie ciała tym masełkiem to wręcz rytuał i przyjemność. Mi zapach bardzo się podobał, chociaż wiem, że jest mocny i np moja mama mówiła, że jest duszący. Ale dla mnie cudowny. Co do konsystencji to dość toporna i trudna do rozsmarowania w tym sensie, że jest ono zbite i jak się nabierało to nie była to jednolita konsystencja, tylko taka, że można było z niej formować kulki. A nawilżanie. Hm. Moja skóra nie jest sucha i zawsze była miękka i delikatna, także nie wiem czy jakoś szczególnie dogłębnie ją ten produkt nawilża. Oczywiście po masełku skóra była jeszcze przyjemniejsza w dotyku, ale ja mam tak, że czym bym się nie posmarowała to zawsze będzie cacy. Polecam! Kupiłam w kerfie na samie w jakiejś giga promocji kosmetyków naturalnych, dałam chyba z 10 czy 15 zł za nie. A no i tak średnio wydajne. Szybko się kończy.