Buna, Szałwia, Krem do skóry tłustej i mieszanej na dzień i na noc

Buna, Szałwia, Krem do skóry tłustej i mieszanej na dzień i na noc

Kosmetyki Buña to wielopokoleniowa tradycja zielarska we współczesnym wydaniu. Odkrywa na nowo tajemnice zdrowia i urody naszych babek i prababek.
Ekstrakt z szałwii i pięciornika doskonale normalizują - regulują wydzielanie sebum, wygładzają skórę i redukują widoczność porów. Kombinacja 5 olejków (oliwkowy, monoi, kukurydziany, sezamowy, makadamia) aktywnie pielęgnuje skórę.
W rezultacie skóra odzyskuję naturalną równowagę, jest wyraźnie odżywiona i ukojona, a ryzyko powstania zaskórników jest mniejsze. Niedoskonałości są zredukowane, a cera delikatnie zmatowiona i zregenerowana.

na noc, na dzień
Cera
tłusta
w słoiczku
krem
50 – 100ml

pod makijaż zdecydowane NIE

krem kupiłam z myślą używania go przed nałożeniem makijażu ale kompletnie nie nadaje się do tego zadania. Pozostawia bardzo tłusty film na twarzy i absolutnie nie daje żadnego efektu zmatowienia wręcz przeciwnie. Nawilżenie na średnim poziomie

Bez cudów

Szczerze mówiąc produkt nie przypadł mi do gustu, po nałożeniu przeze mnie jest wyczuwalny na skórze wiec nie wchłania sie w 100%. Po kilku godzinach zostaje niefajna tłusta warstwa ktora niestety mi przeszkadza.

Dobry krem

Krem nie podrażnił mojej cery i przede wszystkim nie zapchał. Kremu używam tylko na noc. Szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy na skórze za co duży plus. Nie zauważyłam żadnych nowych niespodzianek na skórze, wręcz przeciwnie wydaję mi się że niedoskonałości zostały zredukowane. Krem ma lekki zapach, nie męczy nosa. Jego cena wynosi coś około 10 zł , więc jak najbardziej na plus. Polecam go wypróbować.

bezpieczny

Krem bardzo tani, a przy tym dobry.
Lekka formuła, która ładnie nawilża skórę, ale jej nie obciąża. Zapach nie jest nachalny. Kosmetyk dosyć wydajny. Dobry do normalizacji skóry. Nie polecam jednak stosowania go przed nałożeniem makijażu (podkład, puder, baza itp.) Nie zauważyłam reakcji alergicznych, swędzenia, ściągania, pieczenia. Bardzo łagodny.