Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Douglas, Mini Best Of Colors 4, Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Douglas, Mini Best Of Colors 4, Eyeshadow Palette (Paletka cieni do powiek)

Pojemność 8,7 g

Best Of Colors Mini Palette marki Douglas Make-up oferuje idealną mieszankę ciemnobrązowych i fioletowych odcieni oraz jasnoróżowych i beżowych odcieni. Idealny zespół żywych kontrastów, magicznych atrakcji i nieodpartego spojrzenia.

Rozczarowanie

Szukałam paletki z kolorami do typowego, "dziennego" makijażu oka. Do tej pory miałam ze dwie paletki (z 4 kolorami, z najtańszej półki cenowej). Tym razem chciałam coś "porządniejszego".

Paletkę kupiłam w cenie promocyjnej, około 25zł. Opakowanie jest bardzo zgrabne, małe, eleganckie, porządne. W środku lusterko - ze wszystkich "lusterek" przy produktach (pudrach, itd) to jest dla mnie najporęczniejsze. Mały aplikator 2w1 - pacynka (bardzo dobrej jakości) i "pędzelek" (bardzo zbity, szorstki-zdecydowanie nie dla powiek).

Kolory są piękne... w opakowaniu. Na skórze wyglądają trochę inaczej-wychodzą z nich dosyć "różowe" tony, który nie wyglądają korzystnie (np. w opakowaniu śliczna śliwka - na powiece wychodzi taki ciemniejszy róż, podobnie jest z brązem). Niektóre z nich są dosyć mocno napigmentowane, inne mniej (niebieski wychodzi bardzo blado). Dosyć trudne w aplikacji, blendowaniu. Wszystkie są matowe.

Strasznie się rolują. Nigdy nie miałam tego problemu, więc byłam bardzo zdziwiona, kiedy zobaczyłam w załamaniu powieki ciemne kreski zrolowanego cienia. Nakładałam bez bazy, z bazą, z dodatkowym pudrem - nic nie pomaga. Po 1-2 godz. nieestetycznie się rolują, tak samo jasny kolor, jak i ciemne.
Makijaż oka wygląda bardzo nieestetycznie, niechlujnie.

Paletka "cieszy oko". Kolory są piękne, dopóki nie staram się nimi czegoś zrobić na powiece. Jakość jest słaba. Szkoda, bo miałam nadzieję, że to będzie taki fajny, porządny produkt, bo na taki wygląda - ale niestety, nie jest.