AA Plus Home SPA, Peeling do ciała

AA Plus Home SPA, Peeling do ciała

Zgłoszony przez Ofelię: Firma Oceanic ma w serii AA Spa taki "Zmysłowy peeling do ciała". Ma bardzo ładne i wygodne opakowanie, głęboko fioletowy kolor, przepiękny zapach i jest skuteczny. Działanie ma dokładnie takie jakie peeling mieć powinien, a zapachem można się rozkoszować jak perfumami - na początku woń jest inna, potem się rozwija i dojrzewa. Ciało dość długo nosi na sobie delikatną mgiełkę zapachu.

nie za tą cenę

Jak na peeling nie jest tani i moim zdaniem na taką cenę nie zasługuje. Muszę go nałożyć bardzo dużo, żeby w ogóle poczuć jakieś działanie - mało wydajny, co przy tej cenie jest ogromną wadą. Poza tym niezbyt dobrze się nim masuje, bo jest jakiś "tępy" i po chwili mam wrażenie, że go nie ma. Efekty nie są powalające. Zapach też mi nie odpowiada, ale to kwestia bardzo indywidualna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

uwaga!! uzależnia

Cudowny uprzyjemniacz kąpieli, bardzo estetyczne opakowanie, lawendowy kolor peelinggu który nie jest zbryloną skałką trudną do wyłuskania, wyciśnięcia tylko żelowatym peelingiem o wspaniałej konsystencji.
Pozostawia na skórze zapach konwalii, jaśminu złamanego cedrowym drzewem i pieprzem.
Skóra jest po nim aksamitnie gładka i alabastrowa.
To produkt który mnie uzależnia.
Ciągle dokupuję kolejne buteleczki.

...

Drogi , zapach meski tak jakby stworzony dla mezczyzn.Niestety pieniadze w bloto wyrzucone , a wcale nie male bo za 40zl mozna by bylo znalesc cos lepszego , szkoda tylko ze skusilam sie na pare produktow bez sprawdzenia ich w aptece,(zamawialam przez net).Jak dla mojej skory to ja nic po nim nie czuje zeby byla gladsza, czy tez chociasz tyci inna w dotyku.Nie pieni sie , zawsze zeslizguje ze skory , totez moja wanna ma zabieg nim lepszy niz ja:).Najbardziej mnie smieszy iz Ziaja ktora jest 4razy tansza ma lepszy produkt.

Peeling do ciała

reprezentacyjny, ale i drogi

Bardzo mi się podoba :) ładnie pachnie i wygląda, milutko go używac, minus za cenę (40zł) i wydajność (no, chyba że tylko ja tak go szybko zużywam).

Oceniam na 3.00

Niezaprzeczalne atuty tego produktu to opakowanie i zapach, który ładnie rozwija się na skórze.Jak dla mnie ma on jedną wadę - zupełnie się nie pieni, nic a nic :( a szkoda, bo duzo przyjemniej jest "szorować" skórę pięknie pachnącą pianką niż "suchą" gąbką.Jeśli producent "dorobi" piankę, zdecydowanie dam piątkę ;)

Oceniam na 5.00

Dla mnie nie ma wad. Wszystko bez zarzutu, a zapach wprost powalający.