Dead Sea Line, Maseczka intensywnie nawilżająca z minerałami Morza Martwego

Dead Sea Line, Maseczka intensywnie nawilżająca z minerałami Morza Martwego

Maseczka intensywnie nawilżająca z minerałami Morza Martwego. Jest delikatną emulsją o działaniu głęboko nawilżającym i odświeżającym. Zawiera kompleks minerałów z Morza Martwego, polisacharydy roślinne oraz biokompleks nawilżający ziołowo - witaminowy o właściwościach łagodzących i wygładzających. Doskonale nawilża i odżywia skórę czyniac ją aksamitnie gładką, elastyczną, świeżą i odmłodzoną. Polecana do każdego typu cery szczególnie suchej, normalnej, z obniżoną elastycznością, zmęczonej - wymagającej intensywnego nawilżenia i relaksu.

ujdzie w tłumie

Niezła maseczka, która nawilży skórę bezproblemową. Jednak z wysuszoną skórą nie poradzi sobie.

Używam jej zamiast kremu na noc. Nakładam grubą warstwę i nie zmywam jej tylko czekam aż sama wchłonie się. Skóra nie błyszczy się, jest nawilżona ale też nie odpręża. Po całonocnej imprezie napewno nie pomoże.

Gęsta, biała maź, dosyć dobrze rozsmarowywuje się. Nie podrażnia, nie uczula. Wydajna.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

przeciętna

właściwie dałabym 2 i pół, ale...Maseczka owszem nawilża, ale efekt jest krótkotrwały, średnio komfortowa w stosowaniu, mazi się, troszkę podrażnia...efekt jest na poziomie maseczek z avonu (tych z serii naturals), i jesli będę miała ochotę na taki przeciętny efekt, przy avonie pozostanę.

Używam tego produktu od:dawno

dobra

uzywam tego kosmetyku co dwa dni podczas kapieli, po pierwzym uzyciu nie widac rezultatow ale poczulam konfort, skora nie byla sciagnieta ale dobrze nawilzona, po kilkukrotnym stosowaniu zauwazylam widoczna poprawe, zniknely czerwone plamy z twarzy i nie jest juz przesuszona, skora po niej nie jest swiecoca co czesto zdaza sie po maseczkach nawilzajacych

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

co za okropieństwo

Właśnie się tak wkurzyłam na ten produkt, że hej. Na początku "próbowała" go użyć moja siostra - przyleciała do mnie ze stwierdzeniem, że nigdy więcej. Potem byłam ja, moja naiwność nie zna granic, i co?! Jestem czerwona jak burak i już czekam na kolejny wysyp trądziku. Oprócz tego, że maseczka niewiarygodnie śmierdzi i ma fatalną konsystencję, to właściwie nic dobrego nie robi (nawet nie nawilża jak producent obiecuje). Tylko humor psuje w pierwszych dniach urlopu. Generalnie mowie stanowcze NIE dla całej firmy.

Po co?

Kupiłam przez przypadek, chciałam ta oczyszcającą, a wyszła ta. Cena i pojemność przeciętna, jak działanie.Maseczka kremowa, biała, lekko chłodzi, lekko tłustawa, zapach ok., dobrze sie trzyma twarzy, nawilża ok, nie narzekałam,ale po zastosowaniu cera była napieta jakaś, zaczerwieniona. Efekty stosowania niezadowalajće. Odstawiłam. ...

O mój Boże...

Spalić i zapomnieć, karnie wykluczyć z wszelkich perfumerii. Modelowy bubel. Legenda na opakowaniu obiecująca uniesienia jak dziewicy w noc poślubną, a efekt jaki daje (gdzie tam efekt, tego w ogóle nie ma) jest zatrważający. Serce nie chce przyznać, lecz oczy nie potrafią kłamać. To "coś" wydobywające się z tubki to rodzaj tłustej rozciągliwej gumy o tożsamym do niej działaniu pielęgnacyjnym. Być może ma toto w sobie składniki nawilżające, jednak tak niesamowicie niefortunnie skomponowane, że nic a nic z tego nie wychodzi, jak tępemu nauczycielowi przekazywanie wiedzy. Aż dziw, że firma nie padła już dawno - posiadłam produkt raz z pięć lat temu i wyparłam jak traumę ze świadomości.Do dzisiaj.

rozczarowanie

Maseczka , choć producent obiecuje, nie nawilża najlepiej , nawet mojej mieszanej cery. Trzeba ją zmyć po 15 minut, więc stosowanie nie jest wygodne. Nie ma relaksującego zapachu - a to tez poważna wada. Właściwie to moja skóra niewiele się różni, gdy tej maseczki nie stosuję. O wiele lepsza jest maseczka Minerały z DC. Poza tym denerwuje mnie to, ze firma Apis podrabia inną firmę. Mam tu na myśli Dead Sea Products. Nie znam produktów tamtej firmy, ale chyba można się wysilić i wymyślić coś swojego. A linia kosmetyków nazywa sie Dead Sea Line, a na kartoniku bardzo podobne zdjęcie. Hm, może too tylko zbieh okoliczności? Poza tym już na samym początku etykieta zaczęła odchodzić od tuby. Reasumując: działanie maseczki takie sobie, stosowania i "oprawa" do kitu.Postanowiłam wrócić do tej recenzji i zabrac gwiazdkę. Wczoraj maseczka poleciała do kosza, wystarczająco długo stała w szafce. Trudno ją zmyć z twarzy, trzeba potrzeć pyszczek, a wtedy jest znów suchy i podrażniony. To po co ta maseczka? Aha, etykieta cała się pofalowała i nie było już jej połowy.