Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lip Smacker, Coca-Cola (Balsam do ust 'Coca-Cola')

Lip Smacker, Coca-Cola (Balsam do ust 'Coca-Cola')

Nawilżające balsamy do ust o smaku i zapachu napojów firmy Coca-Cola. Balsamy nadają połysk i doskonale nawilżają usta. Cudownie pachną i smakują.

Dostępne smaki:

10 – 50ml
balsam do ust
w sztyfcie

Całkiem spoko

Miałam już kilka smaków lipsmackersów. Całkiem przyjemny produkt, cudne zapachy, no i ten smak - boski !
Polecam jeśli nie ma się wymagań od tej słodkiej pomadki na ustach : )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573591].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Bardzo fajny smak, ładne opakowanie, dobre nawilżenie, super zapach i dobra cena. Produkt jest również bardzo wydajny. A największy plus to bardzo duży wybór smaków.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551266].usefull || 0 }}% pomocna.

Pychotka

Świetne pomadki do ust.
Wersja coca cola jest moją lubianą bo smaki nie są mdłe i bardzo intensywne.
Bardzo ładnie nawilżają a co najważniejsze przepięknie pachną i mają słodki zapach.
Jest z nimi mały problem bo może i utrzymują się dosyć długo na ustach ale tylko jeśli ich nie zliżemy a to jest trudne bo zapach i smak gorąco nas do tego zachęcają :)
Także nigdy na tych ustach u mnie zbyt długo nie pozostawały.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501126].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Posiadam smak Coca-Cola Cherry
Kocham go! Piękny zapach, nawilża moje usta, a dodatkowo ma świetny smak!
Jest wydajna, konsystencja jest bardzo dobra. Nadaje ustom ładny połysk.
Czego chcieć więcej?
Ano, dostępności. Bardzo rzadko jest w sklepie :c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1472631].usefull || 0 }}% pomocna.

mam ochotę go zjeść

Super pomadka, uwielbiam pomadki w formie sztyftu takiego jak klej szkolny heh tak jak właśnie te :D i są mniejsze niż standardowe pomadki z zatyczką taką przez całą pomadkę, ale mniejsza o to.
Pomadka jest przyjemna pięknie pachnie coca-colą, nie stanowi jedynie pomadki to też swego rodzaju gażet, bajer bo do typowego głównego nawilżenia gdy usta są spękane raczej wybieram coś bardziej leczniczego , kojącego jak tisane. I szczerze powiedziawszy nie potrafię powiedzieć czy dobrze nawilża czy źle a to z tego powodu że gdy mam go na ustach momentalnie go zjadam, zlizuję, nawet nie wiem kiedy ale normalnie nie zdąży działać a jego już nie ma i to taka walka z wiatrakami u mnie. Aczkolwiek jeśli ktoś umie sie powstrzymać a lubi smak i zapach coli polecam:D Zwłaszcza nastolatkom- fajnie mieć go w torebce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466517].usefull || 0 }}% pomocna.

R e w e l a c j a

Mam smak: Coca-Cola Cherry.
W życiu bym się na niego nie zdecydowała, a dostałam w prezencie i jestem w nim rozkochana. Ma doskonały, słodki smak, pięknie pachnie i świetnie nawilża.
Uwielbiam go też za konsystencję. Jedyny problem jaki z nim mam to dostępność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421046].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry skład, boski smak

Świetne pomadki nawilżające. Upodobałam sobie smak Coca-coli Vanilla.
Imponujący skład:
Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cety Acetate, Beeswax (Cera Alba), Euphorbia Cerifera (Candelila) Wax, Flavor/Aroma, Polybutene, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Propylene Glycol, Ozokerite, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Mineral (Paraffinum Liquidum) Oil, Hydrogenated Soy Glycerides, Paraffin, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Stearic Acid, Propyl Gallate, Citric Acid.

Natłuszczające i nawilżające oleje bardzo dobrze sprawdzają się na moich ustach. Stosuję kilka razy dziennie. Usta nie pierzchną, nie mam problemu z suchymi skórkami. Bardzo dobra wydajność - pomadka nie jest ani za miękka, ani za twarda. Boski zapach i smak :-) Co ważne - nie alergizuje, a podatna jestem. Kupiłam w Biedronce.
Dla mnie super!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394631].usefull || 0 }}% pomocna.

Smaczna ;)

Mam pomadkę o smaku pomarańczowej fanty - pięknie pachnie i smakuje :) delikatnie nawilża, nie jest raczej na zimowe dni, kiedy usta mocno mi pierzchną. Używam jej latem, nadaje ładnego połysku, jest bezbarwna. Niestety nie pamiętam ceny... Fajna do całowania, bo taki smaczek to miłe zaskoczenie dla chłopaka ;p i nie ma problemu z pozostawieniem koloru na jego ustach ;)

+piękny zapach
+fajny smak
+delikatnie nawilża
+nadaje błysku ustom
+ciekawy gadżet

-nie nadaje się na ratunek mocno spierzchniętym ustom - chyba że w ilościach hurtowych ;p

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268061].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodko

Miałam i szminkę Coca-Cola Vanilia i błyszczyk Coca cola.
1. Co do szminki, to wanilii nie czułam w ogóle. Szminka bezbarwna, dodawała lekkiego połysku ustom, super pachniała, usta były takie całuśne :) Jednak efekt krótki i słaby, nie wart tej ceny, tak naprawdę tylko ty czułaś ten zapach (ew. ktoś kto cię całował ;D ).

2. Błyszczyk. Ciekawe opakowanie, wygląda jak kapsel z coca coli. Jednak jego aplikacja jest beznadziejna gdy się nie ma pędzelka, a że efekt na ustach jest bardzo krótki to trzeba go nakładać niemalże co chwilę. No i w terenie użycie pędzelka już staje się mało wygodne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145771].usefull || 0 }}% pomocna.

Smakowite

Dostałam serię pomadek z Coca-Coli na święta. Ich smak jest cudowny, słodki, jak prawdziwy napój. Dobrze nawilżają, jednak krótko się trzymają na ustach.

Plusy:

- smak
- dobrze nawilżają

Minusy:

- brak

Niestety nie wiem jak z dostępnością i ceną. Swoje dostałam zza granicy, jednak widziałam pomadki z tej serii w Kappahlu za 8-10zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091466].usefull || 0 }}% pomocna.