L`biotica, Biovax Botanic, Szampon micelarny `Czystek i Czarnuszka`

L`biotica, Biovax Botanic, Szampon micelarny `Czystek i Czarnuszka`

Micelarny szampon oczyszczający z czystkiem, czarnuszką i amarantusem. Receptura produktu została oparta o starannie dobrane substancje, zapewniające skuteczne oczyszczanie włosów bez obciążenia.
Zawiera w swoim składzie surowce organiczne i certyfikowane znakiem ECOCERT oraz COSMOS. Linia uzyskała certyfikat V dla Wegetarian i Wegan, ekologiczny symbol przeznaczony dla produktów, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.
Zawiera minimum 90% składników pochodzenia naturalnego. 0% SLS/SLES, parabenów, silikonów, DYES.

świetne oczyszczenie włosów

Jestem zachwycona! Od dawna żaden z szamponów nie wzbudził mojego zachwytu od pierwszego użycia. Włosy są dokładnie oczyszczone, ale nieprzesuszone, odbite od nasady, błyszczące, wyglądają zdrowo. Dobrze się pieni i wystarcza na długo. Mój hit!

Skutecznie oczyszcza

Moje włosy mają tendencje do przetłuszczania się. Używam tego szamponu raz w tygodniu, aby dobrze oczyścić skórę głowy. Włosy są po nim miękkie, sypkie, ładnie się rozczesują. Zapach ma cudny, ale niestety nie utrzymuje się na włosach. Oprócz samych korzyści pielęgnacyjnych, to warto zwrócić uwagę na opakowanie które jest bardzo ładne :)

Niewydajny - Apteczny zapach

Szampon myje przyzwoicie, włosy po nim są oczyszczone i nie są oklapnięte. Nie podoba mi się syntetyczny apteczny zapach i wydajność - 200 ml starczyło na 12 zastosowań.

Lubię go!

Szampony Biovax nie wszystkie się u mnie sprawdzały. Długo już nie miałam żadnego, więc postanowiłam spróbować ten. I okazało się, że służy moim włosom naprawdę dobrze. Nie plącze ich, nie wysusza, nie robi siana, dobrze oczyszcza, skóra głowy mnie nie swędzi, nie jest podrażniona, przetłuszcza się jakby mniej. Szampon jest przy tym wydajny, dzięki idealnej żelowej konsystencji. Dobrze się pieni, bardzo ładnie pachnie.

Szampon oczyszczający czystek i czarnuszka

Szampon ma żelową konsystencję i przyjemny delikatny zapach
ładne estetyczne opakowanie
po umyciu włosy są wyraźnie oczyszczone podniesione od nasady
Bardzo dobrze sprawdza się przy moich cienkich farbowanych włosach
zwiększona objętość włosy są lekkie ale się nie puszą nie elektryzują
nie przetłuszczają się i są nawilżone
Szampon jest bardzo wydajny.
Używam go w duecie z odżywką ekspresową 7w1 z tej samej serii.

Dobry szampon

Bardzo lubię szampony z Biovax, a więc zdecydowałam się również na ten. Oczywiście się nie zwiodłam. Sam skład zachęca do stosowania tego szamponu. Ma bardzo fajną konsystencje i mała ilość produktu wystarczyła na moje dość długie włosy. Po spłukaniu i wysuszeniu włosów widać było różnice. Włosy były miękkie w dotyku, odżywione i nie były splątane. Stosuje razem z odżywką z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona :)

Jest super

Przyzwyczajona do żelowych, bardzo gęstych konsystencji, postanowiłam wycisnąć pewną ilość szamponu na dłoń i rozsmarować w moje włosy. I tutaj SZOK: mała ilość produktu na mojej dłoni, wystarczyła na całe włosy, powiedziałabym nawet, że było jej za dużo. Była to porównywalna ilość do 3 zdjęcia. Konsystencja owszem, jest żelowa, ale rzadsza niż te, których używałam do tej pory i zdecydowanie duuuuużo bardziej wydajna. Z tego aspektu jestem na prawdę bardzo zadowolona. Już podczas zmywania szamponu, włosy wydawały się nawilżone, mięciutkie! Po wyschnięciu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Blask, lekkość i zwiększona objętość - te efekty rzuciły mi się w oczy najbardziej. Po wykończeniu wszystkich 3 buteleczek, wypowiem się jak wyglądało to na dłuższą metę i jak długo włosy się nie przetłuszczały.

Bardzo podoba mi się też zapach i skład.

Dokładne oczyszczenie

Szampon kupiłam w zestawie z peelingiem i odżywką (tak wyszło korzystniej cenowo). Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to to, że szampon bardzo dobrze się pieni, nawet gdy nałożymy go niewiele. Z przyzwyczajenia do innych szamponów Biovax, za pierwszym razem nałożyłam go za dużo. W moim odczuciu szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Jak dla mnie do stosowania raz w tygodniu (mam przesuszone włosy w tej chwili), aby pozbyć się zanieczyszczeń i resztek kosmetyków z włosów. Włosy po nim nie były splątane, nie było problemu z ich rozczesaniem.