Hygienics, Bezzapachowy dezodorant antyperspiracyjny

Hygienics, Bezzapachowy dezodorant antyperspiracyjny

Zawiera naturalne substancje pochodne NMF - nie dopuszczające do reakcji potu z bakteriami obecnymi na skórze, nie zawiera związków aluminium i glikolu, zapewnia ochronę przez cały dzień, jest półsuchy, nie blokuje oddychania skóry, nie brudzi bielizny, nie powoduje odkładania się szkodliwych związków w węzłach chłonnych.

Cena: 16,99 zł

Mała strata...

Z tego co ostatnio się dowiedziałam, został wycofany niedawno ze sprzedaży. Ale niewiele rynek stracił bo to był kiepski produkt. Miałam ostatnio nieprzyjemność używać tego produktu z podobno nową formułą. Nie wiem co było w niej nowego, ale na pewno skuteczności nie zyskał. Wchłaniał się długo, był mało skuteczny, drogi a nawet jak na swoje działanie to baaaaardzo drogi. Znalazłam 2 plusy: nie brudził ubrań i nie uczulał. Generalnie był mało wydajny, dzięki czemu szybko go zużyłam. Słaby.

Tragedia!

Gorszej paskudy w zyciu nie uzywałam.Szkoda tylko pieniędzy.Dobrze,że zakupiłam go w zestawie razem z odżywką do włosów,więc mniej mnie kosztował.Nie kupie go nigdy więcej,nawet jak go darmo będą rozdawać to nie wezme.W ogóle nie chroni przed poceniem się.Latem śpieszyłam sie bardzo i trochę się zmęczyłam szybkim chodzeniem,po tym "spacerku" po prostu czułam od siebie pot co normalnie mi sie parktycznie nigdy nie zdaża,nawet przy wysiłku fizycznym.Dezodorant stoi w ukryciu,czasem go uzyje,bo mi szkoda wywalić do śmieci a tam powinno być jego miejsce,ale jak go juz używam to tylko w weekendy i to pod warunkiem,że moje wyjście z domu ogranicza się do zakupów na bazarze i nigdzie więcej.

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

taki sobie

mialam go dawno temu, gdzies okolo 6-u lat temu. Dezodorant byl bezzapachowy i dzialal jak typowy dezodorant, czyli nie blokowal pocenia. Pocilam sie przy nim jak przy kazdym innym tego typu produkcie(jestem fanka antyperspirantow), czyli mokre plamy pod pachami byly. Jedyna jego zaleta bylo to, ze rzeczywiscie bakterie nie mialy szans na rozklad potu. Jednak plamy pod pachami nie sa ladnym widokiem i dlatego po zuzyciu butelki wrocilam do antyperspirantow.

Używam tego produktu od:dawno temu

Cellulit mity

Taki sobie

Zakupiłam go u znajomej,która rozprowadza te kosmetyki z myślą o moim mężu.Dezodorant ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn,więc najpierw spróbowałam ja.Owszem nie brudzi ubrań,nie blokuje oddychania skóry,niesamowicie wydajny.Oddałam mężowi bez żalu,ja wolę jednak jak dezodorant ładnie pachnie a ten jest bezzapachowy.