Solutions, Milk Comfort (Odżywczy krem na noc)

Solutions, Milk Comfort (Odżywczy krem na noc)

Intensywnie odżywia skórę podczas snu, przy pomocy bogatego w witaminy i mikroelementy mleczka figowego oraz wapnia. Starannie dobrane ekstrakty roślinne zapewniają skórze doskonałe nawilżenie i regenerację przez noc. Uspokaja i koi dzięki dzięki właściwościom aromaterapeutycznym. Wiek 20 + , do każdego typu cery.

Skład: aqua, isopropyl palmitate, propylene glycol, glyceryl polymethacrylate, polymethyl methacrylate, peg-100 stearate, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, ethylhexyl, isononanoate, cetyl alcohol, glyceryl distearate, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, benzyl alcohol, dimethicone, diisopropyl dimerdilinoleate, carbomer, octyl palmitate, ceteareth-20, methylparaben, trimethylsiloxysilicate, propylparaben, sodium hydroxide, parfum, disodium edta, tocopheryl acetate, butylene glycol, oryza sativa, sodium ascorbate, ficus carica, phenoxyethanol, saccharomyces/calcium ferment, sodium sulfite, sodium metabisulfite, xanthan gum, saxifraga sermentosa, vitis vinifera, punica granatum, scutellaria baicalensis, morus nigra, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben

szkoda ze nie do dostania

absolutnie go uwielbiam
mleczny zapach i przyjemna konsystencja
rozpręza skore, ktora rano jest jak nowa

szkoda ze juz go nigdzie nie mozna dostac
polecam gdyby komus sie udalo

naprawde dobry krem

Używam tego produktu od:3 lat

Jedyny z avonu..

Uzywalam tego kremu na noc i na dzien. Bylam z niego bardzo zadowolona. Nie natluszczal ale wyraznie nawilzal. pozostawial skore taka gladka. Co prawda znam milion podobnych kremow ale ten zasluguje na +1gwiazdke wiecej chocby za to.. ze jest tzw wyjatkiem potwierdzajacym regule ze avon to badziew :)

Używam tego produktu od: kilka lat

fajny

udało mi się ten krem kupić niedawno spoza katalogu, razem z kremem na dzień

jest naprawdę "mleczny", ma miłą, śmietankowo-aksamitną konsystencję, mleczny zapach
skóra po nim jest taka uspokojona, rano budzę się bez zaczerwienień
mógłby jednak mocniej nawilżać - do skóry suchej będzie za słaby, do mojej mieszanej nawet nie wystarcza
wchłania sie szybko i nie świeci się na mieszanej skórze, choć na noc to akurat bez znaczenia
aż żałuję, że ujrzałam dno słoiczka, a pewnie już nie będzie okazji go kupic

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Avon Mark - relacja

Dawna miłość:)

Jedno z lepszych wspomień z Avonu.
+ przecudna kosystencja, sama przyjemność smarowania i doskonała wchłanialność
+ zapach boski - sam relaks i przyjemność, o ile w kremach na noc zapach są dyskusyjne, to tu trafiony w 10
+ skóra rano miękka, wypoczęta, odżywiona, ale nie lepka
+ cena - bajka

No, ale oczywiście Avon poprostu musiał go wycofać, oni już tak mają - ciekawe że jeszcze funkcjonują przy takiej polityce: skoro Klientki lubią, to im zabierzemy:)

Używam tego produktu od: już (niestety!) nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka

REWELACJA !!!

Najlepszy krem z jakim miałam okazję się spotkać :D
Konsystencja w sam raz, zapach przecudny (ja generalnie nie toleruje zapachów w kremach do twarzy).
Idealnie się wchłania, doskonale nawilża, rano po przebudzeniu skóra wygląda po prostu świetnie!

Szkoda, że już go nie produkują, ale czasem można jeszcze spotkać na wyprzedażach Avonu i Allegro.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

wow!

kiedyś konsultantka mi poleciła:)
boski krem!
zapach jak dla mnie przyjemny,kremowy:)
fajna konsystencja,łatwo się wchłaniała(mam tłustą cerę)
bałam sie że syfki mi wyskoczą.
ale nic z tego!:D
to był pierwszy krem w moim życiu po którym ZAUWAŻYŁAM EFEKTY! W 100% SPEŁNIONE OBIETNICE PRODUCENTA:D
jest jeszcze coś-ten krem przyczynił sie do wyleczenia trądziku!
cera stała sie mniej tłusta!i gładka jak brzoskwinka:D
nie mam dostępu do avonu i mam nadzieje że ten krem jest w sprzedaży i że nic nie zmienili w składzie,że po prostu ten krem jest taki sam jak kiedyś:)
wtedy napewno go kupię:D
jak na taką cene to rewelacja!

Używam tego produktu od:kiedys przez 1,5 miesiąca

Bardzo dobry

sliczny zapach,niska cena,nie powoduje nowych wypryskow a cera jest odzywiona i nawilzona.

ten krem niebiesko-pomaranczowy to odpowiednik temu kremu

polecAM WSZYSTKIM

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:z 3

dlaczego już go nie ma ;-(

Po prostu BRAK SŁÓW !!!!!!!! Ten krem był tak rewelacyjny, że po dzis dzień zastanawiam się, dlaczego wszechmocni z Avonu wywalili go z oferty nie zważając na zachwyconych konsumentów (przynajmniej niektórych) :-)
Trzeba też wspomnieć, że idealnie komponował się z Multi Boostem. Pyszny zapach, MNIAM...

Skóra ożywiona, odżywiona i nawilżona, do tego świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy, rano skóra jest mięciutka, promienna i wypoczęta. Nie zatyka porów, nie powoduje podrażnień ani wyprysków.

Niesamowita jakość za taką cenę :-) Ten krem spokojnie dorównuje Vichy, Loreal i innym z górnej półki. JESTEM ZACHWYCONA i serdecznie polecam innym :-) :-) :-)

Używam tego produktu od: 2 LATEK
Ilość zużytych opakowań:COŚ OKOŁO 4 CZY 5

beznadziejny

Skuszona dobrymi recenzjami w Internecie, kupiłam krem w ofercie dla konsultantek. Szczególnie zależało mi na zapachu i nawilżeniu mojej suchej skóry. Dzisiaj krem odebrałam i... wielkie rozczarowanie. Na początku zapach - okropny! Coś w stylu spalin samochodowych, ale w lżejszym wydaniu. Każdy w rodzinie stwierdził, że ten krem okropnie śmierdzi! Druga sprawa to działanie. Na oczyszczoną tonikiem twarz starałam się nałożyć krem, ale niebardzo się dało. Strasznie się rolował (w ogóle jest bardzo gęsty). W kilka minut po nałożeniu moja twarz zrobiła się gorąca, a policzki czerwone - chyba mam na niego uczulenie. A to dziwne, bo na żaden krem Avonu nie miałam. Nie polecam. Krem ma datę produkcji 11.02.06, więc nie jest przeterminowany.

Używam tego produktu od: 1 dnia

ani tak ani nie

ogólnie nie powalił mnie na kolana
nie podobała mi się jego konsystencja, wchłanialność, długość działania też nie działał przez całą noc, odżywienie -owszem ale tylko podstawowe. Zapach też mi nie pasował. Nawilżenia ani ukojenia ani odświeżenia nie zapewniał- czyli nie miałam komfortu używania...

Używam tego produktu od:kilka tyg

mleczny komfort!

Mam cerą mieszana, trądzikową, do tego dochodzą wągry i skóra "odporna" nawet na granit! w związku z tym, używam tylko tzn wyżeraczy i odtłuszczaczy, żeby w jakis sposób pielegnować i leczyć moją cerę.

Kupiłam z lekką obawą czy aby nie za ciężki dla mnie, jednak kremik mimo swojej nielekkiej konsystencji okazał się wprost idelany!
+ nie zapycha porów
+ nawilża
+ łagodzi zmiany trądzikowe! (do tej pory nie wiem w jaki sposób, ale kłade się z "zalążkiem pryszcza", wstaje i się zastanawiam, czy to był sen?)
+ twarz jest wypoczęta, wygładzona - nie "wymięta"
+ skórka jest ładnego kolorytu, miękka
+ jest bardzo wydajny - wystarczy odrobinka na każdą partię twarzy

Przy moim typie cery czegóż więcej chcieć?

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Kocham ten krem!

Nie mogę przeboleć ze taki super krem wycofali....jeszcze go zdołałam zakupić w jakiejś wyprzedaży :( miękki,gęsty,kremowy,piękny zapach.....cerę mam mieszaną ze skłonnością do tłustej i wyprysków czasem i to chyba jedyny krem nie zatykający mi porów! cera rano mięciutka,nawilżona,gładka....dla mnie super (mam 30 lat ) :)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo :)