Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme (Krem do twarzy z 5% mocznika)

Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme

Mocno nawilżający krem z 5% mocznika. Optymalnie nawilża skórę twarzy i zabezpiecza przed ponownym wysuszeniem. Idealny do codziennej pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej. Może być stosowany do pielęgnacji przy atopowym zapaleniu skóry oraz łuszczycy. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Doskonały jako podkład pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 30 pacjentów, potwierdzają wyraźną poprawę stanu skóry już po 2 tygodniach stosowania kremu.

na dzień
krem
bezzapachowa
w tubce
50 – 100ml

Napisanych recenzji: 14

Świetny nawilżacz na dzień

Bardzo dobry krem nawilżający. Nie pozostawia tłustej warstwy, szybko się wchłania i ma lekką konsystencję.
Mam skórę suchą i długo poszukiwałem kremu, który nie będzie powodował pieczenia i poradzi sobie z czerwonymi okolicami policzków. Trudno było znaleźć taki, a testowałem wiele, od najtańszych do tych z wyższych półek. Wiele z nich uczulała albo bardziej natłuszczała, niż nawilżała. Eucerin pozostawia twarz przyjemnie ukojoną, a używam go zazwyczaj po goleniu.
Dodatkowy plus za brak zapachu i bardzo wygodne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091771].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

ulubiony

W końcu trafiłam na krem który doskonale nawilża i nie podrażnia mojej cery. nie pozostawia też żadnego tłustego filmu. Czuje że skóra jest /napita/ :) dotychczas wszystkie kremy od tych droższych do kremu bambino powodowały albo pieczenie a potem suche skorki albo wysyp krostek na czole a ten jest idealny i cena też do przeżycia

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026180].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 191

Całkiem przyjemny

Plusy:
- lekki, nadaje się idealnie pod makijaż
- delikatny
- dobrze nawilża
- uczucie ukojenia
- neutralny zapach
- wygodne opakowanie, chociaż pewnie trzeba je będzie rozcinać nożyczkami przy końcówce

Minusy:
- cena, ale to w końcu dermokosmetyk

Używam tego produktu od: Marzec 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013860].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Napisanych recenzji: 59

Jest OK

Bardzo dobry krem!

Krem nawilża, zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi :) na jesień - zimę jest świetny!Natomiast na lato myślę, że będzie za ciężki, ale jeszcze w tym okresie go nie stosowałam. Sprawdza się pod makijaż. Nie zapycha mojej skóry. Dodatkowy plus za opakowanie, które jest idealne w użyciu, krem nie babrze się przy dozowniku.
Krem jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: mniej więcej siedmiu miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898052].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 148

o wlasnie takie nawilzenie mi chodzi!

Pierwszy krem po ktorym widze ze moja skora jest nawilzona. Krem jest jak na razie moim faworytem. Radzi sobie z watrem, zimá, klimatyzacja. Dobry na dzien i na noc. Ladnie wyglada na nim makijaz. Jak na razie idealny. Tubka jest bardzo higieniczna, opakownie wystarczylo na 2 miesiace.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894829].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 40

Bardzo dobrze nawilża

Kupiłam krem , gdyż szukałam dobrego nawilżenia do cery suchej. Kupiłam krem na dzień.Krem sprawdził się. Bardzo dobrze nawilża i na wiele godzin. Ma bardzo lekką konsystencję. Fajna tubka, z której wygodnie wyciska się krem. Dzięki temu aplikacja jest higiniczna, jednocześnie nie umieszczam wewnątrz masy bakterii paluchami, jak to jest w przypadku kremów w słoiczkach.
+szybko wchłania się
+nadaje się doskonale pod makijaż
+nie zapycha, nie powoduje wyprysków
+ efekty widać po kilku dniach regularnego stosowania. Moja skóra stała się widocznia nawilżona.
Krem ewidentnie nawilża skórę. Nakładałam krem wokół oczu. Nie powodował łzawienia, ładnie zawilżył. Zlikwidował wokół oczu doskonale suche skórki i załamania spowodowane wysuszeniem skóry przez Vichy Serum 10%.
Krem na pewno nie ujędrnia, więc skóra pozostaje ładnie nawilżona, ale zmarszczki mimiczne pozostają - to tak żeby rozwiać wątpliwości. Doskonałe SOS dla wysuszonej skóry.
Nie wiem, czy krem kupię ponownie, bo w moim przypadku mam wrażenie, że krem nawilża skórę dogłębnie, ale nie utrzymuje tej wilgoci wewnątrz skóry zbyt długo. Zdarza się, że w ciągu dnia nakładam kolejną warstwę. Może jestem przewrażliwiona, a może spowodowane to ogrzewaniem mieszkania, ze wilgoć ze skóry szybciej paruje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863539].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

Ciężki.

Moim zdaniem cerę mieszaną-tłustą trzeba mocno nawilżać, by zapobiegać nadprodukcji sebum. Ten krem kupiłam jeszcze w czasach, gdy myślałam, że im bardziej krem jest dla cery suchej, tym bardziej sprawdzi się na mojej zanieczyszczonej, mieszanej, jeszcze-nastoletniej cerze. No nie za bardzo.

:) skład- duże stężenie mocznika
:D opakowanie- wszystko się ładnie zakręca, odkręca, wykręca, skręca, wyciska, nie wylewa
:/ dostępność- w najpopularniejszej super-aptece go raczej nie dostaniemy
:/ działanie na niesuchej cerze- obciąża, oblepia, troche nawilża
:/ odczucia co do działania na cerze suchej- może być trochę za słaby
:D cena/wydajność- chciałam cholerstwo zmęczyć na stopach, coś czuję, że po 3 miesiącach używania go do twarzy, czeka mnie drugie tyle pedicuru

Ogólnie uważam, że warto spróbować, ale tylko przy takiej cerze, do jakiej jest przeznaczony.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832410].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

zdecydowanie ulubiony krem

Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam (a uwierzcie mi, miałam ich wiele). Jestem w trakcie drugiego opakowania. Moja skóra wiecznie sucha, szara, odwodniona dostała drugie życie. Używam go na noc. Jest dość lekki (jego wersja na noc - straszny tłuścioch, ale działa również super), odkąd zaczęłam go używać nie zauważyłam żadnych suchych skórek co zawsze było moim problemem. Cera jest jędrna, świetlista, wyraźnie nawilżona
Zdecydowanie numer 1 wśród kremów do twarzy :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730735].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

nie miałam lepszego!

Chyba najlepszy krem jaki dotąd miałam:
- cudownie nawilża, skóra przy regularnym stosowaniu zaczyna pięknie zdrowo lśnić :) dodam, że zawsze miałam matową i suchą skórę
- nie tworzy zaskórników, buzia szybko staje się gładka i jędrna, nie ma mowy o zapychaniu
- leczy podrażnienia i małe uczulenia
- szybko widać efekty działania
Minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724541].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 235

Najlepszy nawilżacz

Krem kupiłam w połowie lipca, szukałam dobrego kremu nawilżającego (dla cery mieszanej 35+) i okazało się, że to był strzał w 10.
Krem kupiłam w Tesco Express za ok.20 zł (promocja).

-krem jest bezzapachowy (w odróżnieniu od serii Dermo, która mimo zapewnień producenta o bezzapachowości zawiera zapach mocno duszący).
- ma bardzo lekkką konsystencje
- automatycznie się wchłania
- nie podrażania
- nie zapycha porów
- idealny pod makijaż
- bardzo mocno nawilża (bałam się, że skoro jest do cery suchej to wkrótce zacznę się świecić. NIC z tego :))
- wygładza nierówności, łagodzi podrażnienia po niemiłych gościach
- reguluje sebum
-wygodna tubka do wyciskania, nie ma ryzyka bakterii w słoiczku

Polecam dla dziewczyn o przetłuczającym się T. W końcu w wakacje się nie świeciłam się jak świeczka na torcie ;), choć miałam ku temu obawy.

Jedynym minusem jest opakowanie, tzn. krem kupujemy w kartniku z polskim opisem. Właściwe opakowanie już nie ma polskiego opisu a włoskie i niemieckie :/ i to jest denerwujące. Producent nie zadbał o mocną naklejkę a przydała by się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[691396].usefull || 0 }}% pomocna.