Nivea, Mousse, Lekki mus do pielęgnacji ciała `Dzika malina i biała herbata`

Pozwól Twojej skórze rozkoszować się apetycznym, zmysłowym zapachem lekkiego musu do pielęgnacji ciała NIVEA® Dzika Malina i Biała Herbata. Ciesz się rozpieszczająca chwilą z nowym musem NIVEA. Delikatny i lekki jak chmurka szybko sie wchłania i zapewnia natychmiastowe nawilżenie. Puszysty mus nasycony kuszacym połączeniem zapachów dzikiej maliny i białej herbaty sprawi, że Twoja skóra zapragnie wiecej!

Herbaciana malinka - lub malinowa herbatka :):):)

Oczywiście - najpierw podziałała na mnie siła reklamy. Kupiłam więc w Rossmanie, i wieczorem po kąpieli użyłam .... no i koniec, i kropka - poczułam, że to delikatne cudeńko !!! Ni to pianka w leciutkim olejku, lub jak kto woli - niby ( bo nie tłuści) olejek w piance - pozostawiając po sobie taki cudowny film ..... pięknie się rozsmarowuje, szybciutko wchłania, cudownie nawilża i delikatnie, cudownie pachnie !!! Ach, jak miło ..... !!!!!

Nivea, Mousse, Lekki mus do pielęgnacji ciała `Dzika malina i biała herbata`

Idealny produkt dla osób, które nie lubią poświęcać dużo czasu na wieczorną pielęgnację skóry, szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej powłoki i cudownie pachnie! Absolutnie polecam :)

Lekki jak chmurka

Uwielbiam ten mus do ciała. Idealnie sprawdza się na wakacje.
Bardzo lubię go za swoją lekkość. Jest on także bardzo wydajny - wystarczy jedna pompka, aby pokryć większą część ciała.
Zapach jest bardzo intensywny, dla mnie niestety aż za bardzo.

cudoo !

Uwielbiam tego typu produkty, używanie ich to sama przyjemność. Świetnie rozprowadza się po skórze, nadaje jej miękkości i cudownie pachnie. Idealna opcja na lato, zdecydowanie polecam

Cudowny produkt

Nowinki kosmetyczne zaskakują mnie nieustannie. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odkryłam ten mus do pielęgnacji ciała! Pianki zawsze kojarzyły mi się z produktami do depilacji ciała - a teraz występują jako produkty do pielęgnacji włosów, a nawet ciała... Dlatego też musiałam wypróbować tę nowość.

Pianka ma wygodne opakowanie, które się nie zacina i nie zapycha. Pozwala za to na precyzyjne wydobycie pożądanej ilości produktu. Już niewielka ilość pozwala na rozprowadzenie jej na większej powierzchni ciała, a to za sprawą bardzo przyjemnej i dobrze rozprowadzającej się na skórze, lekkiej konsystencji.

Pachnie przepięknie - świeżo, orzeźwiająco i słodko zarazem. Zapach sprawił, że poczułam się odprężona, zrelaksowana i zadbana.

Pianka wspaniale nawilża i zmiękcza naskórek. Wchłania się błyskawicznie i co ważne, nie pozostawia lepkiej, nieprzyjemnej warstwy. Po jej zastosowaniu moja skóra była gładka i aksamitna w dotyku. Zapach był wyczuwalny jeszcze przez jakiś czas.

Podsumowując, jest to zaskakujący, wspaniały produkt dla nieco zabieganych osób - aplikacja pianki na skórę jest bowiem dziecinnie prosta, szybka i bezproblemowa. Pianka nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienienia na skórze (moja skóra jest wrażliwa, więc zawsze zwracam na to uwagę). Pachnie przepięknie. Jeszcze nie raz do niej wrócę!

Cud malina

Posiadam w wersji klasycznej, uwielbiam. Do wersji malinowej podeszłam z rezewą, nie przepadam za nutami zapachowymi ziołowo-herbacianaymi. Naszczęscie herbata nie dominuje, zapach bardzo wiosenny owocowy, ale nie przesłodzony. Leciutka pianka szybko się wchłania,pozostawiając skóre nawilżoną i gładką. Kosmetyk bardzo wydajny,niewielka ilość musu starcza na całe ciało.

Świetny produkt

Nie spodziewałam się tak super efektu po użyciu tego produktu ale jestem bardzo zadowolona i zachwycona z powodu miękkości i zapachu jaki daje ten mus po każdym użyciu skóra jest niesamowicie miękka i ten zapach sprawia że człowiek czuję się zrelaksowany i piękny

Uwaga, uzależnia !

Cudowny ! Pianka jest niesamowicie lekka. Wystarczy trochę wycisnąć na dłoń , aby rozprowadzić na całe ciało. Skóra jest po nim nawilżona i rozświetlona. Dodatkowo ciało cudownie pachnie ! Pianka bardzo szybko się wchłania. Opakowanie również zachęca do wypróbowania. Ten mus to będzie moje must have tego lata!

Cudowny zapach, lekka formuła

Mus jest absolutnie wyjątkowy:) Gwarantuje świeżość i piękny zapach. Idealny na wiosnę i lato, nie lepi się, nie zostawia tłustej powłoki. Bardzo ekonomiczny , niewielka ilość musu wystarcza :) Dobrze nawilża - przypadł mi do gustu

Zakochałam się

Mus podobnie jak ogórkowa wersja zrobił na mnie wrażenie. Świetnie nawilża, zauroczył mnie swoim zapachem. Szybko się wchłania, forma pianki daje poczucie relaksu. Mus jest wydajny, wystarczy mała ilość, aby pokryć daną część ciała.

Lekki jak chmurka!

Lekkie musy do pielęgnacji ciała to dla mnie zupełna nowość. Początkowo byłam przekonana, że są przeznaczone do...mycia ciała pod prysznicem! Myślałam, że to nowe warianty zapachowe. Otóż nie, tym razem są to produkty nawilżające i pielęgnujące naszą skórę. Balsam do ciała w formie musu - to chyba dobre określenie. Do wyboru macie trzy wersje - klasyczną z olejkiem migdałowym, malinę i białą herbatę oraz ogórek z herbatą matcha. Ja stałam się posiadaczką dwóch ostatnich. Co obiecuje producent? Delikatny i lekki jak chmurka mus, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie. Jeśli wciąż macie dylemat, którą wersję wybrać, wystarczy że potrzecie i powąchacie naklejki umieszczone na nakrętkach produktu. Metoda dobrze znana nam z katalogów z kosmetykami. Naprawdę skuteczna, ułatwi wybór kupującym i uchroni kosmetyki przed otwieraniem w drogerii. Dlaczego inne marki jeszcze na to nie wpadły? Zdecydowałam się przetestować jako pierwszą wersję z dziką maliną. Nie jest to typowo owocowy zapach, a bardzo przyjemna kwiatowo-herbaciana kompozycja. Zapach na długo pozostaje na skórze. Myślę, że jest wprost idealny na wiosnę. Wystarczy mocno wstrząsnąć i trzymając pionowo, wycisnąć mus na dłoń. Następnie delikatnie wmasować go w skórę i cieszyć się rozpieszczającym zmysły zapachem. Konsystencja produktu przypomina mi trochę piankę do golenia lub bitą śmietanę. Jest gładka i kremowa - naprawdę przyjemna. Zgodnie z obietnicami producenta mus jest lekki i błyskawicznie wchłania się w skórę, nie lepi się.

piękny zapach

o otwarciu opakowania i wyciśnięciu pianki na dłoń faktycznie czuć malinowy, słodki zapach. Niczym pole malinowe późnym latem. Wiecie jak to pachnie. Jak tak. Niedaleko mojego domu są takie pola. Zapach musu przypomniał mi ciepłe późne lato.