Nivea, Mousse, Lekki mus do pielęgnacji ciała `Dzika malina i biała herbata`

Nivea, Mousse, Lekki mus do pielęgnacji ciała `Dzika malina i biała herbata`

Pozwól Twojej skórze rozkoszować się apetycznym, zmysłowym zapachem lekkiego musu do pielęgnacji ciała NIVEA® Dzika Malina i Biała Herbata. Ciesz się rozpieszczająca chwilą z nowym musem NIVEA. Delikatny i lekki jak chmurka szybko sie wchłania i zapewnia natychmiastowe nawilżenie. Puszysty mus nasycony kuszacym połączeniem zapachów dzikiej maliny i białej herbaty sprawi, że Twoja skóra zapragnie wiecej!

Nie zostanę z nim na dłużej

Produkt swoją konsystencją przypomina mi moja ukochana bita śmietanę :) Jest to dla mnie innowacyjna formuła, z którą wcześniej nie miałam do czynienia za co duży plus. Poza tym, jak dla mnie jest to stosunkowo średni produkt.
Opakowanie aluminiowe, otoczone przeuroczą dziewczęcą grafiką, bardzo przyciąga wzrok. Z pewnością zdobi półkę w łazience. Produkt jest aplikowany poprzez sprey, i dozowany jest w zależności od siły jego nacisku. Podoba mi się, że mamy pełna kontrolę nad jego wydobyciem. Zapach - spodziewałam się czegoś innego. Nie czuć intensywnej maliny na którą liczyłam, raczej bardziej w kierunku białej herbaty, ale nie jest drażniący. Lekki ziołowy - wakacyjny. Opakowanie na nakrętce ma naklejkę, która pozwala po potarciu poczuć zapach produktu. Duży plus dla producenta za pomysł, minus że kupując mus w drogerii wszystkie nakrętki zostały wywąchane :)
Sama konsystencja produktu: lekka, puszysta, o białym zabarwieniu, Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Czuć, że skóra jest lekko nawilżona, ale dla osób o bardzo suchej skórze (dla których dedykowany jest produkt) myślę, że będzie nie wystarczający. Obietnica 48h nawilżenia nie zdaje egzaminu.
Warto kupić na promocji. Świetnie sprawdzi się latem jako zamiennik dla treściwych i gęstych balsamów.

Mój numer 1

Ma przepiękny i delikatny zapach,jest wygodny w nakladaniu , bardzo szybko się wchłania i pozostawia gładką skórę na długi czas.Można kupić go w dość atrakcyjnej cenie.

To taki średniak

Latem nie lubię tłustych czy bogatych konsystencji, uciekam się raczej do lekkich, szybko wchłaniających i nie obciążających skóry balsamów. Musy Nivea ciekawiły mnie, ale jakoś zawsze przechodziłam obok nich raczej obojętnie mając spore zapasy nawilżaczy. Kiedy dostałam ten mus w prezencie jednak się ucieszyłam, po powąchaniu go już w ogóle przepadłam i byłam ciekawa jak się sprawdzi. To kosmetyk idealny na lato, jednak dla skóry normalnej, dla skóry suchej może być zbyt mało nawilżający.

OPAKOWANIE

Opakowanie to typowa, aluminiowa butelka z aplikatorem typu spray. Na początku kiedy musy pojawiły się w drogeriach myślałam, że to nowa odsłona pianek, dopóki nie przeczytałam, opisu. Grafika jest urocza – taka wakacyjna, a pastelowe kolory świetnie ze sobą współgrają. Mamy tutaj uproszczoną, lekko ekspresyjną grafikę przedstawiającą maliny i liście herbaty. Centralne miejsce zajmuje logo marki i nazwa produktu. Podoba mi się pomysł z tym, że gdy potrzemy górną część zatyczki poczujemy zapach, to bardzo ułatwia zakupy kiedy nie wiemy jakiego aromatu się spodziewać. Sam mechanizm sprayu działa bez zarzutu – dozuje odpowiednią ilość produktu w łatwy i szybki sposób. Aplikacja jest bezproblemowa i wręcz intuicyjna. Z tyłu znajdziemy kompletny opis kosmetyku wraz z obrazkowym sposobem użycia i składem.

MUS

Mus przypomina mi nieco piankę do mycia ciała tej marki, jest może jedynie odrobinkę gęstszy. Po wyciśnięciu z opakowania ma białą barwę i bardzo lekką, puszystą konsystencję, niczym bita śmietana. Zapach nieco mnie rozczarował – liczyłam na intensywniejszą, bardziej owocową woń. Owszem, jest to bardzo przyjemny zapach, idealny na letnie dni, wyczuwam w nim wyraźnie zieloną herbatę, która jest dominująca nutą, w tle zaś słodką, nieco zduszoną malinę. Całość jednak jest udana i miła dla nosa, orzeźwia w upalny dzien. Co do właściwości pielęgnacyjnych – producent zaleca ten produkt do skóry suchej, jednak ja jako posiadaczka skóry normalnej uważam, że dla mnie jest prawie wystarczający , bo minimalnie za mało nawilżający, co dopiero w przypadku skóry suchej potrzebującej silnego nawilżenia. Mus wystarczy wsmarować w skórę, szybko się wchłania pozostawiając na ciele aksamitną, ale ledwo wyczuwalną pod palcami warstewkę. Nawilżenie jest takie w miarę, w lecie nie potrzebuję aż tak intensywnego, więc na ten okres sprawdza się nawet dobrze. Co do 24h nawilżenia – tutaj niestety również nie mogę się zgodzić, ja po 8-10 godzinach czuję, że skóra „chce pić” i potrzebuje dodatkowej porcji nawilżacza. Wydajność w normie – stosuję go od ponad miesiąca, czasem zamiennie z innymi balsamami i mam jeszcze sporo produktu w opakowaniu. Cena regularna ok. 20 zł, w promocji ok. 15 zł jest do przyjęcia, dostępność również dobra. To edycja limitowana, więc niedługo zniknie z półek, ale chyba nie będę za nią tęsknić. To miła odmiana od klasycznych balsamów, jednak czegoś mi w tym produkcie brakuje.

PLUSY:
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ wygodna aplikacja
+ lekka, puszysta konsystencja
+ ładny zapach
+ dobra wydajność
+ cena w miarę ok.

MINUSY
- nawilżenie jest dla mnie odrobinkę za słabe (skóra normalna)
- na pewno nie nawilża przez 24 h

Świetny

Kupiłam ten mus z ciekawości. I nie żałuję! Jest to fajna opcja zamiast klasycznych mleczek i balsamów do ciała.
Konsystencja taka jak przy piankach do włosów i do golenia. Tyle że sunie po naszym ciele i je nawilża. Aplikacja jest bardzo przyjemna. Pianka jest bardzo wydajna, niewiele jej potrzeba żeby rozsmarować na całe ciało. Po rozmarowaniu szybko sie wchlania i nie zostawia tłustej warstwy. Nawilża na bardzo długo.
Zapach jest niesamowity! Absolutny hit! Długo się utrzymuje na ciele.

Świetny zapach i piękna skóra!

Może nie zastąpi odżywczego masła do ciała, ale uwielbiam go używać latem i to przed wyjściem z domu. Pozostawia pięknie błyszczącą skórę co sprawia, że za Waszymi nogami obejrzy się każdy ;) No i ten zapach. Piękny i czuć go przez długi czas. Obie wersje zapachowe podbiły moje serce. Między innymi przez konsystencję pianki używanie go to czysta przyjemność.
Nie zużyłam jeszcze całego, ale na razie wydaje się wydajny.

Malina w musie

Zapach cudo chociaż da się wyczuć klasyczna wersję balsamu Nivea (patrz granatowy nivea

Świetny!

Świetny żel w formie musu pod prysznic o nieziemski zapachu który delikat nie pielęgnuje i myje nasze cialo. Prysznic z musem jest świetny! Idealny dla delikatnych kobietka!

Świetny pod prysznic

Jedwabisty mus do mycia ciała Nivea pozytywnie mnie zaskoczył.Fajnie opakowany kosmetyk, z łatwą w użyciu pompką, która pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości pianki. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i bez problemu się spłukuje.Starcza naprawdę na bardzo długo. Zapach jest przyjemny,bardziej malinowy,nie drażliwy. Długo utrzymuje się na skórze. Moja skóra po myciu jest gładka w dotyku, delikatna i jedwabiście miękka. Chętnie sięgam po ten kosmetyk zwłaszcza latem.

Bomba

Otrzymalam kosmetyk w ramach testów i jestem mega zadowolona. Kosmetyk to strzał w 10.

Jak wakacje w tropikach!

Mus do ciała pachnie jak wakacje w tropikach!
Ma delikatną i lekką formułę, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Idealny produkt dla osób, które nie lubią poświęcać dużo czasu na pielęgnację skóry. Dobrze nawilża skórę otulając ją przyjemnym zapachem, który długo się na niej utrzymuje.
Idealny kosmetyk na lato, szybko się wchłania, pielęgnuje i przepięknie pachnie!
Mus jest bardzo wydajny, wystarczy mała ilość, by pokryć sporą powierzchnie ciała.

Mój numer 1 do pielęgnacji skóry!

Kupiłam go w Rossmannie za mniej niż 20 złotych, a tak naprawdę to mam go za darmo, bo kupiłam go za wygraną w konkursie kartę podarunkową. Byłam tego produktu bardzo ciekawa - tym bardziej, że w Internecie słyszałam o nim wiele dobrego. Mus to jak sama nazwa wskazuje nietypowa formuła balsamu. Jest lekki, w formie pianki przez co delikatnie otula nasze ciało puszystą chmurką. Mus pachnie po prostu niesamowicie! Jestem tym zapachem wręcz oczarowana! Poza tym, że mus pięknie pachnie to na dodatek świetnie sprawdza się w swojej roli. Doskonale nawilża, odżywia i wygładza skórę. Jest również bardzo wydajny, więc mam nadzieję, że starczy mi jeszcze na długi czas. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie, gdy te mi się skończy.

Świetny produkt!

Konsystencja musu to coś cudownego - jest lekki jak chmurka, łatwo się rozprowadza bez naciągania skóry, szybko się wchłania, zmiękcza i dobrze nawilża. Aplikacja jest łatwa i szybka, sprawdza się do codziennej rutynowej pielęgnacji nawet kiedy nie mamy na to czasu.
Pozostawia lekko tłustawą warstwę ochronną, która cudownie wygładza i utrzymuje nawilżenie na cały dzień. Konsystencja jest przyjemna, a dodatkowym atutem jest przyjemny słodki zapach - nie jest mocno wyczuwalny w ciągu dnia, ale dla mnie to atut.

Opakowanie jest poręczne, niezbyt ciężkie i bez problemu zmieści się w walizce w trakcie wyjazdu. Dozownik chodzi bez zarzutu.
Poprzednie opakowanie zużyłam w około 1,5 miesiąca. Moim zdaniem całkiem długo jak na fakt, że namiętnie używałam go codziennie :)