Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

24-godzinne Nawilżanie, Ekstra nawilżający balsam do ciała specjalnie do suchej skóry

Balsam do ciała delikatnie nawilża przez 24 godziny, aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości skóry: zmniejszyć uczucie ściągnięcia, zmniejszyć łuszczenie oraz przywrócić świeżość matowej skórze
Jedwabista, gładka konsystencja balsamu Johnson's łączy naturalne substancje nawilżające i odżywcze z odrobiną oliwki.

nawilżające, regenerujące
balsamy
w butelce
lotion
100 – 250ml
Skóra
sucha

Godny polecenia!

Bardzo dobry balsam do ciała nadający się do skóry naprawdę suchej i radzący sobie z nią nawet w ekstremalnych przypadkach.
+wygodna butelka
+piękny zapach
+cena, dostępność
+szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu
+nawilża, odżywia, koi nawet bardzo suchą skórę
+uelastycznia, chroni na długo przed utratą wody
+wydajny, już niewielka ilość wystarczy do posmarowania całego ciała
Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409011].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Mam bardzo suche ręce i nogi. Kupiłam go w promocji.
Jak dla mnie jest rewelacyjny. nie znalazłam na razie lepszego.

Plusy:
- wydajny
- szybko się wchłania
- świetnie nawilża
- skóra jest gładka,delikatna
- nie pozostawia tłustej warstwy

Minusu - na razie nie nzlazłam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855000].usefull || 0 }}% pomocna.

Są lepsze

Zakupiłam ten balsam, ponieważ moja skóra jest sucha i wymaga specjalnej opieki.

<b>Zalety:</b>
- wygładza i zmiękcza skórę,
- łatwo dostępny,
- cena.

<b>Neutralnie:</b>
- nawilża, ale nie rewelacyjnie,
- zapach.

<b>Wady:</b>
- rzadka konsystencja, która bardziej przypomina mleczko do ciała, a nie balsam,
- długo się wchłania,
- trochę się lepi.

Używam tego produktu od: 2010 r.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829287].usefull || 0 }}% pomocna.
Cellulit adipocyty

Polecam gorąco !

Najlepszy balsam pod słońcem. Mam bardzo suche nogi. Koleżanka poleciła mi właśnie o to ten kosmetyk.
Jak dla mnie jest rewelacyjny.

Plusy:
-wydajny
-szybko się wchłania
-świetnie nawilża
-ładnie pachnie
-skóra jest gładka,delikatna
-nie pozostawia tłustej warstwy

Minusy:
-jak dla mnie jest trochę za rzadki ale i tak go uwielbiam

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: zużytych dwa opakowania 400 ml, zaczęłam trzeci

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774407].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry balsam

A więc po pierwsze cena, w biedronce pojawia się w promocji za ok. 11 pln za 400 ml. Mamy duży, wydajny kosmetyk w niskiej cenie. Balsam dobrze nawilża, dobrze się rozprowadza, dosyć dobrze się wchłania. Konsystencja jest dosyć rzadka, co może być zarówno minusem jak i plusem, ja np. nie lubię zbyt gęstych nawilżaczy do ciała ;) Jedyne za co odjęłam pół gwiazdki to fakt, że balsam w 100% spełnia swoje zadanie latem, zimą jest trochę gorzej, bo miałam czasem wrażenie, że pomimo stosowania balsamu skóra jest nie do końca nawilżona.

Używam tego produktu od: od paru lat na zmianę z innymi balsamami
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772617].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Kosmetyk przeznaczony dla osób, które lubią balsamy o lejącej się konsystencji. Balsam dość długo się wchłania a jeśli nałoży się go za dużo to trochę się lepi, ale za to bardzo dobrze nawilża. Zapach ma dość specyficzny, mi odpowiada. Plusem jest duże, wydajne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, na zmianę z innymi

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[733654].usefull || 0 }}% pomocna.

a nie.

Zapłaciłam za niego jakieś 19 zł, więc nie wykosztowałam się za bardzo, ale i tak się nie opłacało. Ma zbyt natrętny zapach, bardzo wolno wysycha, jest wodnisty, a nawilżenie średnie. Do tego skóra się po nim klei.
plusem jest cena i duże pudełko.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[703815].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupiony w promocji :)

Kupiłam go w promocji w kauflandzie za 11zł/400ml i nie żałuję. Balsam jest bardzo fajny i przyjemny. Pięknie pachnie, przyjemnie się go nakłada lecz jak nałoży się go za dużo to ciężko wetrzeć wszystko. Troszkę dlugo się wchłania i pozostawia lepką warstwę ale to tylko na chwilę :) U mnie jego zapach utrzymuje się na naprawdę dlugo. Po jakimś czasie czuć, że skóra jest miękka i nawilżona. Fajnie wygładza skórę. Jest trochę zbyt wodnisty i trochę szybko się zużywa przez to jest o jedną gwiazdke mniej ale i tak polecam :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego/400ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[682589].usefull || 0 }}% pomocna.

Wreszcie widać denko...

Kupiłam balsam w promocji, w powiększonym opakowaniu. Bardzo spodobał mi się zapach (słodkawy, &quot;pudrowy&quot;), który nawet długo utrzymywał się na skórze oraz konsystencja. Dobrze się nakładał, a opakowanie jest bardzo wygodne.

Niestety szybko się przekonałam, że chociaż balsam nawilża całkiem nieźle, to wchłania się bardzo długo, zostawia lepką warstwę na skórze, ma tendencję do rolowania się. Od tego momentu używam go głównie na noc i to jeśli nie zapomnę.

Z pewnością do niego nie wrócę i nie mogę się doczekać całkowitego zużycia produktu.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679119].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Opakowanie się zminiło i być może sam produkt również, ponieważ nie rozumiem tych negatywnych opinii o tym balsamie.

+naprawdę nawilża
+wchłania się błyskawicznie
+nie lepi się
+łatwo się rozprowadza
+nie roluje się
+konsystencja
+ładne opakowanie
+ładny zapach, który długo utrzymuje się na skórze
+wydajny

-opakowanie jest odrobinę nieporęczne
-cena

Działa naprawdę dobrze, nawilża moją skórę, więc polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[674532].usefull || 0 }}% pomocna.