Calvin Klein, Truth EDP

Calvin Klein, Truth EDP

'Truth' urzeka prostotą opakowania, a sam zapach przypomina swoją lekkością i świeżością wiosenny poranek. 'Truth' należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z wszechogarniającą zmysłowością.

Kategoria: orientalno-drzewna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, bergamotka, bambus
nuta serca: sandałowiec, peonia
nuta bazy: wanilia, biała ambra.

22% jesień/zima 78% wiosna/lato

Piękne!

Calvin Klein Truth , to jeden z moich ulubionych perfum. Doskonale odnajduję się w tym zapachu. Ma piękny, świeży kwiatowy zapach. Woda ta jest wydajna, bowiem buteleczka jest naprawdę duża i takie perfumy starczają na długo, zwłaszcza, że długo utrzymują się na skórze i nie trzeba się nimi psikać 10 razy dziennie. Moim zdaniem ten zapach pasuje do kobiet w każdym wieku i są przeznaczone na każdą okazje. Prosty flakon idealnie komponuje się z jego zawartością. Serdecznie polecam miłośniczkom lekkich, świeżych zapachów. Jedyny minus to cena ;)

Nigdy więcej

Zapach jest ładny. Świeży, wiosenny, rześki. I utrzymuje się całe pół godziny. Gdyby to było "psikadełko" za 12 zlotych z Tesco, to jak najbardziej byłoby ok, ale ten zapach to jednak kilkadziesiąt złotych. Nikomu więc nie polecam.

i tak i nie

sam zapach jest swietny, swieży, lekko drzewny. nie trąci jakims syropem czy starym mydłem. niestety utrzymuje sie na mnie bardzo krotko i przez to nie kupie go ponownie :(

za gęsty i za gorzki

O Truth naczytałam się sporo. Spodziewałam się przyjemnego bardzo świeżego zapachu na wiosnę. Jest nawet tak reklamowany : wodospad , naga pani sobie leży na skale..Po mojemu to ona padła od tych dziwacznych aramatów :D

Ja tutaj czuje głównie wetywerię , chorą na dwu biegunówke w dodatku. Raz jest chłodna , raz sucha na końcu gorzka aż spalona. Nic miłego dla mego nosa

Wetyweria w starym pudrze , potem w parze z zatęchłą różą. Zwariować można. Fajnie , że chociaż przez moment czuć świeżo skoszoną trawę i leciutki akord czystej skóry takiej muśniętej balsamem nawilżającym. Ale ten akord bardzo szybko znika. A szkoda. Nie czuje nic a nic obiecanego bambusa , nuty świeżego drzewa

Spalone na ognisku badyle , z nutą gorzką , suchą i nie za przyjemnie lepką

Nie moja bajka i nie moja prawda

powiew swiezosci

Perfumy dostalam od narzeczonego ns dzien kobiet.otrzymane na wiosne idealnie sprawdzily sie w sezonie wiosennym i letnim.
Wyczuwalnymi nutami jest cytryna, peonia i walilia.
Zapach jest lekki, swiezy i bardzo kobiecy i nowoczesny

Duze wrazenie robi niepowtarzalna buteleczka. Jest wysoks przezroczysta, o trojkatnej wielkosci z lustrzana nakretka. Idealnie odzwierciedla lekkosc zapachu

Bardzo go lubię

To chyba mój ulubieniec z całej marki. Bardzo lubię jego orzeźwiający, cytrusowy zapach, ale nie jest to tylko świeżość cytrusów która początkowo jest mocno wyczuwalna. Ma też w sobie coś pikantnego i ostrego dzięki czemu moim zdaniem nadaje się zarówno na lato jak i na zimę chociaż bardziej jednak wolę go nosić wiosną i latem. Długo utrzymuje się na skórze i zmienia się w ciągu dnia. Lubię też butelkę, która jest płaska i wygodna do zabrania w podróż, bo nie zajmuje dużo miejsca. Nie jest bardzo wyszukana ale nie mam z tym problemu. Często można też ten zapach kupić w promocyjnej cenie.

używam, ale szukam wciąż swojego zapachu

Lubię ten zapach głównie ze względu na dość niską cenę (można wyczaić często promocje) i trwałość - bardzo długo pozostaje na ubraniach.
Jednak zapach mimo, że jest OK nie powoduje u mnie jakiegoś wow. Jest świeży, z lekką nutą ciężkości - szczególnie na początku.
Długo nie mogłam trafić na trwałe perfumy, Truth u mnie długo się utrzymuje, ale to nie jest to czego poszukuję.

Lubię go

O zapachach trudno pisać. Coś do nas pasuje lub nie. Ten jest nienarzucajacy się, wytrzymały. Nawet po całym dniu wieczorem da się go jeszcze wyczuć. Dla mnie bardzo przyjemny. Ogólnie większość z Kleina mi pasuje.

dzika łąka

Zapach kupiłam na promocji w empiku 30ml za ok 50zł. ale nie za bardzo przypadł mi do gustu. Przede wszystkim dość kiepska trwałość na mnie i dość mało szczególny i wyróżniający się.
Pachnie jak wiernie oddana łąka z żółtymi kwiatkami i ziołami, trawą i zielenią. Może dlatego go nie zauważam w letnie dni. Początkowo rzeczywiście czuć skoszoną trawę, ale po czasie jest bardziej kwiatowy(dzikie kwiatki). Po dwóch godzinach jest tylko przy skórze i nie czuć go. Zlewam się nim po kilkanaście psików i nie zauważyłam, żeby to był kiler. Dużo lepiej spisywał się na mnie Eternity. Pachniał cały dzień, a Truth zaledwie 2-3h.

Uwielbiam ! <3

Zapach piękny i bardzo trwały. Utrzymuje się na skórze cały dzień.
Cena na promocji bardzo przystępna.
Kiedyś, w pracy, moja bardzo zazdrosna o wszystko koleżanka powiedziała mi że pachnę pogrzebem.. a pachniałam Truth.
Te perfumy są idealne na wieczór ;)

świetny zapach, bardzo zmysłowy, swieży, trwały

Wodę perfumowaną Truth kupiłam na stronie internetowej Empiku za cenę 101 zł - 100 ml. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, jest bardzo świeży, kwiatowy. Do tego utrzymuje się dość długo, czuję go prawie cały dzień. Zapach nadaje się zarówno na co dzień jak i na wieczór. Wydaje mi się że jest bardziej skierowany do kobiet po 30 niż nastolatków. Dodatkowo piękny flakon, smukły, przez co można bez problemu zabrać go do torebki, nawet dużą pojemność, a dodatkowo przejrzeć się w lusterku :)

nie dla mnie...

Czytając opis, skład i opinie stwierdziłam, że te perfumy będą mi się podobać. Ale tak się nie stało. Zapach zupełnie nie trafił w mój gust.. Nie podoba mi się ani po godzinie, ani po dwóch. Wręcz spowodował nasilenie bólu głowy, ale to mógł być przypadek ;) Inaczej wyobrażam sobie "lekkość i świeżość wiosennego poranka" Zupełnie nie czuję w tym zapachu lekkości i świeżości.