Calvin Klein, Truth EDP

Calvin Klein, Truth EDP

'Truth' urzeka prostotą opakowania, a sam zapach przypomina swoją lekkością i świeżością wiosenny poranek. 'Truth' należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z wszechogarniającą zmysłowością.

Kategoria: orientalno-drzewna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, bergamotka, bambus
nuta serca: sandałowiec, peonia
nuta bazy: wanilia, biała ambra.

Cena: ok. 216zł / 50ml

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Lubię go

O zapachach trudno pisać. Coś do nas pasuje lub nie. Ten jest nienarzucajacy się, wytrzymały. Nawet po całym dniu wieczorem da się go jeszcze wyczuć. Dla mnie bardzo przyjemny. Ogólnie większość z Kleina mi pasuje.

dzika łąka

Zapach kupiłam na promocji w empiku 30ml za ok 50zł. ale nie za bardzo przypadł mi do gustu. Przede wszystkim dość kiepska trwałość na mnie i dość mało szczególny i wyróżniający się.
Pachnie jak wiernie oddana łąka z żółtymi kwiatkami i ziołami, trawą i zielenią. Może dlatego go nie zauważam w letnie dni. Początkowo rzeczywiście czuć skoszoną trawę, ale po czasie jest bardziej kwiatowy(dzikie kwiatki). Po dwóch godzinach jest tylko przy skórze i nie czuć go. Zlewam się nim po kilkanaście psików i nie zauważyłam, żeby to był kiler. Dużo lepiej spisywał się na mnie Eternity. Pachniał cały dzień, a Truth zaledwie 2-3h.

Uwielbiam ! <3

Zapach piękny i bardzo trwały. Utrzymuje się na skórze cały dzień.
Cena na promocji bardzo przystępna.
Kiedyś, w pracy, moja bardzo zazdrosna o wszystko koleżanka powiedziała mi że pachnę pogrzebem.. a pachniałam Truth.
Te perfumy są idealne na wieczór ;)

Margot Robbie Calvin Klein

świetny zapach, bardzo zmysłowy, swieży, trwały

Wodę perfumowaną Truth kupiłam na stronie internetowej Empiku za cenę 101 zł - 100 ml. Zapach bardzo przypadł mi do gustu, jest bardzo świeży, kwiatowy. Do tego utrzymuje się dość długo, czuję go prawie cały dzień. Zapach nadaje się zarówno na co dzień jak i na wieczór. Wydaje mi się że jest bardziej skierowany do kobiet po 30 niż nastolatków. Dodatkowo piękny flakon, smukły, przez co można bez problemu zabrać go do torebki, nawet dużą pojemność, a dodatkowo przejrzeć się w lusterku :)

nie dla mnie...

Czytając opis, skład i opinie stwierdziłam, że te perfumy będą mi się podobać. Ale tak się nie stało. Zapach zupełnie nie trafił w mój gust.. Nie podoba mi się ani po godzinie, ani po dwóch. Wręcz spowodował nasilenie bólu głowy, ale to mógł być przypadek ;) Inaczej wyobrażam sobie "lekkość i świeżość wiosennego poranka" Zupełnie nie czuję w tym zapachu lekkości i świeżości.

Fajny zapach

Uważam, że perfumy CK mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości (zwłaszcza, że nietrudno znaleźć je w promocji w Rossmannie czy Superpharm). Truth dostałam akurat od siostry.

Zapach jest bardzo przyjemny i dobrze się nosi, fajny kwiatowy pomysł na dzień i pewnie raczej na wiosnę/lato, chociaż ja używam cały rok, ale na zmianę z innymi zapachami. Jest dość klasyczny, ale nie nudny.

Z nut zapachowych ja najbardziej wyczuwam cytrynę, bergamotkę i peonię oraz odrobinę bambus.

Trwałość bardzo dobra, flakon przyjemny i solidny. Podsumowując: bardzo fajne perfumy na co dzień.

Zmysłowy powiew świeżości

Nic tak nie rozpala mojego mężczyzny, jak ten zapach. Uwielbia go, przez co i ja automatycznie mam większy sentyment do tych perfumów. Piękny, długo utrzymujący się na skórze zapach. Dodaje zmysłowości, pewności siebie, a przy tym swym wyglądem (kształt buteleczki) zachwyca oko. Mój numer jeden!

Najlepsze

Mój ukochany zapach, nigdy się nie nudzi. Jedynym jego minusem jest intensywność przez co może być uciążliwy dla otoczenia. Jednakże jak dla mnie to strzał w dziesiątkę ! :)

oryginalny zapach

Perfumy dostałam na prezent. Kiedy użyłam ich pierwszy raz przez pierwsze sekundy czułam się jakbym użyła taniej wody kolońskiej dla babć. Na szczęście zapach szybko się zmienia. Według mnie pachnie jak bez i trawa, przypomina mi wiosnę.
Bardzo trwały.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

świeżo zmieniona pościel w łóżku.

Wg reklamy jest to zapach blisko natury. Cóż. Wg mnie zapach cytrusowy, delikatny. Głównie czuję limetkę, cytrynę i bambus oraz wszystkie pokrewne tym tonom rzeczy.
Moim zdaniem, nie jest wogóle kobiecy. Chociaż ma w składzie owoce i wanilię, to nie nadają one zapachowi ciepła. Plus za to, że nie jest to zapach kojarzony z odświeżaczami powietrza, że jednak ma charakter perfumowy. Kategoria świeża, czysta.
Plus za to, że utrzymuje się długo na rynku i go nie wycofali. Nie mój typ. Trwałość dobra - 6 godzin. Pod koniec już czuć jakby wyprane poduszki. Takie aromaty - świeżo zmieniona pościel w łóżku.

Używam tego produktu od: mam probke od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Całorocny

Dyskretny, słodko-świeży zapach, emanujący delikatną elegancją zatopioną w idealnie prostym i jednocześnie pięknym flakonie. Zapach jest i trwały i można używać praktycznie o każdej porze dnia, nocy i roku. 4 gwiazdki tylko dlatego, że stawiam na mega świeżość,-w tym przypadku troczę za dużo słodkości. I tak go lubię!

Ilość zużytych opakowań: DWA

swiezy, zielony, ale duszacy na poczatku

Perfumy kupilam skuszona promocja i chwilowym zauroczeniem nutami zielonymi.

Plusy:
- ladnie sie rozwijaja
- sa trwale

Minusy:
- na otwarcie sa zbyt zielone, zbyt swieze jak dla mnie, kreca w nosie

Generalnie perfumy polecam wielbicielkom zapachow swiezych, rzeskich, na lato lub wiosne.

Używam tego produktu od: ponad roku