Extra Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Extra Volume Mascara (tusz pogrubiający)

Mascara pogrubiająca i rozdzielająca rzęsy. Zawiera proteiny i polimery. Jest odporna na wilgoć i nie rozmazuje się. Bezzapachowa.

Cena: ok. 30 zł

Nie uczulał

Nie uczulał mnie ten tusz a to dla mnie bardzo ważne.
Wydłużał i pogrubiał, ale niczym mnie nie poraził. Chociaż wielu osobom bardzo podobały się moje rzęsy po zastosowaniu tego tuszu. Łatwo zmywałam go płynem do oczu, nie podrażniał. Ogólnie nie był zły, ale nie the best for me.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie i koloru brąz

Plusy:
* ładnie zagęszcza rzęsy

Minusy:
- mało wydajny ( mi jedno opakowanie starczyło na ok. 1,5 miesiąca)
- robi "ksero" na dolnej powiece
- tworzy "owadzie łapki"

bleeeee

Najgorszy jaki miałam, słabo rozdziela rzęsy (mam średnio długie i gęste) szczoteczka nie spełnia swoich funkcji. Po godzinie tusz się obsypuje i rozmazuje. Jest problem z jego zmyciem i trzeba troche napracować się.

Nie dotrwałam do końca opakowania. Używany około miesiąca.

Makijaż Maybelline

cieniutki

Kupiłam go, bo nie lubię kapiącego efektu. Spodziewałam się jednak conajmniej lekkiego pogrubienia, ewentualnie wydłużenia. Jestem rozczarowana. Tusz jest jakby suchy, nie da się nim modelować dowolnie rzęs. Po prostu lekko je poczernia, absolutnie nie nadaje wyrazistości. Dobry dla dziewczyn stawiających pierwsze kroki w makijażu oczu lub lubiących naturalny makijaż. Rzeczywiście nie rozmazuje się i bez problemów zmywa mleczkiem.

bardzo dobry

Bardzo dobry tusz. Wyraźnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie kruszy się i nie osypuje na policzki. Kształt szczoteczki jak najbardziej mi odpowiada, można z jej pomocą ładnie podkręcić rzęsy. Zużyłam jedno opakowanie jakiś czas temu i mam zamiar do niego wrócić.

Zwyczajny...

Kupiłam zachęcona opiniami i jestem rozczarowana. :-( Żadnego efektu pogrubienia. Do tego byle łza (mam wrazliwe na słońce oczy) powoduje, że w zewnętrznych kącikach oczu zbiera się czarna maź, taka dziwna "gumowa"... Powtórne użycie powoduje, że rzęsy są pełne grudek. Szczoteczka ich wcale nie rozczesuje. Póki co, nie mam ulubionego tuszu (nie zachywcił mnie ani Bourjois, ani Max Factor 2000 Calorie).

:))) bardzo fajny:)))

piec gwiazdek to moze za duzo, ale cztery daje z czystym sumieniem:) tusz za 30zl, ktory pieknie pogrubia i rozdziela rzesy, nie osypuje sie, nie skleja, nie wysusza rzes - opakowanie nieco tandetne, finski design stracil tu swoja twarz;) jednak produkt bardzo dobry, nawet w porownaniu z lancome czy HR

Rewelacyjna

To jest pierwszy tusz od dłuższego czasu, z którego jestem naprawdę zadowolona. Nie skleja, dokładnie rozdziela rzęsy (nie potrzeba stosować żadnych grzebyków do rzęs)i pogrubia. Bardzo wygodna szczoteczka. Dla pogrubienia można nałożyć nawet trzy warstwy i rzęsy nie wyglądają na przerysowane. Zdecydowanie polecam.

Dobra

To naprawde przyzwoity tusz za niewielka cene. Nie skleja rzes nic a nic, tylko wyglada ciut zbyt naturalnie. Co nie znaczy ze nie pogrubia - rzesy wygladaja naprawde ladnie.<BR>I ma bardzo wygodna szczoteczke - to wlasnie tym tuszem nauczylam sie malowac rzesy w liceum:)