Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy.

100 – 250ml
w tubie
krem
Skóra
z defektami
serum

stosuję zimą

Jestem szczupłą osobą, cellulit mam niewielki i w zasadzie mogę obejść się bez tego typu kosmetyków. Od wielu lat stosuję jednak zimą (kupuję jedno opakowanie raz w roku) profilaktycznie serum od Eveline- jako uzupełnienie ćwiczeń. i diety. Produkt przyjemnie rozgrzewa,mi akurat nie przeszkadza, że nieco parzy- w zimne zimowe wieczory jest to całkiem fajne uczucie. Czy wyszczupla- nie wiem, gdyż jak pisałam, jestem szczupłą osobą. kosmetyk natomiast na pewno ładnie napina i ujędrnia skórę i to jest powód, dla którego raz do roku kupuję jedno opakowanie.

Super do ćwiczeń

Zalety:
- idealny do ćwiczeń
- ujędrnia ciało
- modeluje delikatnie
- bardzo rozgrzewa
- skóra jest po nim naprężona i miękka
- efekt rozgrzewania długo się utrzymuje

Wady:
- nie zauważyłam zmniejszenia cellulitu
- czasami parzył aż za bardzo

Nieprzyjemne rozgrzewanie

Produkt ten daje efekt rozgrzewający, który dla mnie jest nieprzyjemny. Nie lubię też jego zapachu, który jest mocno cytrynowy. Po nałożeniu kremu na ciało, na szczęście zapach ten znika, krem jest bezzapachowy. Konsystencja mocno kremowa. Krem starcza około na miesiąc codziennej pielęgnacji zakładając, że użyjemy go dwa razy dziennie cienką warstwą. Na szyi oraz pod biustem skóra po kremie za pierwszym razem bardzo mnie swędziała.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Oj gorąco, gorąco... :)

Tak jak obiecał nam producent- produkt ten bardzo rozgrzewa. Odnosi się uczucie, że na naszych nogach leży cieplutki termofor. Używam go do body wrappingu. Skóra po nim jest bardzo naprężona oraz miękka. Prawie pozbyłam się cellulitu, teraz go widać tylko jak się naciśnie na skórę, a tak to mam ładne, gładkie nogi. Jednakże jeszcze ćwiczyłam. Więc nie wiem czy brak cellulitu to zasługa produktu czy ćwiczeń. Mimo wszystko, polecam ten produkt. Póki nie znajdę lepszego (co będzie trudne) to będę używać go dalej.

Rozgrzewacz.

Balsamy z Eveline towarzyszą mi już parę lat, ten kupiłam jeszcze przed zimą z myślą o rozgrzewającym działaniu. Pod tym względem nie rozczarowałam się, jeśli dostatecznie szybko nie zmyję produktu z rąk (w zimę zwykle mam bardzo wysuszone), to zacznie mnie dosłownie parzyć i podrażniać. Na ciele zachowuje się podobnie, co daje miłe uczucie, ale tylko zimą :)
Konsystencja jest w porządku, opakowanie mogłoby być z pompką, gdyż w przypadku takiego serum z pewnością wygodniej byłoby korzystać z dozownika a nie z tuby. Poza tym całość prezentuje się estetycznie. Jeśli chodzi o wydajność, to także nie mam zastrzeżeń - produkt ma już ponad pół roku.
Natomiast jeśli chodzi o zbawienne działanie wyszczuplające to powiem szczerze, że nie widzę jakiś rewelacji. Swoją drogą zwykle od takich produktów oczekuję jedynie napięcia skóry i redukcji jakiś zalążków celulitu. Niestety nie mogę o tym tu nie wspomnieć, gdyż to co obiecał nam producent nie zostało do końca spełnione. Ponadto wydaję mi się, że serum czasem drażniło moją skórę. Ponadto zapach dla mnie jest okropny, bardzo intensywny i to w złym znaczeniu tego słowa.
Polecę osobom, które chcą czegoś na zimowe wieczory, co napnie skórę i trochę ją ujędrni. Jeśli natomiast spodziewacie się jakiś spadków tkanki tłuszczowej, to nie wierzyłabym producentowi :)

Idelany rozgrzewacz na zimowe wieczory :)

Serum znajduje się w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Jest geste, o nietłustej konsystencji i bardzo wydajne. Jeśli chodzi o zapach to ciężko go określić, ja w nim wyczuwam lekką nutę cytrusową. Bezproblemowo rozprowadza się na skórze i wchłania się błyskawicznie. Nie nawilża skóry, ale też jej nie wysusza ani nie podrażnia. Stosowałam go długo, jednak nie zauważyłam żadnych efektów wyszczuplających. Skóra nie stała się bardziej jędrna czy gładka, cellulitu ten produkt też nie zredukował. Ot tylko rozgrzewa. Efekt ten jest wyraźnie wyczuwalny i utrzymuje się około 40 minut. Produkt ten traktuję więc jako przyjemny rozgrzewacz na zimowe wieczory. :)

Kolejny hit od Eveline!

Kocham wszystkie sera wyszczuplające od Eveline miłością bezgraniczną.
Tego używam zimą,a wiosną i latem tego chłodzącego.
Są to naprawdę świetne kosmetyki za rozsądną cenę. Pierwszy raz użyłam ich lata temu i teraz dokupuję dla urozmaicenia coraz to nowe wersje.
Miałam też po drodze przygody z innymi kosmetykami tego typu, jednak szybko i pokornie wracałam do Eveline.
Pięknie wyrównują skórę, napinają, a po dłuższym czasie także ujędrniają.
Wszystko to oczywiście w połączeniu z dietą i z przyzwoitą aktywnością fizyczną.
Polecam wszystkim, którzy potrzebują ujędrnienia skóry. Naprawdę działa.

Gorący stuff

Nienawidzę szczerą nienawiścią balsamów, które chłodzą, za to ten, który rozgrzewa, to mój ulubieniec. Masuję się nim całą zimę. Zaznaczam jednak, że gdyby nie grzał, skończyłoby się na jednym opakowaniu, bo działa dość słabo ;)

Działanie: Nie robi cudów, ale lekko wygładza skórę i zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej (po ok. 2 miesiącach regularnego stosowania widzę efekty). Nie ujędrnił mi skóry, nie ułatwia też usuwania opuchlizny nóg. Konsystencja jest typowa dla emulsji parafinowo-silikonowych, gęsta, śliska, nie wchłania się szybko, więc można wykonać masaż. Stosuję go na przemian z masłem odżywczym, ponieważ niestety przesusza mi skórę. Nie podrażnia, mimo silnego grzania, ale nie ryzykuję owijania się z nim w folię. Samo ciepełko pojawia się szybko po aplikacji i trwa ok. 45 minut. Trzeba uważać na ręce i nie pocierać nimi oczu, bo schodzi całkowicie z palców dopiero po dwóch porządnych myciach.

Na plus:
-lubię, jak jest mi ciepło, a on przemiło i mocno grzeje
-po kilku opakowaniach skóra wygląda na gładszą, a cellulit na trochę mniejszy (z akcentem na ,,trochę")
-zapach jest lekki, nie przeszkadza.
-konsystencja pozwalająca na masaż

Na minus:
-słaba wydajność
-trochę przesusza skórę
-nie ujędrnia skóry i nie usuwa opuchlizny (zatrzymanej wody)

uwaga! bardzo rozgrzewa

Kupiłam go i użyłam latem - to był błąd. Musiałam go od razu zmyć, bo myślałam, że mnie poparzy. Nie wiem czy to wynika ze składu czy z tego, że naprawdę czujemy, że działa;) Ujędrnia skórę, ale zdecydowanie nadaje się na zimową porę.

Całkiem ciekawe

Mega rozgrzewa,nawet gdy go nałożymy za dużo podrażnia skórę i jest zaczerwieniona,ale tylko przez pewien czas.
Zapach za bardzo mi się nie podobał,ale do przeżycia
świetnie nawilżał,cellulit minimalnie się zmniejszył.
Ja raczej nie wieżę w kremy,które wyszczuplają,ale stosowałam go 2 razy dziennie na uda i brzuch i widzę ,że na cellulit troszkę pomógł,polecam zimą,odradzam latem,gdyż tak to grzeje...

Rozgrzewa

Ten balsam używam od bardzo dawna, jednak żeby efekty były widoczne trzeba być w tym regularnym.Już po chwili czuć jak rozgrzewa partie na które został nałożony, troszkę drażniący zapach.Używam go w ten sposób, że nakładam po kąpieli i owijam ciało folią, co pozwala na lepsze działanie, czasem nawet na noc. Balsam ma działanie rozgrzewające i w tym się genialnie sprawdza, jednak bez ćwiczeń, skórka sama nie zniknie. Ogólnie polecam, ponieważ genialnie ujędrnia ciało

Ciepło, gorąco, parzy!

Lubię balsamy rozgrzewające, w przeciwieństwie do tych chłodzących.
Używałam już wielu, z różnych firm i mam wrażenie, że ten z Eveline jest najmocniejszy.

Zapach, konsystencja, opakowanie.
Przyjemny, nieduszący zapach. Konsystencja lekkiego balsamu. Wygodne, miękkie opakowanie. Tubę można postawić na "głowie".

Działanie:
- mocno rozgrzewa, dobrze spisuje się porą zimową
- skóra staje się zaczerwieniona
- uczucie ciepła i zaczerwienienie mija po około 10 minutach
- faktycznie skóra jest bardziej ujędrniona,napięta a cellulit mniej widoczny.
- serum szybko się wchłania
- nie pozostawia lepiącej warstwy

Uwagi:
- serum nakładamy na suchą skórę, cienką warstwą, w połączeniu z wodą bardzo mocno rozgrzewa skórę i może ją podrażnić
- uważamy na strefy intymne
- jeśli mamy skłonności do alergii, bądź wrażliwą, naczynkową skórę, lepiej go nie stosować