Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Cena już od 17,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy.

100 – 250ml
w tubie
krem
Skóra
z defektami
serum

Gorący stuff

Nienawidzę szczerą nienawiścią balsamów, które chłodzą, za to ten, który rozgrzewa, to mój ulubieniec. Masuję się nim całą zimę. Zaznaczam jednak, że gdyby nie grzał, skończyłoby się na jednym opakowaniu, bo działa dość słabo ;)

Działanie: Nie robi cudów, ale lekko wygładza skórę i zmniejsza widoczność skórki pomarańczowej (po ok. 2 miesiącach regularnego stosowania widzę efekty). Nie ujędrnił mi skóry, nie ułatwia też usuwania opuchlizny nóg. Konsystencja jest typowa dla emulsji parafinowo-silikonowych, gęsta, śliska, nie wchłania się szybko, więc można wykonać masaż. Stosuję go na przemian z masłem odżywczym, ponieważ niestety przesusza mi skórę. Nie podrażnia, mimo silnego grzania, ale nie ryzykuję owijania się z nim w folię. Samo ciepełko pojawia się szybko po aplikacji i trwa ok. 45 minut. Trzeba uważać na ręce i nie pocierać nimi oczu, bo schodzi całkowicie z palców dopiero po dwóch porządnych myciach.

Na plus:
-lubię, jak jest mi ciepło, a on przemiło i mocno grzeje
-po kilku opakowaniach skóra wygląda na gładszą, a cellulit na trochę mniejszy (z akcentem na ,,trochę")
-zapach jest lekki, nie przeszkadza.
-konsystencja pozwalająca na masaż

Na minus:
-słaba wydajność
-trochę przesusza skórę
-nie ujędrnia skóry i nie usuwa opuchlizny (zatrzymanej wody)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479901].usefull || 0 }}% pomocna.

uwaga! bardzo rozgrzewa

Kupiłam go i użyłam latem - to był błąd. Musiałam go od razu zmyć, bo myślałam, że mnie poparzy. Nie wiem czy to wynika ze składu czy z tego, że naprawdę czujemy, że działa;) Ujędrnia skórę, ale zdecydowanie nadaje się na zimową porę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441616].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ciekawe

Mega rozgrzewa,nawet gdy go nałożymy za dużo podrażnia skórę i jest zaczerwieniona,ale tylko przez pewien czas.
Zapach za bardzo mi się nie podobał,ale do przeżycia
świetnie nawilżał,cellulit minimalnie się zmniejszył.
Ja raczej nie wieżę w kremy,które wyszczuplają,ale stosowałam go 2 razy dziennie na uda i brzuch i widzę ,że na cellulit troszkę pomógł,polecam zimą,odradzam latem,gdyż tak to grzeje...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425891].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

Rozgrzewa

Ten balsam używam od bardzo dawna, jednak żeby efekty były widoczne trzeba być w tym regularnym.Już po chwili czuć jak rozgrzewa partie na które został nałożony, troszkę drażniący zapach.Używam go w ten sposób, że nakładam po kąpieli i owijam ciało folią, co pozwala na lepsze działanie, czasem nawet na noc. Balsam ma działanie rozgrzewające i w tym się genialnie sprawdza, jednak bez ćwiczeń, skórka sama nie zniknie. Ogólnie polecam, ponieważ genialnie ujędrnia ciało

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395041].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciepło, gorąco, parzy!

Lubię balsamy rozgrzewające, w przeciwieństwie do tych chłodzących.
Używałam już wielu, z różnych firm i mam wrażenie, że ten z Eveline jest najmocniejszy.

Zapach, konsystencja, opakowanie.
Przyjemny, nieduszący zapach. Konsystencja lekkiego balsamu. Wygodne, miękkie opakowanie. Tubę można postawić na "głowie".

Działanie:
- mocno rozgrzewa, dobrze spisuje się porą zimową
- skóra staje się zaczerwieniona
- uczucie ciepła i zaczerwienienie mija po około 10 minutach
- faktycznie skóra jest bardziej ujędrniona,napięta a cellulit mniej widoczny.
- serum szybko się wchłania
- nie pozostawia lepiącej warstwy

Uwagi:
- serum nakładamy na suchą skórę, cienką warstwą, w połączeniu z wodą bardzo mocno rozgrzewa skórę i może ją podrażnić
- uważamy na strefy intymne
- jeśli mamy skłonności do alergii, bądź wrażliwą, naczynkową skórę, lepiej go nie stosować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355211].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwne.

Serum to kupiłam w okresie zimowym jako uzupełnienie walki z nadwagą. Swoje zadanie kosmetyk spełnia, ale nie jest pozbawiony wad.
Zalety:
+ wygodne i higieniczne opakowanie
+ odpowiednia konsystencja (nie spływa z rąk)
+ zapach
+ działanie - serum wygładza, napina i nawilża skórę, a przy dłuższym stosowaniu sprawia, że cellulit się zmniejsza a skóra jest jędrna i elastyczna
Wady:
- nieprzyjemne uczucie szczypania (można się do tego stopniowo przyzwyczaić, ale wg mnie stosowanie kosmetyków powinno być też przyjemnością)
- wydajność
- cena.
Według mnie można spróbować, ale nie jest to produkt do którego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284631].usefull || 0 }}% pomocna.

Uff jak gorąco!

Cześć :)

Kosmetyk kupiłam, bo chciałam ujędrnić swoje pośladki przed pokazaniem się na plaży. W czasie pracy wyskoczyłam do sklepu i go kupiłam. Byłam dość niecierpliwa, więc od razu go użyłam. Miałam wtedy na sobie długie spodnie.... co to był za gorąc!!! :D Ciężko było wysiedzieć, kręciłam się na krześle - pewnie współpracownicy dziwnie na mnie patrzyli :)

Z produktu nie zrezygnowałam - pomyślałam, że skoro tak grzeje, to chyba naprawdę działa. Przy kolejnych stosowaniach nie zakładałam obcisłej odzieży, pozwalałam mu się wchłonąć przez jakieś 15-20 min. W taki sposób nie odczuwałam już żadnego uczucia parzącego ciepła. Fajny czerwony kolor, zapach może być.

W połączeniu z ćwiczeniami daje super widoczne efekty - żałuję, że nie zrobiłam dla Was zdjęć :( postaram się to nadrobić w przyszłym roku :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271836].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyk ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, przyjemnie rozgrzewa ciało. Nie uważam, żeby był to jakiś cudowny balsam i że używanie jego samego da sensowny efekt :) ale przy używaniu wraz z dietą przyspiesza mi metabolizm i z tego efektu jestem bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227878].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, dziękuję

Zachwycona biało-zielonym serum pomyślałam "czemu nie?". To był błąd.

Jego główny minus to efekt rozgrzewający do takiego stopnia, że skóra swędzi, piecze, pojawiają się czerwone krostki. Człowiek ma wrażenie, że zaraz rozstąpią się przed nim bramy piekieł, albo co najmniej roztopi się niczym Terminator w kotle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177973].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny świetny kosmetyk

Mi osobiście pomaga. Używałam go jako nastolatka bez żadnych ćwiczeń dodatkowych i diety, jak i ostatnio. Widać efekty. Oczywiście wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia w miesiąc widać bardziej wymodelowaną sylwetkę, szczuplejszą talię i mniejszy cellulit. Wiadomo nie czyni cudów. Ale widać zdecydowanie jędrniejszą skórę - przez co i troszkę mniejszy obwód. Najgorzej z cellulitem - tu wiadomo bez ćwiczeń się ani odrobinę nie zmniejszy. Ale świetnie pomaga gimnastyce i diecie w walce o szczupłą sylwetkę. Tuż po kąpieli faktycznie piecze, pali. Ale jak się odczeka to ledwie wyczuwalny efekt termoaktywny. Ja mam wrażliwą skórę i mnie nie podrażnia. Lubię ten ciepły efekt :) Konsystencja żelowa, łatwo się rozsmarowuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158041].usefull || 0 }}% pomocna.