Eveline, Slim Extreme 3D (Termoaktywne serum wyszczuplające)

Eveline, Slim Extreme 3D (Termoaktywne serum wyszczuplające)

Cena już od 15,35 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy.

100 – 250ml
balsamy
w tubie
krem
Skóra
z defektami

Dziwne.

Serum to kupiłam w okresie zimowym jako uzupełnienie walki z nadwagą. Swoje zadanie kosmetyk spełnia, ale nie jest pozbawiony wad.
Zalety:
+ wygodne i higieniczne opakowanie
+ odpowiednia konsystencja (nie spływa z rąk)
+ zapach
+ działanie - serum wygładza, napina i nawilża skórę, a przy dłuższym stosowaniu sprawia, że cellulit się zmniejsza a skóra jest jędrna i elastyczna
Wady:
- nieprzyjemne uczucie szczypania (można się do tego stopniowo przyzwyczaić, ale wg mnie stosowanie kosmetyków powinno być też przyjemnością)
- wydajność
- cena.
Według mnie można spróbować, ale nie jest to produkt do którego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284631].usefull || 0 }}% pomocna.

Uff jak gorąco!

Cześć :)

Kosmetyk kupiłam, bo chciałam ujędrnić swoje pośladki przed pokazaniem się na plaży. W czasie pracy wyskoczyłam do sklepu i go kupiłam. Byłam dość niecierpliwa, więc od razu go użyłam. Miałam wtedy na sobie długie spodnie.... co to był za gorąc!!! :D Ciężko było wysiedzieć, kręciłam się na krześle - pewnie współpracownicy dziwnie na mnie patrzyli :)

Z produktu nie zrezygnowałam - pomyślałam, że skoro tak grzeje, to chyba naprawdę działa. Przy kolejnych stosowaniach nie zakładałam obcisłej odzieży, pozwalałam mu się wchłonąć przez jakieś 15-20 min. W taki sposób nie odczuwałam już żadnego uczucia parzącego ciepła. Fajny czerwony kolor, zapach może być.

W połączeniu z ćwiczeniami daje super widoczne efekty - żałuję, że nie zrobiłam dla Was zdjęć :( postaram się to nadrobić w przyszłym roku :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271836].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyk ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, przyjemnie rozgrzewa ciało. Nie uważam, żeby był to jakiś cudowny balsam i że używanie jego samego da sensowny efekt :) ale przy używaniu wraz z dietą przyspiesza mi metabolizm i z tego efektu jestem bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227878].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie, dziękuję

Zachwycona biało-zielonym serum pomyślałam "czemu nie?". To był błąd.

Jego główny minus to efekt rozgrzewający do takiego stopnia, że skóra swędzi, piecze, pojawiają się czerwone krostki. Człowiek ma wrażenie, że zaraz rozstąpią się przed nim bramy piekieł, albo co najmniej roztopi się niczym Terminator w kotle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177973].usefull || 0 }}% pomocna.

Kolejny świetny kosmetyk

Mi osobiście pomaga. Używałam go jako nastolatka bez żadnych ćwiczeń dodatkowych i diety, jak i ostatnio. Widać efekty. Oczywiście wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia w miesiąc widać bardziej wymodelowaną sylwetkę, szczuplejszą talię i mniejszy cellulit. Wiadomo nie czyni cudów. Ale widać zdecydowanie jędrniejszą skórę - przez co i troszkę mniejszy obwód. Najgorzej z cellulitem - tu wiadomo bez ćwiczeń się ani odrobinę nie zmniejszy. Ale świetnie pomaga gimnastyce i diecie w walce o szczupłą sylwetkę. Tuż po kąpieli faktycznie piecze, pali. Ale jak się odczeka to ledwie wyczuwalny efekt termoaktywny. Ja mam wrażliwą skórę i mnie nie podrażnia. Lubię ten ciepły efekt :) Konsystencja żelowa, łatwo się rozsmarowuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158041].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Dziś użyłam drugi raz. Musiałam zmyć kosmetyk, skóra swędziała, paliła jak po poparzeniu. Do tego dostałam wysypki. Nie polecam. Czy to nie jest wystarczający powód do tego by odradzić używanie tego kosmetyku?

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070076].usefull || 0 }}% pomocna.

uczulenie i czerwone krosty ;/

Wyrzuciłam tylko 17 zł w błoto. Miałam kiedys te biało zielone serum było super pomyślałam że odmiana była by ok bo zawsze kupywałam tamte i cóż delikatnie mówiąc się zawiodłam

- już po pierwszym uzyciu wyskoczyły mi czerwone krosty a skóra tak mnie swędziąła ze podrapałam się do krwi. Produkt beznadziejny a ja skruszona pojde po zielono biale serum

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczelam jedno i wyrzucę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066926].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezłe.

Serum oceniam jako całkiem niezłe. Ma swoje plusy: delikatnie ujędrnia i nawilża skórę, wygładza. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję, jest wydajny. Nie zauważyłam póki co efektu wyszczuplającego, ale nie oczekiwałam cudów. :) Jeśli chodzi o efekt rozgrzewania to może być i plusem i minusem. Nie wiem od czego to zależy, ale czasem posmarowane miejsca bardzo paliły, a czasami nie czułam tego tak bardzo.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052406].usefull || 0 }}% pomocna.

Efekt znikomy, a użytkowanie tragiczne

Wydaje mi się, że jakiekolwiek efekty po użytkowaniu tego kosmetyku to efekt placebo.
Tego typu produkty nie sprawią, że schudniemy, owszem wygładzą nam skórę w najgorszych miejscach ale to moim zdaniem wszystko. To za mało w porównaniu z tym, co trzeba przeżyć używając tego serum.

Plusy:
-wygładzenie
- delikatne ujędrnienie, oczywiście tylko przy ćwiczeniach
-cena w promocji

Minusy:
- okropnie pali, dużo mogę znieść, ale to co serum robi z moimi udami to lekka przesada; nie da się usiedzieć w tym stosując body wrapping
- znikomy efekt

Na pewno nie kupię, wolę jednak zwykły kosmetyk ujędrniający, który razem z ćwiczeniami może co nieco zdziałać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, nie mogę go wykończyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032980].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Używałam go do body wrappingu przez 3 tygodnie - dłużej nie dałam rady. Moje efekty to wygładzenie cellulitu i minimalnie szczuplejsze uda (bez diety jakiejś specjalnej i zero ćwiczeń).
Grzeje on jak piec hutniczy, a pod folią, to już w ogóle - parzy - nie da się siedzieć, nie da się leżeć - trzeba chodzić, skakać, cokolwiek by odwrócić uwagę na tę godzinę/dwie :P, więc w sumie, biorąc pod uwagę efekty, jakie obiecuje producent, to dobrze :)
Pomimo że moje uda nie należą do najszczuplejszych, nazwałabym je normalnymi, typowo-kobiecymi, to zależało mi najbardziej na wygładzeniu cellulitu tu i na pupie - uda zostały pięknie wygładzone (nie całkiem, co jest oczywiste, ale duża część), ale i delikatnie wyszczuplały, co mnie bardzo zaskoczyło; pupy niestety nie ruszyło, no ale będę próbować jeszcze, tylko z innym serum. Dlaczego? Bo pomimo dobrej wytrzymałości na efekty termiczne, nie lubię ich. Po prostu nie lubię. Ani chłodzących ani grzewczych.

Generalnie dla ekstremistek polecam. Ja poszukam czegoś bez takich efektów termicznych, a z równie dobrym efektem na skórze :).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032866].usefull || 0 }}% pomocna.