Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum wyszczuplające

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy.

ujędrniające, wygładzające, wyszczuplające
w tubie
z defektami
serum

Bardzo dory

Świetny jest ten balsam do ciała. Używałam go i co jakiś czas do niego wracam. Bardzo dobrze się sprawdza dla osób, które chcą wspomóc sobie w wyszczupleniu sylwetki, idealnie nadaję się również dla osób, które są aktywne fizycznie to jest dodatkowe wspomaganie. Powiem szczerze jak używa się go na noc to w moim przypadku w nocy budziłam się cała mokra, ale za to efekty zobaczyłam szybciej po już po 2 tygodniach, szczuplejsze nogi, smuklejsza talia. Także efekt mnie zaskoczył, i co jakiś czas wracam do tego balsamu

Jest OK

Dobrze nawilża, i można powiedzieć, że działa. Zmniejsza cellulit oraz spala nagromadzoną tkankę tłuszczową, chodziaż wiadomo że trzeba do tego dołaączyć diete i ćwiczenia. Stosując ten produkt regularnie cellulit stopniowo zanika. Plusem jest też cena nie przekraczająca 20zł.

Napina skórę

Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie jestem jakoś wybitnie otyła- po prostu latka lecą, więc nieco tłuszczyku odłożyło się tu i ówdzie. Oceniane w tym miejscu serum kupiłam z myślą, że będzie dodatkiem do zdrowszej diety oraz aktywności ruchowej.

Opakowanie to stojąca na głowie, zamykana na klapkę dosyć miękka tuba. Samo serum natomiast ma biały kolor i zbitą, treściwą, gęstą konsystencję. Dosyć trudno jest je wycisnąć z tubki, ale owa konsystencja sprawia, że jest ono niesamowicie wydajne. Mi jedno opakowanie wystarczyło na trzy miesiące.

Po nałożeniu na ciało czujemy ciepło. Mnie osobiście nic nie piekło, nic nie drażniło, czułam ciepło właśnie.

Nie spodziewałam się po tym produkcie efektu wow i takiego nie uzyskałam. Serum na pewno nie spali tłuszczyku, nie zdziała cudów. Natomiast w połączeniu z dietą i ćwiczeniami sprawi, że skóra stanie się bardziej napięta, gładsza,, bardziej zbita. Oczywiście trzeba trochę poczekać na te efekty, nie są one widoczne od razu, ale są.

Daje cztery gwiazdki.

Strasznie piecze

Kiedy miałam fioła na punkcie odchudzania kupiłam właśnie ten balsam bo myślałam, że zdziała cuda i spali mój zbędny tłuszczyk.

Ma w składzie papryczkę chili co kiedyś mi nie przesKadzalo teraz jednak jest to dla mnie nie do zniesienia. Skóra robi się czerwona, piecze oraz swędzi.

Opakowanie fajne ponieważ jest to klikania tuba z której łatwo wydostać produkt.

Serum jest dość wydajne,fajne ma opakowanie, super konsystencję ma lecz efektu nie daje Wow ponieważ wiadomo to tylko balsam. Cena jest w miarę ok, warto kupić

Może być

Razem z ćwiczeniami delikatnie wygładził skórę. Bardzo rozgrzewający. Czy wyszczuplił tego nie wiem ale nie zaszkodził przy nakładaniu masowałam również skórę więc to tez pomogło. Na pewno pomaga temu codzienne stosowanie.

Dobry produkt

Serum wyszczuplające... Oczywiście nie można oczekiwać, że po zastosowaniu będziemy szczupłe. Wiadomo, żeby zobaczyć spektakularne efekty należy zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Serum możemy stosować dodatkowo. Ja po stosowaniu jestem zadowolona. Smarując się codziennie zauważyłam poprawę napięcia skóry a na tym mi zależało. Cena jest niska, produkt łatwo się dozuje. Jeśli chodzi o uczucie pieczenia oczywiście każdy ma swoje granice mi nie przeszkadza, dla osób o wrażliwej skórze producent stworzył serum chłodzące.

pewnie nie robi nic, ale ciągle do niego wracam :)

jak tak sięgnąć pamięcią wstecz, to serum towarzyszy mi już wiele lat :) i nie to, żebym wierzyła w jego zbawienną moc, bo według mnie nic innego jak tylko dieta, ćwiczenia lub zabiegi medycyny estetycznej mogą poprawić naszą sylwetkę ;)

zakupiłam kiedyś w Rossmannie, w jakiejś promocji (zazwyczaj łapię w promocji, bo w standardzie to trochę drogawy kosmetyk). nie wiem dlaczego akurat padło na czerwone, kompletnie nie pamiętam. kosmetyk ma przyjemną, treściwą konsystencję koloru białego, która dobrze się wchłania. zapach specyficzny, jakby kwaśnawy, ale dla mnie ciekawy. i najbardziej w kosmetyku podoba mi się... to grzanie. tak, kosmetyk po aplikacji rozgrzewa nasmarowaną skórę, a ja ten efekt po prostu uwielbiam. myślę, że właśnie z tego powodu tak długo ze sobą jesteśmy - momentami z długimi przerwami, ale zawsze wracamy, a szczególnie zimą, bo wtedy to ciepełko jest faktycznie przyjemne (latem, kiedy jest naprawdę ciepło, to może faktycznie przeszkadzać). nakładam po każdym prysznicu, a pomykanie po mieszkaniu w szlafroku potęguje efekt nagrzewania skóry. teraz długo nie używałam, mimo iż miałam zaczęte opakowanie, sięgnęłam po nie po przerwie, zużyłam i mam ochotę na więcej, także kupię znowu :)

nakładam oczywiście na uda, brzuch i pośladki. po każdej aplikacji wskazane jest mycie rąk, gdyż może być wyczuwalne pieczenie - tak też robię. dla mnie to naprawdę dobry produkt! mimo iż można pomyśleć, że przez to "parzenie" wysuszy skórę, nic bardziej mylnego - u mnie pod tym względem sprawdza się całkiem dobrze, a nie powiem, skórę mam wymagającą i łaknącą wiecznie nawilżenia. jedyne co bym poprawiła, to opakowanie, bo problematyczne jest wydobycie z tubki końcówki - trzeba zawsze rozcinać, na szczęście balsam w rozciętym opakowaniu tak szybko nie wysycha.

dodam, że próbowałam innych propozycji od Eveline z tych serii "slim" etc. i żaden inny nie przypadł mi tak do gustu - ot, zwykłe balsamy.

Fajne nawilżanie, ale skóra okropnie piecze

Zapewnienia producenta o wyszczuplaniu, redukcji cellulitu i tego typ sprawach traktuję z przymrużeniem oka. Nie oczekuję cudów. Jednak przechodząc obok półki chwyciłam za to serum. Do wiosny niedaleko, więc to dobry czas na dodatkowe ujędrnienie.
Jestem szczupła, ale w okolicach pośladków i bioder skóra robi się grudkowata przy napięciu mięśni. Dodatkowo po odchudzaniu skóra wewnątrz ud mogła by być bardziej ujędrniona. Stwierdziłam, że nawet jak serum nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi. Kosztowało jakieś 13 zł, więc bardzo ok.
Zacznijmy od największego dyskomfortu. Kilka chwil po wsmarowaniu skóra zaczyna palić. Jak dla mnie jest to efekt rozgrzewania, ale taki który bardziej odbieram jako pieczenie. Dla mnie jest to za mocne i nieprzyjemne, aż mam ciarki, a całe nogi pokrywają się gęsią skórką. Swoją drogą dziwna reakcja, bo tak ciało powinno reagować na chłodzenie :)
Efekt rozgrzewania utrzymuje się około godziny, może dłużej. Ale cienka skóra w okolicy wewnętrznej strony ud piecze dużo dłużej.
Działania wyszczuplającego nie zauważyłam. Ale serum dobrze nawilża skórę, ma dobrą, gęstą konsystencję i miły zapach. Na pewno nie raz kupię jeszcze coś z serii 3D lub 4D, ale na pewno bez efektu grzania ani chłodzenia.

Mocne 4

Balsamu używałam do skóry normalnej (zaznaczam, że na skórze ciała nie mam problemów z pękającymi naczynkami)

O KOSMETYKU
Balsam zamknięty jest w miękkiej tubie z zamknięciem typu klik, Bardzo poręczne opakowanie, łatwo wydobywa się produkt do samego końca.
Dostępny jest w większości drogerii (np. Hebe, Rossmann, Natura)

STOSOWANIE I WYDAJNOŚĆ
Balsamu starczyło mi na użytkowanie przez 3 tygodnie, każdego dnia wieczorem. Wydaje mi się, że przy normalnym użytkowaniu starczyłby nawet na około miesiąc.
Nabierałam dużą ilość produktu, aby poczuć ten efekt rozgrzania

EFEKTY
Po nałożeniu na skórę nie czułam efektu rozgrzewającego, zwykle musiałam dokładać solidną porcję balsamu, aby poczuć przyjemne ciepło:)
Balsam bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Przy systematycznym stosowaniu (razem ze sportem) zauważyłam lekkie ujędrnienie skóry. Mam też wrażenie w dotyku jakby była taka bardziej zbita.
W zasadzie nic więcej ten balsam nie robi, daje mu 4 gwiazdki za efekt rozgrzania, lekkie ujędrnienie i nawilżenie.

Czy działa?

Zakupiłam z myślą "wymodelowania" ciała.
Nie wiem czy działa. Wydaje mi się, że troszkę.
Jedyne co mnie do niego składnia to całkiem dobre rozprowadzanie na skórze, fajne uczucie gorąca po nałożeniu. Dlatego stosuje go zimą.
Bardzo dobrze nawilża. I to chyba jest największy plus tego "serum".
3/5!

Paląca sprawa

Używałam produktu przez jakiś czas. Stosowanie produktu + ćwiczenia super skuteczność. Nie wiem jak wyglądałaby skuteczność pozostając jedynie przy stosowaniu. Akurat ta wersja skusiła mnie zapachem. Jednak ciężko mi było z palącym efektem, który pojawiał się po nałożeniu. Produkt nie grzał, a wręcz palił. Mialam wrażenie jakby ktoś spalał mi tłuszczyk od środka żywym ogniem. Dopiero przy nakładaniu cieńszej warstwy było w miarę ok. Wydajność super, zapach też, wchłanialność też ok, konsystencja zwykłego balsamu. Jedyny minus właśnie te pieczenie.