Slim Extreme 3D (Termoaktywne serum wyszczuplające)

Slim Extreme 3D

Cena już od 15,35 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie stymuluje proces spalania tkanki tłuszczowej. Aktywnie zwalcza uporczywy cellulit. Wysmukla sylwetkę, rzeźbi i modeluje talię, pośladki i uda.
Aktywne składniki:
- Thermo fat burner
- Kompleks Isocell Slim, Kofeina, Centella Asiatica
- Alga Laminaria, Naturalna Betaina
- Masło Shea i Kompleks Witaminowy.

100 – 250ml
balsamy
w tubie
krem
Skóra
z defektami

Napisanych recenzji: 1

Kosmetyk ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, przyjemnie rozgrzewa ciało. Nie uważam, żeby był to jakiś cudowny balsam i że używanie jego samego da sensowny efekt :) ale przy używaniu wraz z dietą przyspiesza mi metabolizm i z tego efektu jestem bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Nie, dziękuję

Zachwycona biało-zielonym serum pomyślałam "czemu nie?". To był błąd.

Jego główny minus to efekt rozgrzewający do takiego stopnia, że skóra swędzi, piecze, pojawiają się czerwone krostki. Człowiek ma wrażenie, że zaraz rozstąpią się przed nim bramy piekieł, albo co najmniej roztopi się niczym Terminator w kotle.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1177973].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 161

Kolejny świetny kosmetyk

Mi osobiście pomaga. Używałam go jako nastolatka bez żadnych ćwiczeń dodatkowych i diety, jak i ostatnio. Widać efekty. Oczywiście wraz z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia w miesiąc widać bardziej wymodelowaną sylwetkę, szczuplejszą talię i mniejszy cellulit. Wiadomo nie czyni cudów. Ale widać zdecydowanie jędrniejszą skórę - przez co i troszkę mniejszy obwód. Najgorzej z cellulitem - tu wiadomo bez ćwiczeń się ani odrobinę nie zmniejszy. Ale świetnie pomaga gimnastyce i diecie w walce o szczupłą sylwetkę. Tuż po kąpieli faktycznie piecze, pali. Ale jak się odczeka to ledwie wyczuwalny efekt termoaktywny. Ja mam wrażliwą skórę i mnie nie podrażnia. Lubię ten ciepły efekt :) Konsystencja żelowa, łatwo się rozsmarowuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158041].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja ciąża

Napisanych recenzji: 1

Nie polecam

Dziś użyłam drugi raz. Musiałam zmyć kosmetyk, skóra swędziała, paliła jak po poparzeniu. Do tego dostałam wysypki. Nie polecam. Czy to nie jest wystarczający powód do tego by odradzić używanie tego kosmetyku?

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070076].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 159

uczulenie i czerwone krosty ;/

Wyrzuciłam tylko 17 zł w błoto. Miałam kiedys te biało zielone serum było super pomyślałam że odmiana była by ok bo zawsze kupywałam tamte i cóż delikatnie mówiąc się zawiodłam

- już po pierwszym uzyciu wyskoczyły mi czerwone krosty a skóra tak mnie swędziąła ze podrapałam się do krwi. Produkt beznadziejny a ja skruszona pojde po zielono biale serum

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczelam jedno i wyrzucę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066926].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 98

Napisanych recenzji: 124

Całkiem niezłe.

Serum oceniam jako całkiem niezłe. Ma swoje plusy: delikatnie ujędrnia i nawilża skórę, wygładza. Ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję, jest wydajny. Nie zauważyłam póki co efektu wyszczuplającego, ale nie oczekiwałam cudów. :) Jeśli chodzi o efekt rozgrzewania to może być i plusem i minusem. Nie wiem od czego to zależy, ale czasem posmarowane miejsca bardzo paliły, a czasami nie czułam tego tak bardzo.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052406].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Efekt znikomy, a użytkowanie tragiczne

Wydaje mi się, że jakiekolwiek efekty po użytkowaniu tego kosmetyku to efekt placebo.
Tego typu produkty nie sprawią, że schudniemy, owszem wygładzą nam skórę w najgorszych miejscach ale to moim zdaniem wszystko. To za mało w porównaniu z tym, co trzeba przeżyć używając tego serum.

Plusy:
-wygładzenie
- delikatne ujędrnienie, oczywiście tylko przy ćwiczeniach
-cena w promocji

Minusy:
- okropnie pali, dużo mogę znieść, ale to co serum robi z moimi udami to lekka przesada; nie da się usiedzieć w tym stosując body wrapping
- znikomy efekt

Na pewno nie kupię, wolę jednak zwykły kosmetyk ujędrniający, który razem z ćwiczeniami może co nieco zdziałać.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, nie mogę go wykończyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032980].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 100

niezły

Używałam go do body wrappingu przez 3 tygodnie - dłużej nie dałam rady. Moje efekty to wygładzenie cellulitu i minimalnie szczuplejsze uda (bez diety jakiejś specjalnej i zero ćwiczeń).
Grzeje on jak piec hutniczy, a pod folią, to już w ogóle - parzy - nie da się siedzieć, nie da się leżeć - trzeba chodzić, skakać, cokolwiek by odwrócić uwagę na tę godzinę/dwie :P, więc w sumie, biorąc pod uwagę efekty, jakie obiecuje producent, to dobrze :)
Pomimo że moje uda nie należą do najszczuplejszych, nazwałabym je normalnymi, typowo-kobiecymi, to zależało mi najbardziej na wygładzeniu cellulitu tu i na pupie - uda zostały pięknie wygładzone (nie całkiem, co jest oczywiste, ale duża część), ale i delikatnie wyszczuplały, co mnie bardzo zaskoczyło; pupy niestety nie ruszyło, no ale będę próbować jeszcze, tylko z innym serum. Dlaczego? Bo pomimo dobrej wytrzymałości na efekty termiczne, nie lubię ich. Po prostu nie lubię. Ani chłodzących ani grzewczych.

Generalnie dla ekstremistek polecam. Ja poszukam czegoś bez takich efektów termicznych, a z równie dobrym efektem na skórze :).

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Wyszczupklający to on nie jest.

Wiadomo, że za taka cene cudów nie bedzie i nie bylo.
Stosowany po treningu, podrzymuje rozgrzanie ciała i to jest plus.
Jeżeli chodzi o gubienie cm, to nie sadze,ze to efekt stosowaniua.
Leista konsystencja, dosc wydajna.
Nie trzeba duzo, by poczuc piczenie, czy cieplo o ile wysiłek był intensywny,
Bawią mnie komentarze,ze nie rozgrzewałm stosowalam po intensywnym wysiłku (crosfit, cardio 60 min.,a nie 10 min.brzuszków..) czy po szybkim prysznicu i zawsze dzialała.
Podsumowujący, nie wyszczupla,ale rozgrzewa.

Używam tego produktu od: dówch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032627].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Na wyszczuplenie się nie nastawiałam..

Nie wierzę w magiczne kremy które wyszczuplają , więc od niego tego nie wymagałam.
PLUSY:
+ujędrnia
+rozgrzewa
+wygodna tubka
+ładnie pachnie
MINUSY:
-znikome efekty
-kiedy się nim posmarowałam po krótkiej chwili miałam rumieńce na twarzy
-nie wydajny
Produkt nie jest zły , ale nie polecam.Za tą cenę można kupić fajniejszy , bardziej wydajny balsam który nie będzie robił na twarzy"buraczka".Dodam że nie mam problemu z rozszerzonymi naczynkami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023481].usefull || 0 }}% pomocna.