Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy

Cena już od 10,67 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Sztuczne rzęsy firmy Essence. W zabawnym pudełeczku kryje się poręczna tubka kleju i komplet sztucznych rzęs.

do oczu
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Napisanych recenzji: 3

Dla mnie najlepsze!

To właściwie moje drugie sztuczne rzęsy, pierwsze 3x droższe z Inglota były fatalne - za ciężkie, trudne w aplikacji no i ich klej bardzo słabo trzymał. Po jednym urzyciu już do niczego sie nie nadawały.
Rzęsy Essence kupiłam niedawno w Hebe w sumie celem sprawdzenia czy tego typu produkty można użytkować wielokrotnie. Ze względu na niską cenę nie spodziewałam się zbyt wiele, jednak produkt bardzo POZYTYWNIE mnie zaskoczył!

-Aplikacja jest bardzo łatwa - klej "chwytny"
- całkiem dobrze się trzyma (przetańczyłam w nich całą noc).
- efekt jest super - nie nazbyt naturalny, ale też nie przesadnie sztuczny, podobny do rzęs przedłużanych metodą 1x1
-można używać wielokrotnie, co jakiś czas warto je oczyścić wodą i płynem do demakijażu z resztek kleju.

-dużo z was pisze, że są za szerokie - na moje oko mogłyby nawet być trochę szersze - może producent wprowadził jakieś zmiany?
-na długość mogłyby być odrobinę krótsze, ale i tak prezentują się fajnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981584].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 97

Napisanych recenzji: 207

jestem zadowolona

Nigdy wcześniej nie używałam sztucznych rzęs, ale efekt na innych dziewczynach tak bardzo mi się podobał, że musiałam je kupić. Przeleżały w szafce pół roku i czekały na odpowiedni moment. Użyłam ich na imprezę ślubną.

+ Cena, nie rujnuje budżetu
+ Dobra dostępność m.in w drogerii Natura, Hebe, SuperPharm
+ Bardzo dobry klej. Bałam się, że klej zawiedzie ale nic z tych rzeczy. Podliczyłam, że miałam te rzęsy na sobie 16h i absolutnie nic się nie odkleiło, wszystko trzymało się na miejscu
+ Efekt wow. Mam duże oczy, nic nie musiałam podcinać bo rzęsy mają dla mnie idealny wymiar. Spojrzenie nabrało wyrazistości, głębi. Po prostu cud, miód i orzeszki.
+ Łatwa aplikacja. Mimo bycia nowicjuszką założenie rzęs zajęło mi ok minuty.
+ Solidne wykonanie. Widać, że można ich użyć ponownie jeśli będziemy obchodzić się z nimi w delikatny sposób.

Wady? Dla mnie żadnych. Na pewno użyję ponownie, dla mnie jest not nowy, konieczny gadżet na większe wyjścia.

Używam tego produktu od: Jednorazowa aplikacja (16h)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948063].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

sama nie wiem

Ze sztucznymi rzęsami to u mnie krótka historia. Jakiś bal karnawałowy... przebranie, temat przewodni "Kabaret", Liza Minnelli... czyli bez dwóch zdań, ze względu na to, że moje osobiste rzęsy odbiegają od wizerunku kabaretowego, także jedynie zakup sztucznych mógł uratować moją kreację. Zakupiłam Essense.

Powiem tak, efekt porządany, ale niestety wytrzymał tylko do połowy imprezy i czar prysł zaraz po północy. :(
Niestety klej nie wytrzymał i zaczęły mi te rzęsy dydnać. Musiałam się ich pozbyć.

Podsumowując efekt osiągnięty, ale krótkotrwały.

Używam tego produktu od: użyłam raz prawie rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942506].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - gradientowe kropki

Napisanych recenzji: 19

ulubione

Uwielbiam sztuczne rzęsy, są moim nieodłącznym atrybutem już od czterech lat.
Rzęsy marki Essence to, moim zdaniem, jedne z lepszych w tym przedziale cenowym.
*Przede wszystkim solidne wykonanie - można używać ich wielokrotnie; jeśli tylko odpowiednio o nie zadbamy, mogą posłużyć nam na dłużej.
*Po drugie: klej. Nie za gęsty, nie za rzadki; po aplikacji lekko niebieski, potem zaś staje się niewidoczny. No i przede wszystkim trzyma. I to porządnie. Mam do niego zaufanie - nic nigdy mi się nie odlepiło.
*Co do samych rzęs - krótka porada dla tych, którzy sobie nie radzą:
z tyłu opakowania z reguły jest wyraźnie napisane, że jeśli rzęsy są ZA DŁUGIE w stosunku do rozmiarów naszej powieki, to należy je ostrożnie przyciąć i dostosować;
na tym kończy się cała filozofia. Zamiast marudzić, że za długie, bierzemy nożyczki w łapę (najlepiej takie małe, do paznokci) i wyrównujemy.
/Nie ma co szukać dziury w tyłku - ona już tam jest./
Potem to już z górki:
nakładamy klej na nasadę paska, czekamy 30sek., następnie przykładamy pasek rzęs do powieki tuż nad naszymi naturalnymi włoskami. Najwygodniej będzie przykleić rzęsy ich środkową częścią, a następnie ostrożnie docisnąć brzegi.
Tyle.
Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: duuużo....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931361].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Duże rozczarowanie

Pamiętam jak szukałam jakiś rzęs, które dadzą spektakularny efekt.

Wybór padł na Essence, wizualnie ciekawie się prezentowały, świetne opakowanie no i firma Essence jedna z moich ulubionych, cena także przystepna biorę.

Już w domu po otwarciu i przymierzeniu rzęs wiedziaąłm, że się to źle skończy, rzęsy sa zdecydowanie za długie, nikt chyba nie ma aż tak szerokich oczu, musiałam je przyciąć, już nie wyglądały tak pięknie, klej masakra w ogóle nie trzyma, koniec był taki , że rzęsy wylądowały koszu, nigdy więcej, więcej nie kupie..

Używam tego produktu od: Dawno temu je kupiłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909852].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

szału nie ma

Rzęsy jak rzęsy, strasznie długi pasek (kto ma takie oczy?). Klej niestety wyjątkowo do niczego, za co odejmuję gwiazdki. Mogą nadawać się do kolejnego użytku po zdjęciu i umyciu. Generalnie na oku nie prezentują się najgorzej, mają jednak tendencję do odklejania się.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864322].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 9

Napisanych recenzji: 179

byleco

Jestem na NIE:

- Bardzo wiotkie na pasku, zbyt delikatne, łatwo można je rozwalić.
- W związku z ww po razie nadają się do kosza.
- Wzory średnie, sprawiają wrażenie udziwnionych na siłę.
- Klej do bani, rozwarstwiony, leciała sama woda, nijak to zmieszać bo tubeczka licha.

Nie polecam! Rzęsy dno, w podobnej cenie można znaleźć dużo lepszą alternatywę.

Używam tego produktu od: po razie do kosza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837117].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 74

Ladne!

Ladne i latwe w uzyciu sztuczne rzesy, nie ma problemu z trzymaniem sie na oku oraz z ich zdejmowaniem, sa wytrzymale takze na tusz wodoodporny polecam super jakosciowo

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830257].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

niezłe

Kupiłam rzęsy w kępkach, kiedy zalotką (a używam zalotki od wielu lat!) wyrwałam sobie rzęsy z połowy powieki, w jednym oku. Wyglądałam cudacznie, kępki posłużyły więc jako "proteza";) Nigdy wcześniej nie używałam sztucznych rzęs, myślałam że nie dam rady tego przykleić i tu niespodzianka - jest to dość proste. Kępki sa fajne, wyglądają naturalnie, nikt nie zauważył różnicy, a założyłam tylko na to jedno osakalpowane oko. Są w czterech długościach, nawet te najkrótsze dla mnie trochę za długie, ale po prostu przycięłam. Klej w zestawie maleńki, trzymał dobrze. Pomalowałam wszystko tuszem i było ok. Wytrzymują cały dzień.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[776494].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

Ogólnie polecam - jedne z lepszych rzęs tej firmy

Oceniam model 02.

Wyglądają przepięknie - są niesamowicie długie i gęste. Dają bardzo przyjemny, zalotny wygląd oczu. Pasek jest idealnie cieniutki, nakładają się bardzo łatwo. Są trwałe, klej jest bardzo dobry (co mnie zaskoczyło, bo zwykle do rzęs dodawane jest jakieś badziewie, które nie działa), nie odklejają się - chyba że po imprezie położymy się do łóżka, gwarantowane poranne przeszukiwanie pościeli. Bardzo łatwe do zdjęcia z oczu, dużo łatwiejsze niż z samego opakowania. Klej, mimo że w standardowym opakowaniu, nie wysycha i zostaje go wiele na kolejne aplikacje. Cena dość przystępna, zwłaszcza, że produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.

Po kilku aplikacjach rzęsy przestają wyglądać estetycznie, trzeba być bardzo ostrożnym, aby je nie powyciągać i nie zdeformować. Są również wyraźnie na długie, duże oczyska, dla mnie zdecydowanie za długie. Ja przecięłam swoje na pół i używam jako połówek na zewnętrzny kącik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750004].usefull || 0 }}% pomocna.