TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Bardzo dobry Szampon

Szampon dobrze się pieni, ma cudowny zapach (zresztą jak cała seria). Poprawia wygląd włosów. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Spełnia swoje funkcje oczyszczania.

Ulubieniec

Moje włosy są po nim miękkie i błyszczące, a fale wyjątkowo uwydatnione. Bardzo dobrze się pieni. Używam go razem z mamą, która ma zniszczone od farbowania włosy oraz przyjaciółką, która ma proste, rozjaśnione włosy. Każdej z nas się sprawdza :).

Mój ulubiony

Kupiłam już kilka opakowań, według mnie jest genialny. Jeśli kiedyś dowiem się, że zostanie wycofany ze sprzedaży to kupię na zapas. Włosy po nim są sypkie, lśniące, zdrowe - wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Najlepszy efekt uzyskuję w połączeniu z maską z tej samej serii.

Wykorzystała: kilka próbek

Słaby

Spodziewałam się wiele po tym szamponie , wczesniej miałąm serie z keratynową i mozna powiedziec ze sprawdziła mi się ale liczyłam na coś wiecej.W tym przypadku zawiodłam się.Włosy po umyciu puszą się, nie są ani lejące ani scalone, nie błyszczą, są mało odżywione.Do tego wypadają tak jak wczesniej.

Rewelka!

Jest świetny! Moje zniszczone włosy pięknie się po nim błyszczą, dobrze układają jestem zachwycona :-). Włosy nie są obciążone i czuję że są świeże (tak wiem, ze to brzmi śmiesznie, ale po wielu szamponach mam wrażenie, że włosy są niedomyte...)
Jako przedstawicielka gatunku włosomaniaczek testowałam już wiele wynalazków i jestem w szoku że szampon z drogerii za kilkanaście złotych jest taki dobry. Na pewno będę testować całą serię z odzywkami i maskami.

Produkt profesjonalny

Szampon miał być profesjonalny i rzeczywiście tak jest . Mam wrażenie że włosy się po nim lepiej układają, nie są przesuszone i naelektryzowane. Ponadto są sypkie,miękkie, jakby odżywione. Ogólnie bomba... ale...
Są pewne wady tego produktu. Włosy już po dwóch dniach od mycia się przetłuszczają. Nie jest ono takie jak w przypadku innych szamponów. Tutaj włosy są nadal pachnące ale oklapnięte i się świecą u nasady.
Myślę że wrócę do niego bo robi naprawdę cuda na włosach. Jednak będę go stosować zamiennie z innymi produktami ponieważ przez częste mycie jest niewydajny, nie wspominając o łupieżu.

bardzo pomógł

Szampon bardzo mi pomógł, długo sie nie mogłam uporać ze zniszczonymi włosami ale w końcu się udało dzięki niemu dodatkowo ma piekny zapach i włosy trymają go bardzo długo. Cena według mnie jest dobra.

Dobry szampon

Skończył mi się szampon i poszukiwałam czegoś nowego dla moich dość suchych włosów. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii i postanowiłam zaryzykować, akurat był w promocji. Szampon bardzo dobrze myje włosy, Radzi sobie również z resztkami olejów po rozpuszczeniu. Nie do końca umiem ocenić działanie samego szamponu bo używam go razem z maską bananową Garniera. Ale jako duet są idealni. Nawet mój tata ostatnio zapytał czy byłam u fryzjera i coś robiłam z włosami :)

Zwykły szampon

Nie podzielam zachwytów. Mam włosy suche, zniszczone suszeniem i rozjaśnianiem, puszące się i bez życia. Po tym szamponie i odżywce tej samej firmy - włosy jak wyżej: suche, puszące się, bez życia. Nie polecam. Nie nawilża, nie odżywia, nie rekonstruuje. Nie jest to dla mnie profesjonalny produkt, tylko typowy drogeryjny.

Jak dla mnie bomba !! Kupiłam go po tym jak fryzjerka poniszczyla mi wlosy. Dekoloryzacja, farbowanie, itp. Już po 2-3 uzyciach razem z odżywka włosy odzyskaly poprzedni stan. Polecam. !!

Gładkie i piękniejsze włosy

Szampon do włosów zniszczonych Biotin +Repair 7 TRESemme jest jednym z lepszych, jakie przyszło mi stosować na moich biednych włosach. Szampon jest dedykowany dla włosów zniszczonych, zawiera biotynę i kompleks pro bond. Szampon ma bardzo dobry wpływ na moje włosy, które zdecydowanie po nim poprawiły swój wygląd. Końcówki są wygładzone, zauważyłam zmniejszenie ilości tych rozdwojonych. Włosy są miękkie, nie puszą się. Nie obciąża włosów, chociaż widzę, że po nim przetłuszczają się ciut szybciej niż po ziołowych. Jednak w porównaniu do innych szamponów o podobnym działaniu jest to niewielki wpływ. Szampon jest bardzo wydajny, a buteleczka wygodna w użyciu. Plus za skład. W połączeniu z odżywką daje super efekt, a włosy wyglądają o niebo lepiej.

Całkiem ok

Szampon spełnia głównie swoje podstawowe zadanie, czyli dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń. Nie zauważyłam, żeby polepszał kondycję włosów - od tego są jednak odżywki. Poza tym włosy po nim są gładkie, miękkie i łatwo się je rozczesuje. Polecam

nie..

Pierwsze dwa mycia spoko, nie bylo problemow, nic sie nie dzialo, z kazdym nastepnym myciem bylo coraz gorzej, wlosy byly jak siano, suche, matowe, nic nie pomagalo. W koncu nabawilam sie lupiezo co mnie mocno zaniepokoilo i stwierdzilam, ze to nie jest wina zmieniajacej sie pogody, tylko szamponu.