TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Bardzo dobry Szampon

Szampon dobrze się pieni, ma cudowny zapach (zresztą jak cała seria). Poprawia wygląd włosów. Włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Spełnia swoje funkcje oczyszczania.

Jak dla mnie bomba !! Kupiłam go po tym jak fryzjerka poniszczyla mi wlosy. Dekoloryzacja, farbowanie, itp. Już po 2-3 uzyciach razem z odżywka włosy odzyskaly poprzedni stan. Polecam. !!

Gładkie i piękniejsze włosy

Szampon do włosów zniszczonych Biotin +Repair 7 TRESemme jest jednym z lepszych, jakie przyszło mi stosować na moich biednych włosach. Szampon jest dedykowany dla włosów zniszczonych, zawiera biotynę i kompleks pro bond. Szampon ma bardzo dobry wpływ na moje włosy, które zdecydowanie po nim poprawiły swój wygląd. Końcówki są wygładzone, zauważyłam zmniejszenie ilości tych rozdwojonych. Włosy są miękkie, nie puszą się. Nie obciąża włosów, chociaż widzę, że po nim przetłuszczają się ciut szybciej niż po ziołowych. Jednak w porównaniu do innych szamponów o podobnym działaniu jest to niewielki wpływ. Szampon jest bardzo wydajny, a buteleczka wygodna w użyciu. Plus za skład. W połączeniu z odżywką daje super efekt, a włosy wyglądają o niebo lepiej.

Całkiem ok

Szampon spełnia głównie swoje podstawowe zadanie, czyli dobrze myje włosy i oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń. Nie zauważyłam, żeby polepszał kondycję włosów - od tego są jednak odżywki. Poza tym włosy po nim są gładkie, miękkie i łatwo się je rozczesuje. Polecam

nie..

Pierwsze dwa mycia spoko, nie bylo problemow, nic sie nie dzialo, z kazdym nastepnym myciem bylo coraz gorzej, wlosy byly jak siano, suche, matowe, nic nie pomagalo. W koncu nabawilam sie lupiezo co mnie mocno zaniepokoilo i stwierdzilam, ze to nie jest wina zmieniajacej sie pogody, tylko szamponu.

Całkiem przyjemny szampon :)

Szampon ma piękny zapach taki jak produkty fryzjerskie, ma przyjemną gęstą konsystencję i biało perłowy kolor. Ja mam duży problem z doborem szamponu bo mam bardzo wrażliwą skórę głowy i zwykle to co dobre dla włosów dla skóry już wręcz przeciwnie i odwrotnie. Szampon Treseme mnie zaskoczył, bo okazał się bardzo przyjemnym kosmetykiem. Pięknie myje i odświeża włosy, nie plącze ich. Już w trakcie mycia włosy stają się mięciutkie i przyjemne w dotyku. Pewnie nawet jakbym nie użyła odżywki to by było ok. Co ważnie nie swędzi mnie po nim zbyt mocno skóra głowy. Mam jeszcze maskę z tej firmy ale jak na razie szampon wydaje mi się być lepszym kosmetykiem.

Powoduje wypadanie włosów

Szampon faktycznie włosy pozostawia miękkie, uniesione od nasady, gładkie. Niestety po umyciu strasznie wypadają mi włosy, efekt nie jest na stałe, przy następnym myciu innym szamponem problem znika. Moje kłaczki są bardzo podatne na wypadanie, więc nie skreśliłam od razu tego szamponu i szukałam problemu w czym innym ze względu na tak dobrą opinię, jednak u mojej koleżanki pojawił się identyczny problem.

Profesjonalna pielęgnacja

Szampon jest mega wydajny, pięknie i długotrwałe pachnie, ma wygodne opakowanie, jego kremowa konsystencja łatwo się naklada. Włosy są miękkie, gładkie, łatwo się rozczesują nawet bez odżywki. Gdy wyprostuje lub pokręce włosy stają się lśniące lekkie i puszyste.

Szampon i perfumy dla włosa w jednym!

1. Opakowanie: z wygodnym zatrzaskiem, który umożliwia higieniczne przechowywanie szamponu, zapobiega niepożądanym wyciekom i dostawaniu się do środka powietrza.

2. Konsystencja: koloru białej perły. Zauważyłam, że szampony, które nie są transparentne, świetnie się pienią - ta reguła sprawdza się również w przypadku szamponu TRESemmé. Wystarczy doza wielkości orzecha włoskiego, żeby pokryć szamponem cały skalp.

3. Zapach - to jest clue całego programu! Przypomina mi słodkawy zapach mlecznych protein z klasycznej odżywki Al Latte Kallosa, przełamany nieco orientalną, kwiatową nutą. Bez obaw - zapach nie znika tak szybko, jak szybko znika szampon podczas spłukiwania. Na moich włosach utrzymuje się jeszcze następnego dnia po myciu, a efekt jest szczególnie wyczuwalny, gdy użyję innych produktów z tej samej serii - odżywki lub maski. Niepotrzebne stają się wszelkie silnie perfumowane, wysuszające mgiełki.

Zamiast nich lepiej użyć szamponu, który dobrze nawilża włos, ułatwia rozczesywanie - chociaż moje włosy wymagają dodatkowego poślizgu z maski, w przypadku umycia tym szamponem wystarcza odżywka lub olejek do rozczesywania - oraz pozostawia na nich zapachową otulinę. Nie przeciąża włosa, ale delikatnie go dociąża i zapobiega puszeniu, co uważam za plus.

Dno

Duzo pozytywnych opinii o tym produkcie, zupelnie nie wiem dlaczego :)

Ten szampon sie nawet nie chce pienic. Moje wlosy po nim sa przetluszczone po paru godzinach od mycia.

Zdecydowane nie w przypadku cienkich, wysokoporowatych wlosow.

W tej cenie 100 razy lepiej kupic szampon Aussie.

Ułatwia rozczesywanie

Szampon tresemme ma lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza i pieni, przez co wydaje się być całkiem wydajnym produktem. Ma bardzo ładny, delikatny, słodki zapach. Bardzo przypadł mi do gustu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza, jednocześnie jest delikatny dla skóry głowy. Nie podrażnia i nie wysusza. Świetnie wygładza i odżywia włosy. Ułatwia rozczesywanie. Stosuję z odżywką z tej samej serii. Z chęcią sięgnę po inne produkty z tej firmy.

Jestem zadowolona

Stojąc przy półkach nie potrafiłam się zdecydować który szampon Tresemme wybrać, ponieważ chciałam przetestować wszystkie naraz. Po dlugich przemysleniach zdecydowalam sie na wersje z biotyna. Podoba mi się szata graficzna produktu, wyróżnia się wśród wszystkich kolorowych opakowan, ponieważ moim zdaniem wygląda profesjonalnie. Zapach jak najbardziej na plus, szampon nie wzmaga przetluszczania, moją wrażliwa skóra głowy dobrze reaguje, włosy pozostają świeże i błyszczące. Polubilismy się.

Szampon do włosów

Czekałam z niecierpliwością aż marka TRESemme pojawi się w Polsce. Jest rewelacyjna w przystępnej cenie z efektem z salonu fryzjerskiego. Obecnie używam szamponu z biotyna i w najbliższym czasie nie zamierzam zmienic. Moje włosy mimo farbowania, suszenia i codziennego prostowania są ożywione, błyszczące, miękkie i nie obciążone.