TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Sprawdź ceny produktu

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Bardzo dobry

Bardzo dobry szampon drogeryjny, który jest łatwo dostępny.
Plusy:
-wygładza włosy, które mają tendencję do puszenia
-nawilża
-nadaje przyjemny zapach
-dobrze oczyszcza
-nie obciąża włosów
-nie działa negatywnie na skórę głowy
-ma wygodne opakowanie
-jest dość wydajny
Minusy:
-szampon nie należy do najtańszych

dobry ale bez rewelacji

Szampon jest niezły, ale nie powoduje spektakularnych efektów. Nie działa cudów mając do naprawy suche i szorstkie włosy. Jak dla mnie zwykły średniak wśród szamponów.

Super, odkrycie

Szampon kupiłam w komplecie razem z odżywką z serii Repair 7 z Biotyną, był to spontaniczny zakup spowodowany promocją w Rossmannie. Jestem mega zadowolona z tego zestawu. Mam długie, dość cienkie rozjaśniane co jakiś czas włosy. Efekt moim zdaniem jest profesjonalny jak po wyjściu od fryzjera i zastosowaniu profesjonalnych pielęgnacji. Włosy są mięciutkie, gładziutkie aż chce się je cały czas dotykać. Nie widać zniszczeń i suchych końców. Nawilża i sprawia że włosy wyglądają ślicznie. Zawsze się obawiam że przy takich produktach które niwelują widoczność zniszczeń będę mieć oklapnięte włosy kosztem błysku, tutaj tak nie jest. Włosy gładkie, zdrowe ale nadal puszyste i nie straciły swego "volume" :) Jestem bardzo zaskoczona jakością tego zestawu i kupię go jeszcze nie raz, nie dwa.

Dobry szampon z SLS.

O tym szamponie zrobiło się dość głośno w blogosferze włosowej i przyznam,że długo myślałam nad jego zakupem. Mam włosy podniszczone, cienkie i wypadające, więc ciągle szukam dla nich najlepszych kosmetyków. Podczas wakacji w Hiszpanii skusiłam się na zakup dużej butli (700ml) za jedyne 5 euro:) Od razu na miejscu przystąpiłam do testów, gdyż włosy niemiłosiernie mi się tam puszyły i chciałam je ujarzmić. Muszę przyznać,że w tej kwestii sprawdza się świetnie!

Szampon opakowany jest w elegancką według mnie butlę z otwarciem typu "klik", które umożliwia wygodną i szybką aplikację. Butla o tej pojemności jest dość ciężka, jednak mi to nie przeszkadza. Konsystencja szamponu jest gęsta, kremowa i wystarczy mała ilość by umyć dokładnie włosy. Dobrze się pieni i pachnie ładnie, ja wyczuwam słodkie nuty,ale jednocześnie odświeżające. Od razu podczas mycia można odczuć jak włosy są gładkie i miękkie. Po wysuszeniu pierwsze co rzuca się w oczy to brak odstających babyhair, które mogą naprawdę uprzykrzyć życie i fryzurę :) W dotyku włosy są niesamowicie miękkie i wygładzone. Zdecydowanie szampon nadaje im lekkości i blasku. Wydaje mi się jednak,że dla cienkich włosów stosowany codziennie może je obciążać i powodować efekt przyklapnięcia. SLS w składzie sprawia,że włosy są naprawdę dobrze oczyszczone i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń. Jednocześnie szampon nie wzmaga przetłuszczania. i nie podrażnia wrażliwego skalpu. Nie wiem czy do niego powrócę gdyż mam wrażenie,że na dłuższą metę zabiera objętości cienkim włosom. Nie zauważyłam też by poprawił kondycję włosa-tutaj w cuda szamponu nie wierzę :)

Nie rozumiem zachwytów

Kupiłam szampon z polecenia jednej z blogerek. Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Bardzo przyspiesza przetłuszczanie się. Włosy myję codziennie, mimo tego przy tym szamponie włosy pod koniec dnia wyglądały już bardzo nieświeżo. Po ok 1,5 miesiąca użytkowania włosy potrafią być tłuste już kolejnego dnia rano, zdecydowanie tak nie powinno być. Nie zauważyłam też poprawy jeśli chodzi o stan włosów, stosowałam razem z odzywką, mimo tego końcówki zrobiły się bardzo suche, zaczęły się plątać i ostatecznie skończyło się na obcięciu włosów.

Bardzo fajny

Kupiłam go na promocji w Rossmann za jakieś 15zł. Był to dobry zakup. Produkt jest szalenie wydajny. Pięknie pachnie, powiedziałabym, że profesjonalnie. :) Włosy po nim są miękkie, odżywione, nie puszą się. Wyglądają po prostu świeżo. Zdecydowanie sięgnę po kolejne opakowanie :)

Kupiony na promocji

Ładnie pachnie, dobrze nawilża. Włosy faktycznie wydają mi się w lepszej kondycji już po kilku myciach. Jeszcze nie zużyłam całego opakowania, ale jestem zadowolona z zakupu. Nie przetłuszcza mi włosów. Nie mam od niego łupieżu. Jest gęsty, dobrze się pieni. Był to mój pierwszy szampon z tej firmy i nie żałuję zakupu.

Szampon jak szampon

Kupiłam ze względu ,że lubię testować nowe rzeczy i też na dużo zawartość składników potrzebnych dla włosów m.in. biotynę,a nie lubię łykać 50 tabletek na wszystko (włosy) ,żeby wyglądały zdrowo. Szampon bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy to fakt. Nie przykładam się do obserwacji co szampon robi z moimi włosami ,bo używam zawsze też odżywki i wiem ,że od szamponu raczej nie wymagam,żeby udowodnił swoją moc pielęgnacji,ale muszę przyznać szczerze ,że lubię sięgać po niego bardziej chętnie niż te zwykłe roślinne, naturalne ,ale nie zauważyłam znacznej poprawy wyglądu włosów. I tak na drugi dzień już mam tłusty placek na głowie..
(Skóra głowy szybko przetłuszczająca się ,wrażliwa, suche i zniszczone włosy).

Bardzo lubię

Gdy nadeszła fala popularności serii Biotin+ Repair 7, bardzo chciałam mieć te produkty u siebie. Jednak jako, że miałam spory zapas już kosmetyków do włosów, po prostu na tamtą chwilę nie były mi potrzebne kolejne. Jakiś czas potem udało się wygrać serię tych produktów w wizażowym konkursie z czego bardzo się ucieszyłam bo bardzo byłam ciekawa tej serii, którą każdy wychwalał:)

Opakowanie produktu przywołuje na myśl profesjonalne produkty do włosów niczym z salonów fryzjerskich. Biel, czerń, fiolet. Mnie się podobają. Dodatkowo wygodny aplikator, bez zatyczki, którą czasem można gdzieś zgubić.

Konsystencja szamponu ani lejąca ani zbyt gęsta, na szczęscie nie ucieka przez palce. Kolor perłowy. Nie ma problemu z dozowaniem kosmetyku.
Zapach? Taki jak typowych szamponów, choć przypomina mi zapachem produkty Pantene.

Szamponu używałam razem z maską i odżywką. Maskę używałam 2,3 razy w tygodniu zamiast odżywki. natomiast odżywkę codziennie z szamponem (codziennie myję głowę).

Po pierwszym użyciu efekt wspanialy. Włosy miękkie, dociążone, wygładzone. I czuć ich lekkość. No prawie jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Zapach po wysuszeniu jeszcze długo utrzymywał się na włosach. Wg producenta produkt ma poprawiać wygląd zniszczonych włosów. No i faktycznie to robił. Namiętnie katuję dzień w dzień włosy suszarką czy prostownicą, więc szampon skutecznie niwelował te oznaki. Choć nie wiem czy to sama zasługa szamponu bo produkt ma po prostu myć włosy, a szampon, odżywka czy inne spraye bardziej dbają o regeneracją i wygląd naszych włosów.

Nie mniej jednak, po stosowaniu tego szamponu włosy były sypkie i błyszczące. Nie były oklapnięte, jak to czasem bywa przy niektórych szamponach, które sprawiają jakbyśmy wgl nie myli włosów.

Ogólnie szampon fajny, ale jednak to odżywki i maski robią robotę, szampon ma przede wszystkim dobrze oczyszczać.
Jesli chodzi o wydajność, produkt dosyć wydajny, mnie wystarczył na dwa miesiące.
Co do ceny - jakieś 20 zł, ale można często spotkać na promocji. Wydaje mi się że cena adekwatna do jakości.

Lubię

Szampon jest w ogromnym opakowaniu dzięki czemu jest bardzo wydajny. Moje włosy bardzo często się niszczą bez względu na olejowanie, podcinanie itp, dlatego z tym szamponem jest lepiej, bo wygładza moje końcówki, nie są poszarpane i włosy wyglądają na zdrowsze

Ulubieniec

Moje włosy są po nim miękkie i błyszczące, a fale wyjątkowo uwydatnione. Bardzo dobrze się pieni. Używam go razem z mamą, która ma zniszczone od farbowania włosy oraz przyjaciółką, która ma proste, rozjaśnione włosy. Każdej z nas się sprawdza :).

Mój ulubiony

Kupiłam już kilka opakowań, według mnie jest genialny. Jeśli kiedyś dowiem się, że zostanie wycofany ze sprzedaży to kupię na zapas. Włosy po nim są sypkie, lśniące, zdrowe - wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Najlepszy efekt uzyskuję w połączeniu z maską z tej samej serii.