TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Powoduje wypadanie włosów

Szampon faktycznie włosy pozostawia miękkie, uniesione od nasady, gładkie. Niestety po umyciu strasznie wypadają mi włosy, efekt nie jest na stałe, przy następnym myciu innym szamponem problem znika. Moje kłaczki są bardzo podatne na wypadanie, więc nie skreśliłam od razu tego szamponu i szukałam problemu w czym innym ze względu na tak dobrą opinię, jednak u mojej koleżanki pojawił się identyczny problem.

Profesjonalna pielęgnacja

Szampon jest mega wydajny, pięknie i długotrwałe pachnie, ma wygodne opakowanie, jego kremowa konsystencja łatwo się naklada. Włosy są miękkie, gładkie, łatwo się rozczesują nawet bez odżywki. Gdy wyprostuje lub pokręce włosy stają się lśniące lekkie i puszyste.

Szampon i perfumy dla włosa w jednym!

1. Opakowanie: z wygodnym zatrzaskiem, który umożliwia higieniczne przechowywanie szamponu, zapobiega niepożądanym wyciekom i dostawaniu się do środka powietrza.

2. Konsystencja: koloru białej perły. Zauważyłam, że szampony, które nie są transparentne, świetnie się pienią - ta reguła sprawdza się również w przypadku szamponu TRESemmé. Wystarczy doza wielkości orzecha włoskiego, żeby pokryć szamponem cały skalp.

3. Zapach - to jest clue całego programu! Przypomina mi słodkawy zapach mlecznych protein z klasycznej odżywki Al Latte Kallosa, przełamany nieco orientalną, kwiatową nutą. Bez obaw - zapach nie znika tak szybko, jak szybko znika szampon podczas spłukiwania. Na moich włosach utrzymuje się jeszcze następnego dnia po myciu, a efekt jest szczególnie wyczuwalny, gdy użyję innych produktów z tej samej serii - odżywki lub maski. Niepotrzebne stają się wszelkie silnie perfumowane, wysuszające mgiełki.

Zamiast nich lepiej użyć szamponu, który dobrze nawilża włos, ułatwia rozczesywanie - chociaż moje włosy wymagają dodatkowego poślizgu z maski, w przypadku umycia tym szamponem wystarcza odżywka lub olejek do rozczesywania - oraz pozostawia na nich zapachową otulinę. Nie przeciąża włosa, ale delikatnie go dociąża i zapobiega puszeniu, co uważam za plus.

Dno

Duzo pozytywnych opinii o tym produkcie, zupelnie nie wiem dlaczego :)

Ten szampon sie nawet nie chce pienic. Moje wlosy po nim sa przetluszczone po paru godzinach od mycia.

Zdecydowane nie w przypadku cienkich, wysokoporowatych wlosow.

W tej cenie 100 razy lepiej kupic szampon Aussie.

Ułatwia rozczesywanie

Szampon tresemme ma lekką konsystencję. Dobrze się rozprowadza i pieni, przez co wydaje się być całkiem wydajnym produktem. Ma bardzo ładny, delikatny, słodki zapach. Bardzo przypadł mi do gustu. Szampon bardzo dobrze oczyszcza, jednocześnie jest delikatny dla skóry głowy. Nie podrażnia i nie wysusza. Świetnie wygładza i odżywia włosy. Ułatwia rozczesywanie. Stosuję z odżywką z tej samej serii. Z chęcią sięgnę po inne produkty z tej firmy.

Jestem zadowolona

Stojąc przy półkach nie potrafiłam się zdecydować który szampon Tresemme wybrać, ponieważ chciałam przetestować wszystkie naraz. Po dlugich przemysleniach zdecydowalam sie na wersje z biotyna. Podoba mi się szata graficzna produktu, wyróżnia się wśród wszystkich kolorowych opakowan, ponieważ moim zdaniem wygląda profesjonalnie. Zapach jak najbardziej na plus, szampon nie wzmaga przetluszczania, moją wrażliwa skóra głowy dobrze reaguje, włosy pozostają świeże i błyszczące. Polubilismy się.

Szampon do włosów

Czekałam z niecierpliwością aż marka TRESemme pojawi się w Polsce. Jest rewelacyjna w przystępnej cenie z efektem z salonu fryzjerskiego. Obecnie używam szamponu z biotyna i w najbliższym czasie nie zamierzam zmienic. Moje włosy mimo farbowania, suszenia i codziennego prostowania są ożywione, błyszczące, miękkie i nie obciążone.

Świetny szampon

Naczytałam się wiele pozytywnych opinii na temat nie tylko tego ale ogólnie wszystkich kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy TRESemme.
Jest to linia stosunkowo nowa, która niedawno pojawiła się na rynku przedstawiając ofertę niezwykle dobrych szamponów, odżywek, masek i produktów specjalistycznych. Do wszelkich nowości podchodzę z zaciekawieniem ale i nieco zachowawczo, ponieważ wiem jak trudno dobrać idealny szampon do moich wymagających włosów a zwłaszcza bardzo wrażliwej skóry głowy. Na większość tego typu produktów moja skóra reaguje podrażnieniem a jeżeli znajdzie się produkt, który dobrze działa na skórę to zazwyczaj włosy są po nim nijakie i oklapnięte.
Ten kosmetyk jest jednak inny. Szampon mieści się w dużej czarnej butelce o pojemności 400 ml. Jest dostępnych kilka wariantów tego produktu dla różnych potrzeb naszych włosów. Szampon ma idealną lekką konsystencję - bardzo ładnie pachnie, świetnie oczyszcza włosy, bardzo dobrze się pieni i co najważniejsze nic a nic nie podrażnia mojej wrażliwej skóry - nie ma po nim żadnych podrażnień ani łupieżu. Szampon jest niezwykle wydajny. Nie można jednak przesadzić z jego ilością bo wtedy może powodować lekki efekt przetłuszczenia. Stosowany w rozsądnych ilościach pozostawia włosy piękne, błyszczące, zdrowe i podatne na układanie.

Bardzo dobry produkt!

Kupiłam ten produkt zachęcona opinią innych. Moje włosy potrzebowały ożywienia i blasku. Po kilku użyciach widać różnicę. Włosy są miękkie a także mniej wypadają.

No pięknie!

Szukałam szamponu, który zrobi porządek z moimi włosami! Więc przed zakupami popatrzyłam, który szampon jest KWC! Więc zdecydowałam się na niego. Tym bardziej, że:
+był w okazyjnej cenie
+już sam jego zapach przyciąga uwagę jak i design opakowania
+pojemność
Już po aplikacji mogłam zauważyć, że szampon super się pieni wydobywając swój słodki zapach. Wystarczyła niewielka ilość szamponu, by cieszyć się dobrą pianą!
Jakie były moje włosy po umyciu (bez odżywki )
+ miękkie
+lekko uniesione u nasady,
+ zapach zdecydowanie długo utrzymywał się na włosach
+ułatwione rozczesywanie włosów
Cóż jednak był mały minus a mianowicie:
-zbyt szybkie przetłuszczone włosy
Myślę, że skuszę się na ponowny zakup tego szamponu. Szampon zdecydowanie jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o rozczesywanie włosów a ponadto bardzo wydajny!

Rewelacja :)

Szampon w 100% spełnił moje oczekiwania ,piękny zapach długo utrzymujący się na włosach,poręczne opakowanie i aplikacja dzięki sprytnie pomyślanemu korkowi :) bardzo wydajny, wzmocnił moje włosy a nawet wydją się teraz dużp grubsze, lśniące ...same zalety :)

Dla puszystych włosów

Mam mieszane uczucia co do tego szamponu... Moje włosy są długie prawie do pasa, bardzo gęste i grube. Ich minusem na pewno jest nadmierne puszenie się i życie własnym życiem. Byłam ciekawa, co zaradzi ten szampon i pozytywnie mnie zaskoczył! Już po pierwszym umyciu zauważyłam istotną różnicę w rozczesywaniu włosów. Było ZNACZNIE łatwiej niż zwykle, choć z moimi włosami naprawdę nie jest łatwo. Szampon świetnie się pienił, więc miałam wrażenie, że skóra głowy jest dobrze umyta i świeża. Dzięki temu szampon jest też bardzo wydajny, chyba najbardziej z moich dotychczasowych szamponów. Zapach jest przyjemny, słodki, niezbyt ciężki. Jedynym minusem jest fakt, że włosy znacznie szybciej mi się przetłuściły... Mój warkocz waży prawie kilogram, więc włosy myję co 4-5 dni, po tym szamponie po 2-3 dniach. Używam więc go tylko co któreś mycie... Włosy po umyciu są przyjemne w dotyku, dosyć sypkie, dają się łatwo ułożyć i znacznie mniej się puszą.

Szampon będzie jednak idealny na lato i wakacje, kiedy (po kąpielach w morzu, jeziorze, basenie) włosy są myte bardzo często i potrzebują odżywienia i ochrony przed słońcem, solą i innymi czynnikami zewnętrznymi, które je niszczą.