TRESemmé, Szampon do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Szampon TRESemmé Biotin+ Repair 7 z kompleksem Pro-Bond widocznie poprawia wygląd zniszczonych włosów spowodowanych działaniem czynników chemicznych, podwyższonej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Szampon z unikalną formułą wzbogaconą Biotyną pomaga przywrócić piękno Twoich włosów już od pierwszego użycia, a z każdym myciem jeszcze wyraźniej poprawia ich kondycję. Dzięki czemu możesz cieszyć się odświeżonymi i widocznie zadbanymi włosami.

Świetny szampon

Naczytałam się wiele pozytywnych opinii na temat nie tylko tego ale ogólnie wszystkich kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy TRESemme.
Jest to linia stosunkowo nowa, która niedawno pojawiła się na rynku przedstawiając ofertę niezwykle dobrych szamponów, odżywek, masek i produktów specjalistycznych. Do wszelkich nowości podchodzę z zaciekawieniem ale i nieco zachowawczo, ponieważ wiem jak trudno dobrać idealny szampon do moich wymagających włosów a zwłaszcza bardzo wrażliwej skóry głowy. Na większość tego typu produktów moja skóra reaguje podrażnieniem a jeżeli znajdzie się produkt, który dobrze działa na skórę to zazwyczaj włosy są po nim nijakie i oklapnięte.
Ten kosmetyk jest jednak inny. Szampon mieści się w dużej czarnej butelce o pojemności 400 ml. Jest dostępnych kilka wariantów tego produktu dla różnych potrzeb naszych włosów. Szampon ma idealną lekką konsystencję - bardzo ładnie pachnie, świetnie oczyszcza włosy, bardzo dobrze się pieni i co najważniejsze nic a nic nie podrażnia mojej wrażliwej skóry - nie ma po nim żadnych podrażnień ani łupieżu. Szampon jest niezwykle wydajny. Nie można jednak przesadzić z jego ilością bo wtedy może powodować lekki efekt przetłuszczenia. Stosowany w rozsądnych ilościach pozostawia włosy piękne, błyszczące, zdrowe i podatne na układanie.

Bardzo dobry produkt!

Kupiłam ten produkt zachęcona opinią innych. Moje włosy potrzebowały ożywienia i blasku. Po kilku użyciach widać różnicę. Włosy są miękkie a także mniej wypadają.

No pięknie!

Szukałam szamponu, który zrobi porządek z moimi włosami! Więc przed zakupami popatrzyłam, który szampon jest KWC! Więc zdecydowałam się na niego. Tym bardziej, że:
+był w okazyjnej cenie
+już sam jego zapach przyciąga uwagę jak i design opakowania
+pojemność
Już po aplikacji mogłam zauważyć, że szampon super się pieni wydobywając swój słodki zapach. Wystarczyła niewielka ilość szamponu, by cieszyć się dobrą pianą!
Jakie były moje włosy po umyciu (bez odżywki )
+ miękkie
+lekko uniesione u nasady,
+ zapach zdecydowanie długo utrzymywał się na włosach
+ułatwione rozczesywanie włosów
Cóż jednak był mały minus a mianowicie:
-zbyt szybkie przetłuszczone włosy
Myślę, że skuszę się na ponowny zakup tego szamponu. Szampon zdecydowanie jest bardzo skuteczny jeśli chodzi o rozczesywanie włosów a ponadto bardzo wydajny!

Rewelacja :)

Szampon w 100% spełnił moje oczekiwania ,piękny zapach długo utrzymujący się na włosach,poręczne opakowanie i aplikacja dzięki sprytnie pomyślanemu korkowi :) bardzo wydajny, wzmocnił moje włosy a nawet wydją się teraz dużp grubsze, lśniące ...same zalety :)

Dla puszystych włosów

Mam mieszane uczucia co do tego szamponu... Moje włosy są długie prawie do pasa, bardzo gęste i grube. Ich minusem na pewno jest nadmierne puszenie się i życie własnym życiem. Byłam ciekawa, co zaradzi ten szampon i pozytywnie mnie zaskoczył! Już po pierwszym umyciu zauważyłam istotną różnicę w rozczesywaniu włosów. Było ZNACZNIE łatwiej niż zwykle, choć z moimi włosami naprawdę nie jest łatwo. Szampon świetnie się pienił, więc miałam wrażenie, że skóra głowy jest dobrze umyta i świeża. Dzięki temu szampon jest też bardzo wydajny, chyba najbardziej z moich dotychczasowych szamponów. Zapach jest przyjemny, słodki, niezbyt ciężki. Jedynym minusem jest fakt, że włosy znacznie szybciej mi się przetłuściły... Mój warkocz waży prawie kilogram, więc włosy myję co 4-5 dni, po tym szamponie po 2-3 dniach. Używam więc go tylko co któreś mycie... Włosy po umyciu są przyjemne w dotyku, dosyć sypkie, dają się łatwo ułożyć i znacznie mniej się puszą.

Szampon będzie jednak idealny na lato i wakacje, kiedy (po kąpielach w morzu, jeziorze, basenie) włosy są myte bardzo często i potrzebują odżywienia i ochrony przed słońcem, solą i innymi czynnikami zewnętrznymi, które je niszczą.

Szampon umieszczony jest w wygodnej czarnej buteleczce. Jak dla mnie butelka jest poręczna mimo swojej wielkości. (400 ml).
Nie widać stopnia zużycia produktu.
Szata graficzna przyjemna dla oka. Lubię jak nie jest za bardzo naciapane.
Konsystencja szamponu jest dość gęsta, kremowa. Bardzo mocno się pieni. Jest bardzo wydajny.
Zapach przypadł mi do gustu. Jest delikatny, ale utrzymuje się na włosach po umyciu.
Szampon nie obciąża włosów, nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają.
W przypadku moich długich włosów po użyciu samego szamponu nie mam problemu z ich rozczesaniem.
Dobrze oczyszcza skórę głowy., ale przynajmniej raz w tygodniu używam typowo oczyszczający szampon z prostym składem.
Nie podrażnia,

Super po zimie

Szampon to świetne rozwiązanie dla osób borykających się ze zniszczonymi włosami po zimie, kiedy dały im się we znaki gorące powietrze kaloryferów, zimne na zewnątrz, a do tego dołożymy mechaniczne uszkodzenia np. od czapki czy szalika.
Szampon dobrze się nakłada, mocno pieni, ale dość szybko daje się spłukać, nie ma efektu jak przy innych mocno pieniących się produktach, gdzie pianę można spłukiwać godzinami ;)
Szampon pokrywa włos niewidzialną, ale dobrze wyczuwalną powłoczką, dzięki czemu włosy po wysuszeniu są miękkie, puszyste, niesamowicie lekkie i sprężyste. Są idealnie błyszczące i przyjemne w dotyku, a rozdwojone końcówki jakby gdzieś znikają. Przy tym szampon nie obciąża włosów, nie powoduje ich szybszego przyklapnięcia czy przetłuszczania się.
Dla mnie rewelacja!

Wygładza i nadaje połysk

Szampon jest przyjemny w stosowaniu, łatwo się rozprowadza i spłukuje, włosy po nim (z użyciem maski lub odżywki, nie stosowałam osobno) są gładkie, miękkie i dobrze się rozczesują. Wyglądają dobrze, są błyszczące i się nie puszą.

Super linia!

Szampon spełnił moje oczekiwania! Włosy stały się.mocne,lsniace zdrowe i.piękne! Po otwarciu szamponu wydobył się wspaniały.zapach.Efekt niesamowity! dzięki produktom od Tresemme:-) moje włosy Żyją!

wydajny

Szampon bardzo wydajny, działa na zasadzie pozostawienia lekkiego filmu na włosach, trzeba pamiętać o dokładnym spłukaniu. Włosy lepiej się rozczesują, ale generalnie zwyczajny szampon. Dla moich bardzo długich i prosty włosów jest ok, ale dla cienkich i rzadkich może okazać się za ciężki. Zapach typowy, bardzo podobny do innych znanych, słodki i nieco mdły.

szampon to włosów "trudnych"

najlepszy szampon do puszących się włosów; pięknie je wygładza, sprawia, że są sypkie i przyjemne w dotyku; efekty widoczne już przy pierwszym użyciu, co było dla mnie sporym zaskoczeniem;
szampon zamknięty w estetycznej butelce z nakrętką, którą wystarczy delikatnie "kliknąć" by otworzyć - komfortowy w użyciu; pięknie się pieni i pachnie zniewalająco;
polecam, szczególnie przy problematycznych i trudnych do okiełznania włosach

Efekt jak po wyjściu z salonu "na już"

Szampon rzeczywiście świetnie wpływa na stan wizualny włosów, są gładkie i błyszczące. Po umyciu tym szamponem, włosy wyglądały jak po wizycie u fryzjera. Zdaję sobie sprawę, że to oczywiście sprawka silikonów, ale teraz kiedy włosy są zniszczone po zimie, trzeba je wspomóc tak znienawidzonymi silikonami ;) Aha, co świetne, to biotyna rzeczywiście jest w składzie, i to na samym początku.