Antiperspirant pH Balanced

Antiperspirant pH Balanced

Tlenowa Rexona - żaden sztyft nie chroni skuteczniej. Zapewnia długotrwała ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Niemalże nie pozostawia białych śladów.

Cena: ok. 8,5 zł

świetna

zdecydowanie najlepszy antyperspirant jakiego używałam. Radzi sobie doskonale nawet w upalne dni. Ma delikatny mało wyczuwalny zapach, więc nie zakłóca zapachu perfum. Mam sztyft - ani troche sie nie klei po nałożeniu Ilość zużytych opakowań: narazie jedno, ale napewno kupię kolejne

niespecjalny

Może i stanowi dość dobrą ochronę przed nadmiernym poceniem się, jednak paskudnie pachnie i brudzi ubrania a przy okazji sam siebie - ufifrana jest cała zakrętka i pół dezodorantu. :(Jest wydajny (niestety).Ilość zużytych opakowań: kończę 1

cos mi tu nie gra

uzywalam przez dlugi czas, w sztyfcie, sprayu i kulce. na poczatku chronil fantastycznie, o zadnych bialych plamach tez nie bylo mozwy. ktoregos dnia uzylam go, nalozylam jasna koszulke i wyszlam z domu. po dwoch godzinach plamy pod moimi pachami mialy laczna powierzchnie boiska pilkarskiego! nie wiem, moze mnie uczulil (po tylu opakowaniach?) tak czy siak, wiecej go nie kupie. Ilość zużytych opakowań: 6 czy 7

WŁOSY lokówka

ok

moze w sumie być... lekko wysusza skórę, ale nie czuję jego zapachu, trochę tępo się rozprowadza, ale to przecież sztyft - jak wyschnie, nie brudzi za bardzo, jakoś jednak nie do końca mi odpowiada...

Brudzi ubrania

Dezodorant ten zostawia białe ślady na ciele, które brudzą ubrania.

chroni ok

Dobrze chroni przed poceniem, Rexony używałam od dawien dawna w różnych postaciach i się sprawdzała dobrze. Ale niestety zapach mi przeszkadza, nie podoba mi się on i to, ze go długo czuję (w przypadku sprayu). Sztyft jest wygodny, fajny pomysł z tym przekręcaniem, choć sztyft jest trochę za twardy.Czasem jednak ślady zostawia.

jeden z najlepszych

Jeden z najskuteczniejszych antyperspirantów. Stosuję w sztyfcie, ale trochę brudzi. Zamierzam sprawdzić wersję roll-on. Zapachy delikatne, nie kłucą się z perfumami. Zabieram 1 * za brudzenie. Gdyby nie to, byłby idealny.