Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Według zapewnień producenta preparat intensywnie pielęgnuje i upiększa skórę. Po nałożeniu kosmetyku cera staje się idealnie gładka i promienna. Połączenie pięciu silikonowych polimerów sprawia, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i przyjemny w noszeniu. Dziewięć wyselekcjonowanych przez Diora składników odmładzających, wyciąg z ziaren longozy i powstała na bazie kultur drożdży Centuline stymulują aktywność komórek i pomagają skórze zachować młodość. Zawiera filtr SPF 15.

fluidy
liftingujące, ujednolicające
z pompką

Znasz skład tego produktu?

Świetny podkład za zbyt wygórowaną cenę.

Nie ma, co kłamać - czapki z głów. Zapewnienia producenta zostały spełnione; cera nabrała blasku, stała się promienna, wyglądała zdrowo i świeżo, jednak jest to efekt jaki można uzyskać stosując inne podkłady będące nawet o ponad 100 zł tańsze..
Jestem posiadaczką mieszanej cery, pozbawionej krostek, z drobnymi przebarwieniami potrądzikowymi. Jedna warstwa wystarczy, by uzyskać średnie krycie w kierunku pełnego, cera wygląda naturalnie i zdrowo, promienieje blaskiem. Aplikacja jest prosta, szybka i przyjemna; podkład świetnie się rozprowadza, nie zastyga w tempie ekspresowym, szybko stapia się ze skórą. W moim przypadku makijaż wymagał drobnych poprawek (tj. użycia bibułki matującej i przypudrowania strefy T) po ok. 5h. Ciemnieje, ale bardzo nieznacznie, po całym dniu cera wciąż wygląda świeżo i pięknie. Rodzina i znajomi dostrzegli różnicę. :)

Patrząc pod kątem formuły i działania, podkład nie ma wad, jednak cena jest grubą przesadą i za to odejmuję mu jedną gwiazdkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261223].usefull || 0 }}% pomocna.

Cena+efekt=paranoja przez duze P

Nigdy wiecej tego czegos na mojej twarzy!
Zanim odkupilam od kolezanki pelnowymiarowe opakowanie-pozwolila mi go " ponosic" dzieki czemu moglam sie przekonac czy warto go kupic-NIE WARTO!
Nie ma w nim nic, absolutnie nic zachwycajacego (oczywiscie to moja opinia)
Cena-kpina
Efekt-wygladzona na sile twarz ,tak sciagnieta ze pory wychodza na wierzch!
Kolor-litosci albo roz albo pomarancz -to wyboru te 2 opcje.
Nawilzenie-w koncu to serum a nie podklad jak twierdzi producent-straszny wysuszacz, zmarchoodkrywacz .
Zdziwiona jego zachowaniem na mojej mieszanej cerze zerknelam na sklad : mozna sie przewrocic ze strachu ile " zlej" chemii jest tam napakowane-to moje ostatnie podejcie do kosmetykow tej marki.
Atopowym cerom, wrazliwym oraz po 40-odradzam!

Używam tego produktu od: 3 razy-to i tak za duzo!
Ilość zużytych opakowań: 0-na szczescie nie zdarzylam kupic tego gada!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039049].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Podklad na piątkę, bardzo przypadł mi do gustu. Bardzo fajnie się go rozprowadza po twarzy, nie pozostawia smug, nie wchodzi w pory, nie podkreśla suchych skórek.
Jest bardzo przyjemny w noszeniu, nie odczuwam go na twarzy, nie obciąża, nie wysusza, nie ściąga.
Krycie ma dobre, tzw. średnie, w każdym razie dla mnie wystarczające, spokojnie maskuje drobne niedoskonałości skóry.
Twarz wygląda ładnie, zdrowo, nie świeci się, można obejść się bez pudru, jeśli chce się zachować efekt nakremowanej buzi, ale takiej bez błysku.
Mam kolor 020, idealny dla mnie zimą i jeszcze teraz na niemuśniętej słońcem twarzy.
Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i polecam jeśli nie zakup to chociaż przetestowanie go.
Pół gwiazdki urywam za cenę, prawie 400 złotych to jednak przesada, aż takim cudem to ten podkład nie jest. Fajny ale nie cud.
Ja swój kupiłam na allegro po zapoznaniu się z kolorówką w perfumerii.

Używam tego produktu od: od jesieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993496].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

wspaniały, luksusowy, idealny

Rewelacja maj cera odzyskała blask i odmłodniała o ładnych parę lat a jestem po 40. Kolor wydawał się za ciemny, ale po paru chwilach stapiał się ze skórą i wyglądałam jakbym miała ładną zdrową opaleniznę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982906].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale drogi.

Jak przyniosłam go do domu i użyłam pierwszy raz, to omal nie dostałam zawału. Kupiłam kolor 032, bo tak mi doradziła pani w Marionnaudzie. Pomalowałam się i zobaczyłam, że ma pomarańczowy odcień. Kilka razy jeszcze użyłam go wraz z innym, jaśniejszym podkładem i odłożyłam. I tak leżał od zimy aż do wakacji. Opaliłam się dość konkretnie i wszystkie moje podkłady były za jasne, więc sięgnęłam po Diora i tu... Rewelacja. Kolor jakby mniej rudy, no po prostu same ochy i achy.
Plusy:
+trwały,
+wydajny,
+rozświetla,
+nie zapycha,
+buzia gładka,
+nie wysusza, wręcz nawilża.
Minusy:
-bardzo wysoka cena, bardzo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926477].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ukochany!

Podkład jest bogato napigmentowany za co go uwielbiam.Bardzo dobrze kryje ale nie ma ciężkiej konsystencji-idealny kompromis.Mam najjaśniejszy odcień,jest to prawdziwy zimowy bladzioch ale nie jest płaski, po nim cera jest promienna, świeża.Używam różnych kremów,na żadnym się nie wałkował.Po połowie dnia już nie jest matowy na mojej tłustej strefie T ale załatwiam to bibułkami matującymi.Nie ciemnieje po nałożeniu,wspaniale się rozprowadza,opakowanie jest piękne i jego używanie to sama przyjemność.Tylko ta cena..

Używam tego produktu od: około roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888617].usefull || 0 }}% pomocna.

za tą kwotę powinien robić wiecej

koleżanka nachwalila mi to cudo pod niebiosy i chcac nie chcac musialam wyprobowac., naklada sie bardzo przyjemnie i ladnie pachnie, fajna buteleczka i to by bylo na tyle tych zalet. jak dla mnie po prostu marny i szkoda kasy na ten "luksus". ewentualnie, jesli kogos bardzo korci niech sobie sprawi i wmawia, ze dziala cuda. u mnie zadnych codow nie bylo widac i praktycznie po 2 godzinach w ogole nie bylo go widac. pierwszy raz probowalam go w czasie ciazy ale wiadomo, cera wtedy promienieje i nie ma sie czego czepic. uzywalam i w sumie zaszkodzic mi nie zaszkodzil ale bez niego tez nie bylo zle. po ciazy bylo podpejcie numer dwa i tu oooooo jakieeee rozczarowanie: splywa albo sie wyciera-trudno okreslic, nie kryje, nie upieksza nie wygladza hmmmm czy on w ogole cos robi? nie u mnie :/ mam cere mieszana tlusta i do takiej nie nadaje sie wcale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767584].usefull || 0 }}% pomocna.

Panie Krystianie nie popisał się Pan tym razem...

Ostatnio testuję wszystko w kontekście make-up zarówno nowości jak również tego co jest już dostępne od dawna a czego nie wypróbowałam dotychczas:-)

Nie kupiłabym rzecz jasna tego konkretnego podkładu w jego regularnej cenie, która jest oszałamiająca jak na cenę podkładu!
Jednak kupiłam od znajomej tester (20ml) w bardzo rozsądnej cenie:-)

Posiadam najjaśniejszy odcień (nr 010 bez nazwy:-)
Pomimo pozytywnych opinii jakimi cieszy się ten podkład pomimo tego, że względnie lubię podkłady marki Dior ten konkretny absolutnie nie przypadł mi do gustu - wygląd mojej skóry po aplikacji tego podkładu nie wprawia mnie w zachwyt, wręcz przeciwnie:-(

Jest to podkład, który jedne partie przesusza inne zaś brzydko świecą się i bezwarunkowo wymagają wykończenia pudrem.
Po kilku dniach jego stosowania skóra na czole (a jest mieszana w tym miejscu) przesuszyła się do tego stopnia, że nakładany podkład roluje się, a na powierzchni skóry powstają nieestetyczne grudki. Moje czoło wygąda na zmęczone, przesuszone i łuszczące się. Natomiast skóra na policzkach nieestycznie świeci się bezpośrednio po apikacji podkładu. Wygląd mojej skóry po nałożeniu make-up wygląda znacznie gorzej niż moja skóra w wersji saute.
Nie rozświetla buzi, nie nadaje jej zdrowego, lekkiego wyrazu, tym bardziej nie nawilża. Strasznie wysusza i ściąga skórę (a nie jest ona z natury wrażliwa czy sucha!).
Jedyny plus za konsystencję, która jest dosyć płynna i łatwo rozprowadza się na skórze jednak przy takiej ilości uwag i minusów wydaje się być to szalenie nieistotne!

Podkład ten wzbudził we mnie podobne wrażenia co DW Estee Lauder, który również jest powszechnie uznawany za hit...ja natomiast dla odmiany przykleiłam mu etykietkę podkładu, który na pewno nigdy ponownie nie zagościu na mojej pułce...!
Zastanawiam się czy jest to spowodowane tym, że oba w/w podkłady skierowane są raczej do Pań z tzw. "dojrzałą skórą" (ja takowej nie posiadam) w związku z czym za bardzo obciążają moją skórę, przesuszają i kompletnie nie nadają się do stosunkowo młodej, bezproblemowej skóry i z uwagi na ten fakt wzbudzają we mnie taką niechęć....
Z drugiej zaś storny myślę, że to bzdura gdyż żaden z powyższych podkładów, nie ma w składzie żadnego szczególnego produktu, który mógłby do tego stopnia determinować moje niezadowolenie oraz działanie i dawać pozytywne efekty tylko i wyłącznie skórze "dojrzałej"...

Reasumując podkład ten definiuję jako absolutną porażkę, a biorąc pod uwagę jego wysoką cenę uważam, że jest on niefortunnym aczkolwiek niewybaczalnym wybrykiem Pana Krystiana...:P

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749313].usefull || 0 }}% pomocna.

koszmarrrrrr

Do perfumerii poszłam po swój ulubiony podkład guerlaina. Zostałam namówiona na Diora i bardzo żałuję tego zakupu. Cena- 390 zł -za 30 ml czegoś co wysusza mi twarz zbiera sie w zmarszczkach mimicznych,podkreśla pory, ciemnieje w ciągu dnia! mam cerę suchą, wymagającą,- jestem przed 40-stką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[730068].usefull || 0 }}% pomocna.

Przegrywa z innymi;)

Kupiłam go jesienią mając na uwadze zbliżające się Święta, karnawał itd., z racji moich wybujałych oczekiwań co do makijażu, który ma poprawić mój wygląd.

Wracam do Diora po dłuższym czasie poszukiwań podkładu idealnego, ale wygląda na to, że moje poszukiwania trwają nadal.

Zacznę od początku- podkład znajduje się w pięknej buteleczce (jest cudowna, zdjęcia tego nie oddają, jego uroda przyciąga jak magnes) z wygodną pompką. Konsystencja jest idealnie płynna, ale nie za bardzo rzadka, ot po prosu aby było jak najwygodniej rozprowadzić kosmetyk. Zapach delikatny, ulotny, żadnego alkoholu, żadnej nachalności.

Kolor- dla mnie ideał 020 beż, ale z tych jaśniejszych. Po 6- ciu godzinach leciutko ciemnieje. Podkład jest trwały, na mojej twarzy ten makijaż wytrzymuje cały dzień. Mam cerę normalną ze skłonnością do świecącego odznaczania się strefy T po kilku godzinach, bibułki matujące są wtedy niezbędne. Bibułki nie naruszają struktury fluidu na twarzy.

Podkład ten stosuję bez żadnej bazy (dokupię w styczniu, na razie wykosztowałam się na ten wątpliwy cud kosmetyczny), ale trzyma sie ładnie.

Co mi się w nim nie podoba- cena, ale to bez większego problemu przeżyję, ponieważ już tego podkładu po prostu nie kupię.

Dlaczego nie kupię- nie jest to produkt luksusowy, chyba tylko ta jego... cena. Nie odczułam działania rzekomego serum zawartego podobno w tym oto produkcie. Liczyłam na nawilżenie, wzmocnienie efektu zdrowej cery, jakąś powalającą różnicę między twarzą w tym make- upie a tą bez niego. I otóż nic. Nic wielkiego nie zauważyłam. Warto też pomyśleć KTÓRE serum jest rzekomo składnikiem tego cudu technologii dla urody.

Plusy wymieniłam na początku, ale dodam do nich jeszcze jeden- otóż podkład ten nie osadza się na brwiach, na granicy czoła i włosów, efekty są czyste i nieskazitelne. Porównam tutaj może do DW E. Lauder osadzającego się chętnie na brwiach i czymkolwiek, Dior tego nie robi.

Reasumując- bliżej mu do Forever i Nude, które wg mnie są słabe, niż do czegoś bogatszego. Dla mnie to po prostu jeden z bardzo średnich fluidów, ale w zbyt wysokiej cenie. Znowu odwołam się do porówniania- np. La Prairie Cellular make- up jest o wiele lepszy, bo daje efekt naprawdę wypoczętej buzi, Dior z nim przegrywa- to zaledwie fluid.

Używam tego produktu od: około 16 listopada 2012

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[719555].usefull || 0 }}% pomocna.