Bielenda, Śmietanka rumiankowa

Bielenda, Śmietanka rumiankowa

Śmietanka kosmetyczna o delikatnej konsystencji, odświeża i oczyszcza skórę. Zawiera specjalne naturalne substancje kojące i zmiękczające, oraz ekstrakt z rumianku o właściwościach gojących i łagodzących podrażnienia.
Efekty - usuwa skutecznie makijaż oraz zanieczyszczenia ze skóry, nie podrażnia, nie uczula, ale też specjalnych efektów nie przynosi.

polecam

Używam tej śmietanki do zmywania makijażu z oczu (do twarzy nie próbowałam, gdyż stosuję inne produkty) i muszę powiedzieć, iż jest naprawdę niezła. Wogóle nie szczypie, co dla osób noszących szkła kontaktowe jest bardzo ważne :) Śmietanka jest delikatna, ale bardzo skutecznie usuwa makijaż; delikatnie pachnie. Cóż mogę węcej powiedzieć :D jak najbardziej polecam tym bardziej że cena niziutka :)

warta polecenia :)

naprawdę dobry produkt za niewielkie pieniążki :) bardzo dobrze oczyszcza, a zarazem jest bardzo delikatne, ma miły nienarzucajacy sie zapaszek :) jest wydajna choć rzadka...używałam do demakijażu oczu i twarzy :))

super

Dla mnie - bomba. Zaznaczam jednak, że używam wszelkich mleczek i śmietanek tylko do demakijażu oczu. Pod tym względem Bielendy śmietanki są nieocenione. Są niezwykle łagodne, nie uczulają, nawet jak wlizie toto do oka. Poza tym są duże, no i ta cena - rewelacja ! Po co mi kombinować z jakimiś droższymi avonami czy oriflamami, jak Bielenda jest the best ?Ilość zużytych opakowań: kilka i będzie więcej

Kosmetyczka roku 2017

do zmywania makijażu ok

Jako zgłaszająca recenzentka dodam tylko,że śmietankę tą stosuję tylko do zmywania makijażu z oczu.Jest wydajna,nie droga i dokładnie usuwa tusz więc warto,ale na twarz stosuję inne.