Yves Rocher, Bio-Cure, Nawilżająca odżywka do włosów

Yves Rocher, Bio-Cure, Nawilżająca odżywka do włosów

Jest to odżywka przeznaczona do włosów przesuszonych i zniszczonych zabiegami fryzierskimi. Zawiera kiełki pszenicy, które odżywiają włosy i chronią przed szkodliwym działaniem środowiska oraz odzyskują blask i witalność.

Cena: 19,50 zł

mierna

No to wspominków ciąg dalszy, nie darujemy YR, oj nie! :D

Najdziwniejsza w tej odżywce jest (a raczej - na szczęście - była) konsystencja, taka niby kremowa, a jednak rzadka. Włosy nawilżała gorzej niż przeciętnie, z przesuszonymi sobie nie poradziła, a miała być rewelacyjna, wiadomo... Wariantów dawniej było kilka, ale według mnie różne były tylko napisy na butelkach, zawartość raczej ta sama, a przynajmniej efekty stosowania jednakowo kiepskie :P. Za to zapach właściwie bezkonkurencyjny, za niego ta dodatkowa gwiazdka. Orzeźwiający, ale nie mocny, lekko kwiatowy, naprawdę śliczny...

ilość zużytych opakowań: nawilżającej jedno, miałam również pozostałe wersje, które, jak pisałam, nie różniły się raczej niczym.

nic specjalnego

Zachęcona działaniem maseczki z tej serii, dokupiłam sobie i szampon i właśnie tę odżywkę. I muszę powiedzieć, że się rozczarowałam. Maseczka super nawilża i wygładza moje włosy, zaś po użyciu tej odżywki nie zauważyłam jakiegoś specjalnego nawilżenia. Plusa mogę jej dać jedynie za zapach i wydajność. Zdecydowanie zostaję przy maseczce.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

no no...

moja ocena będzie podzielona na dwie cześci.Pierwsza dzisiaj, druga za jakiś czas(mam nadzieję,że nie za kilka miesięcy).Dzisiaj bo właśnie ją kupiłam-zapach mnie poprostu powalił-OBŁEDNIE SLICZNY!!!Co zrobi ta odżywka z moimi włosami zabaczymy-nie są one co prawda w opłakanym stanie,a nawet nie narzekam na połysk miękkośc itd,ale postanowiłam spróbować chociażby ze wzgłedu na częste farbowanie i odbarwianie

Dieta na AZS

naprawdę dobra

Ta odżywka naprawdę działa szczególnie w połączeniu z szamponami Bio Cure.Oczywiście na efekty trzeba poczekać przynajmniej dwa miesiące.Ja stosuję już kilka miesięcy i jestem zadowolona.