Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Super!

Piękny zapach, bardzo delikatny, subtelny ale z jedna mocniejszą nutą. Idealny dla mnie do delikatnego stroju na co dzień. Flakonik śliczny - bardzo elegancki. Wydajny - zeby go czuc nie trzeba dużo na siebie wylewać ;) Dość trwały. Polecam, ale lepiej wczesniej go wyprobować.

fajne

perfumy naprawdę fajnie lecz nie da się ich używać codziennie (szybko się nudzą) nutka elegancji/ w miarę mocne perfumy. Akutalnie używam 75 ml, jestem w połowie opakowania. Zakupiłam w wersji testera. Ogólnie jestem zadowolona :) trwałóść 1 calutki dzień

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Zawsze urzekały mnie reklamy z flakonem tych perfum. Kiedyś postanowiłam udać się do drogerii celem akupu, choćby nie wiem co. Niestety, srogo się rozczarowałam, bo zapach przypomina tani odświeżacz toaletowy o zapachu różanym. Podawane przez producenta inne nuty zapachowe w ogóle nie są wyczuwalne.

Cudo!

Najcudowniejsze perfumy jakie kiedykolwiek miałam, uwielbiam ten delikant zapach, który jednocześnie tak długo utrzymuje się na ciele. Fakonik jest przepiekny, jednak po jakimś czasie srebrna część czernieje i flakonik traci urok.

Myślałam, że je kupię, ale nie są mi pisane...

Przy okazji zakupów w perfumerii otrzymałam mały flakonik tych perfum i muszę przyznać, że zapach jest zaskakujący :)

Na samym początku czuć frezje i słodkie liczi, jednak dość szybko przechodzi do serca z czystą różą do wyczucia :) Po chwili znów ewaluuje by do róży dodać mieszankę magnolii i lilii, jednak to róża gra pierwsze skrzypce. I to nie jest taki zapach sflaczałej, sztucznej róży, ale prawdziwej, świeżej, czerwonej...

Trwałość jest bardzo dobra, praktycznie cały dzień są wyczuwalne na skórze, na ubraniach nawet następnego dnia. Do tego pozostawiają ogon i są wyczuwalne w towarzystwie, na pewno wyróżniają się w tłumie.

Zapach wydaje mi się idealny dla romantyczek. Jest taki bardzo wiosenny i radosny, że spełni się na dzień. Jednak mają w sobie siłę, dzięki czemu na miłe spotkania w gronie przyjaciół czy randki również będą świetnie pasować.

Czy kupię ponownie? Nie. Długo mi zajęło skojarzenie, że ból głowy mam zawsze gdy się nimi pokropię, ale doszłam do tego i zdecydowanie nie zakupię pełnowymiarowego opakowania, choć na początku użytkowania zakupu byłam pewna. Pomimo nie przepadania za różanymi zapachami, te nuty nie są tak oczywiste i tworzą cudowną całość, niestety jak widać, nie każdy może ich używać, a szkoda...

Cudowny :)

Im jestem starsza tym bardziej doceniam posiadanie dobrych i pięknych perfum. Chloe otrzymałam w prezencie od bliskiej mi osoby. Zacznę od tego,że perfum umieszczony jest w eleganckim, prostym opakowaniu, przez który widzimy ile produktu nam jeszcze zostało. Kokarda dodaje dużego uroku i sprawia,że flakon jest bardzo kobiecy. Uwielbiam gdy perfum stanowi również ozdobę mojej toaletki:)
Solidny atomizer pozwala na wygodną aplikację. Zapach jest świeży, na początku dość mocny,ale pięknie się utlenia na skórze. Jest lekko cytrusowy, słodki i orzeźwiający. Bardzo go lubię stosować na co dzień. Według mnie jest tak uniwersalny,że sprawdzi się również na specjalne okazje.
Na duży plus zasługuje trwałość produktu. Przez cały dzień jest on wyczuwalny, dużo osób mówi mi,że pozostawiam po sobie zapach w pomieszczeniu (mimo,że ja tego nie wyczuwam). Na kolejny dzień na ubraniach również wyczuwam zapach Chloe.

Prezent

Chloe otrzymałam na prezent od męża zamiast bukietów kwiatów, otrzymałam perfum o kwiecistym zapachu. Perfum utrzymuję się bardzo długo na skórze , jest bardzo kwiecisty a jednocześnie delikatny dla kobiety, używam go na uroczyste okazje i randki z mężem :)

Piękna, najprawdziwsza róża.

Piękne kwiatowe perfumy. Dominuje róża, czuję też frezję. Reszty nut niestety nie wyczuwam nutami, ale zapach pięknie trwa na skórze przez cały dzień, na ubraniach jeszcze dłużej i czuję że się zmienia. Jest bardzo kobiecy, zaskakuje brakiem paczuli i wanilii;) Zapach niestety, mimo mojej sympatii, powoduje u mnie ból głowy. Jak większość różanych zapachów. Tak czy inaczej-zapach piękny i przestrzenny. Flakon typowy, klasyczny, bez zbędnych ozdobników. Cena bardzo adekwatna do jakości.

100 % kobiecości

Uwielbiam te perfumy. Cała marka Chloe ma niesamowite nuty zapachowe, te jednak są jedne z moich ulubionych. Delikatność przeplata się z kobiecością. Polecam ! Do tego ładna buteleczka, która fajnie wygląda na półce :)

Cudowny

Ludzie różnie opisują ten zapach, dla jednych to mydło, dla mnie to kwiatowa świeżość z nutą tajemniczości. Daje mi poczucie czystości, schludności i kobiecości. Idealna na czas wiosenno - letni. Ma w sobie magiczną głębię, która sprawia, że zapach zostaje zapamiętany. Długo się utrzymuje, jest idealny dla młodych dziewczyn: radosnych, romantycznych i optymistycznie nastawionych do życia. Szczerze polecam

Must have ♥

Pamiętam jak dostałam dawno temu te perfumy. Od tego czasu gości na mojej toaletce i go używam. Jest to absolutny klasyk, który spodoba się każdej kobiecie. Piękne, kwiatowe i słodkie nuty skradły moje serce. Dzięki super trwałości mogę się cieszyć tym zapachem na długo a dzięki tak pięknemu flakonowi mogę przyozdobić swoją toaletkę. Cudo po prostu cudo!!!

Uwielbiam

Od tylu lat niezmiennie jest to jeden z tych zapachów do których systematycznie wracam, i które czarują mnie na nowo. Bardzo podobają się otoczeniu, chociaż teraz z biegiem czasu od ich premiery , duża część społeczeństwa rozpoznaje ten zapach. Bardzo ładnie na mnie pachnie, utrzymuje się cały dzień, nie tylko na skórze ale i na włosach i ubraniu. Bardzo lubiany przez mężczyzn.