Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Cena już od 121,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Tak :3

Te perfumy to moja wizytówka - żaden zapach mi tak nie siada jak ten.

Idealny na dzień i na wieczór, na każdą okazję.

Jest niepospolity i bardzo zwraca uwagę - nie raz pytano mnie czym pachnę :)

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547636].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach niebanalny, wyróżniający się. Mój numer jeden.

Jeśli miałabym wybrać zapach z którym pozostanę do końca życia byłaby to właśnie Chloe. Odkryłam przypadkiem i od początku wiedziałam że to mój zapach. Zapach jest niesamowity i niekoniecznie dla fanek zapachów kwiatowych. Jest głęboki, rozwija się w ciągu noszenia. Nie wyczuwam wiele bo tylko i aż magnolię, która zresztą zawsze mnie przyciąga.
Perfumy są subtelne, nie powinny przeszkadzać otoczeniu.
Na uwagę zasługuję trwałość - niesamowita. Wystarczy jedno-dwa psiknięcia by pachnieć cały dzień. Na ubraniach zapach zostaje kilka dni. Flakon jest delikatny, ładnie wygląda na toaletce. A cena jest adekwatna do jakości i trwałości perfum.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541801].usefull || 0 }}% pomocna.

Ło Matko!!!!!

Nie znosze kwiatowych perfum. Mam od nich mdłości i migrenę. Niestety tak bardzo chciałam zapoznać się ze Chloe, że serce wzieło góre nad rozumem.
Chloe to jedne z najbardziej kwiatowych perfum jakie miałam okazję poznać.
Zapach nie jest brzydki tylko potwornie tandetny moim zdaniem. Flakon tez nie zapiera dech w piersiach.
W życiu bym nie pomyślała, że kobiety za niego dają tyle kasy.
Niestety plusem jest trwałość...... :]
Popsikałam się obficie przed wczoraj na chuście, a pachnę jak bym to robiła godzinę temu.
Od tych dwóch dni towarzyszy mi pulsujący ból głowy, który wywodzi się podejrzewam wiem od czego.
Pozostaje mi porządnie wyprać chustę i zapomnieć o Chloe. Niestety nasza przjaźń była baaardzo krótka.
Cóż.... Widocznie to co podoba sie tysiącą kobiet i męższczyzn nie koniecznie podoba sie mi. ....Daje 2 gwiazdki za trwałość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523786].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie nie nie!!!!

Proszę niech wybaczą mi miłosniczki ale dla mnie ten zapach jest absolutnie nienoszalny. Dostałam probke psik na nadgarstek i.... trauma zapach momentalnie mnie owionął poddusił chciałam natychmiast zszorowac je z nadgarstka i o zgrozo nie zszedł. zdaniem mojego męża są śmierduszkiem dla starszej pudernicy nie wiem co w nich jest ale się nie polubimy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521281].usefull || 0 }}% pomocna.

Najpiękniejsze

Jest to piękny zapach, mój ulubiony. Gdybym miała wybrać jeden zapach na całe życie, z którym chcę żeby nie kojarzono bez wahania wybrałabym chloe. Są bardzo eleganckie, ale jednocześnie nie są duszące i ciężkie. Perfumy na początku kojarzą się raczej z wieczorową porą, ale ja uwielbiam je zarówno na dzień jak i wieczór. Zapach oczywiście się zmienia w ciągu dnia ale w bardzo przyjemny sposób. Jest też bardzo trwały, pod koniec dnia nadal go czuję i bardzo długo utrzymuje się na ubraniach. A kiedy mam gorszy humor po prostu wącham zakrętkę i od razu świat jest przyjemniejszy. Do tego flakon wizualnie jest bardzo ładny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514561].usefull || 0 }}% pomocna.

Piekne!

Te perfumy skradły moje serce, są dla mnie idealne. Uwielbiam takie zapachy więc czując je w perfumerii od razu się zakochałam. Podoba mi się również flakonik, jest elegancki, super wygląda. Dla mnie pryskanie się nimi to codzienny rytuał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512716].usefull || 0 }}% pomocna.

Też lubię:)

Perfumy to kwestia gustu, więc ciężko recenzować. Mnie Chloe pasują. Nie są moimi ulubionymi ale lubię mieć kilka flakonów i dopasowywać do humoru. Fajny zapach.
Nie wiem czemu ale gdy koleżanka przywiozła mi w ramach prezentu z zagranicznej wycieczki (bo wie, że lubię), to były zupełnie inne - okropne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501271].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja miłość

Od lat moja ulubiona. Poznałyśmy się podczas kupowania innych perfum, otrzymałam próbkę i . . . oszalałam! To nietuzinkowy zapach, który zniewala swoją dominacją, ale też daje siłę i swobodę. Uwielbiam mieć ją na sobie, wtedy pachnę sobą. Jest seksowna i szybko zapada w pamięć, wszyscy moi znajomi płci przeciwnej go rozpoznają :)
Są niesamowicie trwałe, zostają na ubraniach przez wiele dni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459982].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk, zapach czystości

Klasyczny zapach firmy Chloe. Bardzo ten zapach kojarzy mi się po prostu z czystością. Z czymś nieskazitelnym. Lubię ten zapach na tyle, że do niego wracam. Bardzo trwały, wydajny, śliczny minimalistyczny flakonik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450417].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych zapachów

To kultowy zapach, ostatnio bardzo modny i pożądany. Muszę przyznać, że doceniałam go od początku za niepowtarzalną nutę, świeżości, elegancji, kobiecości.

Zapach jest bardzo charakterystyczny, bardzo trwały, i ma bardzo ładny flakonik:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1425051].usefull || 0 }}% pomocna.