Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Najlepszy

Jest to jeden z moich ulubionych zapachów Chloe. Nieco pudrowy, ale nie przytłaczający. Długo utrzymuję się na skórze, a na ubraniu to już wieczność. Jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Całość uzupełnia przepiękny flakon w stylu retro. Jak dla mnie bajka

miłość od pierwszego powachania

Według mnie jeden z lepszych zapachow dostepnych na naszym rynku. Kompozycja perfum Chloe Chloe to lekki, młodzieńczy zapach w stylu retro, cieszący się bardzo dużą popularnością.

uwielbiam

Zapach jest delikatny i kwiatowy. Długo utrzymuje się na skórze: jak się rano spryskasz to spokojnie do popołudnia czuć perfumy. Do tego bardzo ładny oraz kobiecy flakon, który dodaje uroku. Opakowanie w kosmetykach, a szczególnie perfumach też się liczy. Ja jestem na TAK i daję zdecydowanie 5 gwiazdek.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Wykorzystała: kilka próbek

Niestety nie dla mnie

Do Chloe podchodziłam kilka razy.Pewna youtuberka bardzo zachwalala ten zapach.Oczywiscie najpierw testy w Douglasie.Kolejnym krokiem było zakupienie kilku próbek 3lub 4 nie pamiętam dokładnie i testowanie zapachu.Rano przed praca.Wieczorem przed wyjsciem.Zapach nie jest zły,bardzo kwiatowy i subtelny.Za delikatny dla mnie.Brakuje mi w tej kompozycji różowego pieprzu,czegos przez co stanie sie zadziorny i zaczepny.No niestety nie jesteśmy sobie pisani...Nie zaniżę oceny zapachu,bo sa to trwale dobre perfumy.

Rewelacyjne

Uwielbiam ten zapach, trwały i delikatny :) Są to moje ulubione perfumy, nie mogę przejść obok nich obojętnie. Opakowanie jest subtelne i dziewczęce. Zapach bardzo trwały i intensywny. Idealne na codzień jak i na wielkie wyjście. :)

Spodziewalam sie wiecej ale...

Zdecydowanie wroce do tego zapachu, po prostu pasuje do mnie i mojego "zapachowego" gustu. Byc moze troche mdlawy, zbyt kobiecy, zbyt "elegancki" dla kobiet lubiacych mocne zapachy typu Chanel no 5. Chloe jest perfumem dla kobiet zdecydowanie delikatnych, moze troche niesmialych i skromnych. Jak w reklamie - perfum dobrze skojarzony z naturalna delikatna blondynka. Zapach w 1 fazie jest troche odurzajacy i to moze juz niektore kobiety zrazic ale juz w 2 nucie staje sie delikatniejszy i wtedy wlasnie zaczyna mi sie podobac najbardziej. Nie trzeba go uzyc zbyt duzo, spryskane nadgarski, miejsca za uszami i skronie w zupelnosci wystarczaja na kilka godzin wieczornej kolacji.
Perfum bardziej bowiem pasuje na wieczor niz w ciagu dnia. W chwili obecnej mysle , ze pora letnia moze byc troche przytlaczajaca dla tego zapachu, lepiej uzywac go wiosna czy jesienia.

To nie to

Kupiłam w niemieckiej perfumerii. Starczył mi na ponad rok. Gdy wąchałam go na pasku od razu mi się spodobał ale wachałam się między nim a jakimś innym. Poszłam na szybkie zakupy i po pół godzinie wróciłam i go kupiłam. Chciałam żeby alkohol się ulotnił. Teraz gdy praktycznie się mi skończyły wiem że już drugi raz nie kupię. Szukam czegoś innego. Zapach delikatny czuć nutę kwiatową. Wyczuwalny przez 4 godz. Taki mdły i nic specjalnego za te pieniądze. No i nie chcę pachnieć tak samo jak moje koleżanki.

uwielbiam

Niestety nie czuję róży, ale cały bukiet innych kwiatów, dla mnie jest zapach białych kwiatów w ogrodzie, taki czysty i elegancki, a zarazem bardzo kobiecy. Potrafi uzależnić, mam już drugą buteleczkę. Pięknie się rozwija, na każdym inaczej. Odrobinę przypomina pierwszymi nutami męską wodę kolońską, ale ja uwielbiam męskie zapachy :) Jest bardzo bardzo trwały!

Różana nutka

Zapach jest bardzo ładny, elegancki i subtelny. Czuć tę uwodzicielską różaną nutę. perfumy Chloe są wybitnie wręcz kobiece. Świetnie nadają się na wieczór i nie tylko. Trwałość jest niezła, dużym plusem jest przepiękny elegancki flakon. Z tym, że ja po prostu czuję, że to nie są "moje" perfumy- nie wiem dlaczego.

Subtelna róża

Te perfumy mają już swoje lata, ale ja odkryłam je zupełnie niedawno i na pewno zostaną jednymi z moich ulubieńców. Najbardziej przemawia do mnie nuta serca w tej linii zapachu, czyli róża - która delikatnie, ale stanowczo wybija się ponad inne w tym zapachu. Perfumy są świeże, a jednocześnie wyraźnie kwiatowe - moje skojarzenia to łąka z poranną rosą, czyli intensywny zapach, ale właśnie odświeżający, dzienny, nie odurzający i ciężki jak typowe wieczorne zapachy.
Ten zapach otula nas i twa bardzo długo, co uważam za zaletę. Nie plami ubrań, chociaż po kontakcie z naperfumowanym ciałem utrzymuje się na ubraniach, apaszkach, szalikach itp. - pod tym względem jest dość dominujący, więc gdy zmieniam perfumę, a np. nakładam ten sam szal, to Chloe daje o sobie znać :)

Mój zapach!

Zawsze bardzo ciężko jest mi wyrażać opinię na temat perfum, ponieważ zapach to bardzo indywidualna sprawa.
W tym przypadku moja opinia będzie dość krótka, ale liczę na to, że rzeczowa.
Chloe są bardzo kobiece, wyraziste, romantyczne ( nie tylko ze względu na flakon).
Zapach lekko kwiatowy, wyjątkowy, ma swoje zwolenniczki jak i przeciwniczki.
Długo się utrzymuje i na pewno zwraca uwagę.

Tak, tak, tak :)

Te perfumy to mistrzostwo - idealne na każdą porę i okazję.

Są nietypowe - nie za słodkie, trochę kwiatowe, raz mocne raz delikatne - zawsze mnie zachwycają :)

Kupuję je w internecie - wychodzi taniej.

Zapach jest bardzo kobiecy ale nienachalny, polecam!