Chloe, Chloe (2008) EDP

100586 opinii
hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

wody perfumowane
<50ml, 50 - 100ml
drzewne, kwiatowe
Rekomendacja
wiosna / lato

28% jesień/zima 72% wiosna/lato

Bardzo przyjemny i elegancki

Używałam jakiś czas, bo zapach jest naprawdę przyjemny. Nie umiem go opisać, ale na pewno nie z tych rześkich, cytrusowych, tylko raczej taki elegancki zmysłowy. Zapach dość długo się utrzymywał, jednak nie jest to perfum z tych, co czuć jeszcze kilka dni. Raczej kilka godzin. Jednak muszę przyznać, że coś w nim jest, co przyciąga uwagę. Wiele osób chwaliło go.

Kupiony w: Inna perfumeria

Lubię bardzo

Zapach jest lekki, kwiatowy, sprawdzi się na wiosnę i lato. Bardzo przyjemny, klasyczny, kobiecy.
Zapach ma średnią trwałość, nie jest ani szczególnie trwały, ani lekki.
Lubię go wymieniać z innymi perfumami, ponieważ po jakimś czasie staje się dla mnie miej wyczuwalny, już w momencie aplikowania.
Opakowanie prezentuje się elegancko i zdobi toaletkę. Jednak po jakimś czasie może ulec zaśniedzeniu, dlatego nie polecam przechowywać go w łazience.

• Flakon: 5

Mega cudowny i nie do podrobienia

Perfumy Chloe to był mój prezent na ślub. Ten zapach towarzyszył mi w tym ważnym dniu i już zawszę będzie mi się kojarzył pozytywnie i szczęśliwie.
Moim zdaniem właśnie na taki dzień nadają się najbardziej- letni, ciepły, słoneczny, do lekkiej kreacji.

Kompozycja mocno kwiatowa, dość ostra i charakterystyczna, którą można rozpoznać już z daleka.

Jest to zapach z górnej półki, ale za to naprawdę bardzo wydajny, 2 psikniecia to zdecydowanie wystarczająco, aby zapach utrzymywał się na skórze przez wiele godzin, a jeszcze dłużej na ubraniu. Mega jakość. Efektowny flakon.

Polecam fankom kwiatowych zapachów.

Zaskakująco interesujące

Perfumy dostałam w prezencie,byłam niezadowolona,ponieważ słyszałam wiele negatywnych opinii.Szybko okazało się jak bardzo się pomyliłam,zapach ten pokochałam od pierwszego użycia i zostanie ze mną na bardzo długo.To eksplozja kwiatowa,czuć piwonie,frezje i róże i ta zaskakująca nuta miodu,kojarzy mi się z ciepłem i radością,sprawia że zapach zaskakuje i jest bardzo ciekawy.Otula ciało i stopniowo się uwalnia,nie jest nachalny ale wyczuwalny,nie czuję go cały czas ale wiem że jest.Jest kobiecy,tajemniczy,sexy.Długo utrzymuje się na skórze i ubraniach.Ma wiele wariantów,jeśli chodzi o pojemność,flakon bardzo ciekawy,pudrowa kokardka dodaje uroku.Dla mnie ten zapach Chloe to absolutny faworyt.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Już na zawsze No. 1

Piękna i delikatna róża, taka trochę przykurzona, mokra jak z zaniedbanego ogrodu. Jednakże wciąż piękna i niebanalna. Kocham te perfumy i zawsze będę ponieważ były ze mną podczas ważnych wydarzeń życiowych. Kiedyś killer trwałości (cały dzień prawie). Dziś po reformulacji słabiutko.. po chwili nic nie czuć. Jednakże dalej ze mną są.

Wiosenno-letni zapach

Zapach to jest numer jeden na wiosnę i lato. Delikatny zapach, różano-owocowy. Dosyć bliskoskórny, ale czuć go przy ciele cały dzień. Zdecydowanie polecam dla fanów róży.

• Flakon: 5

Mój zapach na wiosnę i lato

Ten zapach jest idealny na wiosnę i lato. Perfumy są bardzo intensywne i trwałe, ale przy tym nieprzytłaczające. Gdy się je używam zawsze dostaję komplement, że przepięknie pachnę, a moim sekretem jest Chloé. Przepiękny zapach kwiatów po prostu się ciągnie...
Srebrna część flakonu ciemnieje z czasem, ale ostrzega przed tym producent, jest to umieszczone na opakowaniu.
Jedyny minus, to gdy bywałam za granicą u wielu Pań czułam ten zapach, więc dla osób, które szukają czego bardzo oryginalnego, nie wiem czy to dobry wybór :)

Kwiaty kwiaty

Zapach z kategorii zapachów kwiatowych. Zdecydowany kwiatowy zapach podbity świeżością, idealny na wiosnę i lato. Pięknie się rozwija, nie tracąc przy tym mocy. Dla fanek kwiatowych aromatów pozycja obowiązkowa !

• Flakon: 4

Przepiękne i trwałe

Jestem wielka fanką perfum z nutami kwiatowymi. Z reguły wybieram raczej lekkie i świeże kompozycje i myślałam,że Chloe będą dla mnie trochę za ciężkie na co dzień, jednak po kilkudniowych testach okazało się, że pięknie się rozwijają na skórze a ich cięższy ton mi wcale nie przeszkadza. Nuty piwonii w połączeniu ze słodkim liczi tak mnie zachwyciły, że nawet obecność róży mnie nie zniechęciła. Zapach zwraca uwagę i myślę, że jest dosyć uniwersalny.

Perfumy są bardzo trwałe, utrzymują się długo na ubraniach i skórze. Jedynym małym minusem jest opakowanie- po pewnym czasie metalowa część buteleczki ciemnieje i robi się matowa przez co wygląda mało estetycznie.

Podsumowując , zapach jest cudowny, jest moim nr 2 zaraz za Dior J'adore.

Chloe,Chloe 2008 EDP

Przed kupieniem perfum zniechecaly mnie nuty róży w składzie perfum ale chciałam kupic ekologiczne perfumy i wybór padł na Chloe. Zapach jest
Delikatny a za razem mocny wiodącym zapachem jest
Róża ale jest tak suptelna że mi nie przeszkadza. Zapach jest bardzo kobiecy zmysłowy. Sama butelka jest przepiękna, elegancka.Perfumy pieknie prezentuja się w łazience. Zapach jest bardzo trwały. Ogromnym plusem jest dobry skład. Chętnie kupię w przyszłości inne zapachy Chloe.

Perfumy

Zapach piękny lubię słodkie perfumy, wyczuwalna nuta uwalnia się stopniowo na skórze. Są bardzo trwałe i wyczuwalne przez cały dzień. Jestem bardzo zadowolona. Mają charakterek i pazura. I ta kokardka tworzy słodki dodatek na toaletce.

Chloé, Chloé -wesoły letniaczek

W pierwszym psiku rabarbarowa świeżość. Jak tu owocowo i świeżo. Bardzo przyjemnie. Podoba mi się. Jest to zupełnie coś innego niż poznałam do tej pory. To na prawdę Wyjątkowa świeżość przez duże W. Czuję wyżej wspomniany Rabarbar. Piwonię, taką majową. Jest lekka i delikatna, ale ma mnóstwo sił by zdominować zapachem. Jest też Magnolia, ale delikatna, nienachalna i trzyma się raczej z tyłu. Pojawia się owoc-liczi, on delikatnie osładza całą całą kompozycję.
Pojawia się też lekko winny wydźwięk, nie wiem co go powoduję, ale nie przeszkadza mi to wręcz przeciwnie bardzo mi się to podoba. Później zostaję już tylko Róża z cedrem.
Flakonik ładny, prosty i elegancki. Widać, że dopracowany każdy szczegół. Jako ciekawostkę dodam, że perfumy Chloé Edp wykonane zostały z naturalnych składników. Wstążka została ręcznie związana.