Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

uwielbiam za zapach

Perfumy kocham miłością bezwarunkową, są piękne, trwałe, zapach długo się utrzymuje na skórze.
Przepiękne opakowanie cieszy oczy.
W nutach zapachowych są moje ulubione kwiaty: frezje, piwonie, magnolie i konwalie. I nawet dodatek róży, za którą w perfumach nie przepadam nie jest w stanie popsuć tego efektu.
Nawet mój mąż mówi, że pięknie pachnę jak ich używam. A jemu większość perfum się nie podoba.

Czar

Niesamowite perfumy dlugo utrzymujace sie na ubraniach i skorze - cudowne nie tylko w oryginalnej wersji, ale takze innych edycjach. Dodaja elegancji i oczarowuja kazdego kto je poczuje. Cudowny kwiatowy zapach, uwodzacy i oswiazajacy. To na pewno nie ostatnia moja butelka. Doskonale perfumy na kazda pore roku i dnia.

Piękny zapach

Świeży kwiatowy zapach na każdą okazję . Zwraca uwagę innych.
Zapach kobiecy, romantyczny , zmysłowy....oraz naprawdę trwały. Warto go mieć i poczuć się wyjątkowo.
Flakonik jest równie piękny, jak ukryty w nim zapach.
To będzie znajomość na dłużej....

Moja miłość absolutna

Mówi się, że każda kobieta ma taki jeden swój ukochany zapach, do którego choćby nie wiem co zawsze wraca i ten zapach do niej pasuje. Tak jest właśnie ze mną i z tym zapachem. Kocham go miłością absolutną od wielu, wielu lat i choć wiadomo, że zdarzają się "zapachowe odbicia" i nie używam go już zawsze i wszędzie na każdą okazję (a było tak przez naprawdę długi czas), to zwykle mam flakon u siebie. To mój zdecydowanie najulubieńszy zapach. Kobiecy, dziewczęcy,a przy tym zmysłowy. Jak dla mnie uniwersalny bo noszę go latem jak i zimą. Do pracy i na randkę, jest bardzo praktyczny i wdzięczny.
Nie ma w moim otoczeniu osoby, którą ten zapach by drażnił, czy był dla niej zbyt natarczywy. Wiele osób pyta się często czym pachnę, bo po prostu ten zapach im się podoba ( mowa zarówno o Paniach jak i Panach). Po prostu cudo w uroczym flakonie, z ciężkiego i solidnego szkła. Co jest przeogromną zaletą tym perfum ? Flakon starcza na naprawdę długo, bowiem są szalenie trwałe (kiedyś zbił mi się flakon, płaczu było co nie miara, ale dzięki temu wiem, że te perfumy są po prostu olejkiem ). Gorąco polecam, ja przepadłam, obstawiam, że NIGDY przenigdy mi się nie znudzą!!!

polecam

Do Chloe podchodziłam kilka razy.Pewna youtuberka bardzo zachwalala ten zapach.Oczywiscie najpierw testy w Douglasie.Kolejnym krokiem było zakupienie kilku próbek 3lub 4 nie pamiętam dokładnie i testowanie zapachu.Rano przed praca.Wieczorem przed wyjsciem.Zapach nie jest zły,bardzo kwiatowy i subtelny.Za delikatny dla mnie.Brakuje mi w tej kompozycji różowego pieprzu,czegos przez co stanie sie zadziorny i zaczepny.No niestety nie jesteśmy sobie pisani...Nie zaniżę oceny zapachu,bo sa to trwale dobre perfumy.

Perfumy w idealnych dla mnie nutach zapachowych, kwiatowe zapachy są najlepsze. Długo się utrzymuje, nie pozostawia plam na ubraniach. Flakon jest nowoczesny i ładnie wygląda.

Idealny, elegancki zapach

Miłość od pierwszego użycia. Pierwszy flakonik otrzymałam w prezencie (wraz z balsamem do ciała). Zawsze używam go na spotkania biznesowe/ ważniejsze wyjścia. Nie jest to zapach drażniący, a raczej taki, który zbiera wiele komplementów. Bardzo dobrze się go "nosi". Używam go zarówno w lecie jak i zimie, po prostu mi się nie nudzi.

Porządne perfumy :)

Czasami podkradam je mamie, bo bardzo lubię ten zapach, jednak nie zawsze mam na niego ochotę i pasuje do mojego wizerunku w danym dniu. Lubię go używać do pracy ponieważ zapach utrzymuje się cały dzień. Wiele osób mówi, że ładnie pachnę, miło mi to słyszeć :)

cudowny zapach

Perfumy chloe są moimi ulubionymi perfumami. W swoim życiu dotychczas miałam do czynienia z wieloma zapachami, aczkolwiek w żadnym nie zakochałam się tak jak w tym Ma zmysłowy, różany lekko pudrowy zapach. Zapach jest intensywny, dzięki czemu wszyscy moi znajomi rozpoznają mnie po zapachu. Jest bardzo trwały, nawet po wypraniu ubrań perfum jest nadal wyczuwalny. Kocham go

Super!

Piękny zapach, bardzo delikatny, subtelny ale z jedna mocniejszą nutą. Idealny dla mnie do delikatnego stroju na co dzień. Flakonik śliczny - bardzo elegancki. Wydajny - zeby go czuc nie trzeba dużo na siebie wylewać ;) Dość trwały. Polecam, ale lepiej wczesniej go wyprobować.

fajne

perfumy naprawdę fajnie lecz nie da się ich używać codziennie (szybko się nudzą) nutka elegancji/ w miarę mocne perfumy. Akutalnie używam 75 ml, jestem w połowie opakowania. Zakupiłam w wersji testera. Ogólnie jestem zadowolona :) trwałóść 1 calutki dzień

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie

Zawsze urzekały mnie reklamy z flakonem tych perfum. Kiedyś postanowiłam udać się do drogerii celem akupu, choćby nie wiem co. Niestety, srogo się rozczarowałam, bo zapach przypomina tani odświeżacz toaletowy o zapachu różanym. Podawane przez producenta inne nuty zapachowe w ogóle nie są wyczuwalne.