Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

39% jesień/zima 61% wiosna/lato

Najlepsze!

Jeśli chodzi o mnie, to są to moje ulubione perfumy - piękne opakowanie, piękny zapach i baaaardzo trwałe - czego więcej chcieć?:)
Jak dla mnie odpowiednie zawsze.

Wiosenno letni hit.

Moja ulubiona, nie rozstajemy się od wiosny do jesieni. Subtelny zapach zamknięty w eleganckim flakonie. Zapach pozostaje dość długo na skórze doskonały na dzień, do pracy. Pozostaje mu wierna póki co nie znalazłam lepszego.

Moja woda idealna !

Najtrwalsza z wszystkich perfum. Ma unikatowy zapach i na każdej kobiecie przybiera różne barwy. Przenosi mnie w inny świat. Mimo wysokiej ceny jest bardzo wydajna. Unikat!

TOP 10 damskich perfum

mój ulubieniec

To mój ulubiony zapach. Dobrze się utrzymuje, lubię te nuty zapachowe i opakowanie. Perfumy to dość indywidualna kwestia więc ciężko komuś polecać w ciemno. Trzeba powąchać. Dla mnie KWC.

NIe dla mnie

Niestety nietrafiony prezent. Myślałam że się polubimy, piękna buteleczka, kobieca, pod względem estetycznym ochy i achy, jeśli przejdziemy jednak do zapachu, to zupełnie nie dla mnie. Zapach w stylu Chanel N5, co zupełnie nie trafia w moje gusta. Jest ciężki, mdlący, według mnie to zapach dla starszych kobiet. Silna kwiecista woń, która może wywoywać ból głowy.

Spodziewalam sie wiecej ale...

Zdecydowanie wroce do tego zapachu, po prostu pasuje do mnie i mojego "zapachowego" gustu. Byc moze troche mdlawy, zbyt kobiecy, zbyt "elegancki" dla kobiet lubiacych mocne zapachy typu Chanel no 5. Chloe jest perfumem dla kobiet zdecydowanie delikatnych, moze troche niesmialych i skromnych. Jak w reklamie - perfum dobrze skojarzony z naturalna delikatna blondynka. Zapach w 1 fazie jest troche odurzajacy i to moze juz niektore kobiety zrazic ale juz w 2 nucie staje sie delikatniejszy i wtedy wlasnie zaczyna mi sie podobac najbardziej. Nie trzeba go uzyc zbyt duzo, spryskane nadgarski, miejsca za uszami i skronie w zupelnosci wystarczaja na kilka godzin wieczornej kolacji.
Perfum bardziej bowiem pasuje na wieczor niz w ciagu dnia. W chwili obecnej mysle , ze pora letnia moze byc troche przytlaczajaca dla tego zapachu, lepiej uzywac go wiosna czy jesienia.

To nie to

Kupiłam w niemieckiej perfumerii. Starczył mi na ponad rok. Gdy wąchałam go na pasku od razu mi się spodobał ale wachałam się między nim a jakimś innym. Poszłam na szybkie zakupy i po pół godzinie wróciłam i go kupiłam. Chciałam żeby alkohol się ulotnił. Teraz gdy praktycznie się mi skończyły wiem że już drugi raz nie kupię. Szukam czegoś innego. Zapach delikatny czuć nutę kwiatową. Wyczuwalny przez 4 godz. Taki mdły i nic specjalnego za te pieniądze. No i nie chcę pachnieć tak samo jak moje koleżanki.

Intrygujący

Zapach mam już ponad rok. Swietnie sprawdza się zimą. Długo utrzymuje się na skórze i jest dobrze wyczuwalny cały dzień. Z minusów, jego popularność, co druga napotkana kobieta go używa, oraz flakon który zaczął szybko śniedzieć.

uwielbiam

Niestety nie czuję róży, ale cały bukiet innych kwiatów, dla mnie jest zapach białych kwiatów w ogrodzie, taki czysty i elegancki, a zarazem bardzo kobiecy. Potrafi uzależnić, mam już drugą buteleczkę. Pięknie się rozwija, na każdym inaczej. Odrobinę przypomina pierwszymi nutami męską wodę kolońską, ale ja uwielbiam męskie zapachy :) Jest bardzo bardzo trwały!

Różana nutka

Zapach jest bardzo ładny, elegancki i subtelny. Czuć tę uwodzicielską różaną nutę. perfumy Chloe są wybitnie wręcz kobiece. Świetnie nadają się na wieczór i nie tylko. Trwałość jest niezła, dużym plusem jest przepiękny elegancki flakon. Z tym, że ja po prostu czuję, że to nie są "moje" perfumy- nie wiem dlaczego.

Subtelna róża

Te perfumy mają już swoje lata, ale ja odkryłam je zupełnie niedawno i na pewno zostaną jednymi z moich ulubieńców. Najbardziej przemawia do mnie nuta serca w tej linii zapachu, czyli róża - która delikatnie, ale stanowczo wybija się ponad inne w tym zapachu. Perfumy są świeże, a jednocześnie wyraźnie kwiatowe - moje skojarzenia to łąka z poranną rosą, czyli intensywny zapach, ale właśnie odświeżający, dzienny, nie odurzający i ciężki jak typowe wieczorne zapachy.
Ten zapach otula nas i twa bardzo długo, co uważam za zaletę. Nie plami ubrań, chociaż po kontakcie z naperfumowanym ciałem utrzymuje się na ubraniach, apaszkach, szalikach itp. - pod tym względem jest dość dominujący, więc gdy zmieniam perfumę, a np. nakładam ten sam szal, to Chloe daje o sobie znać :)

Mój zapach!

Zawsze bardzo ciężko jest mi wyrażać opinię na temat perfum, ponieważ zapach to bardzo indywidualna sprawa.
W tym przypadku moja opinia będzie dość krótka, ale liczę na to, że rzeczowa.
Chloe są bardzo kobiece, wyraziste, romantyczne ( nie tylko ze względu na flakon).
Zapach lekko kwiatowy, wyjątkowy, ma swoje zwolenniczki jak i przeciwniczki.
Długo się utrzymuje i na pewno zwraca uwagę.