Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

27% jesień/zima 73% wiosna/lato

Ładny, ale..

Muszę przyznać, że za mało, jak na mój ulubiony. Zapach delikatny, przyjemny. Nie drażni nawet mojego najwrażliwszego na zapachy członka rodziny:) Wydaje mi się, że nadaje się bardziej na dzień, niż na wieczór czy wielkie wyjście.

Moje ulubione

Perfumy CHLOE, to cudowny zapach,który uwielbiam. To wyjątkowe perfumy, bardzo kobiece, delikatne i subtelne. Uwielbiam pachnieć tym zapachem, gdyż wiem, że nie ulotni się za moment. Utrzymują się na mojej skórze przez cały dzień, są lekkie i orzeźwiające. Idealne na każdą porę roku.
Piękna buteleczka jest ozdobą mojej łazienki a zapach jest rewelacyjny i dodaje mi pewności siebie.

PANI WIOSNA

Na zakup tych perfum czaiłam się bardzo długo, ze względu na wysoką cenę. Posiadam buteleczkę o pojemności 30 ml. Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych zapachów, pasujący do mojej osobowości i typu urody.

Zapach to coś, co bardzo ciężko opisać słowami. Kiedy wybieram perfumy dla siebie, kieruję się przede wszystkim wyobrażeniem, myślą, wspomnieniem, obrazem, z którym kojarzy mi się to, co czuję.
W przypadku Chloe widzę kobietę o raczej delikatnym typie urody, blondynkę w zwiewnej, letniej sukience, przechadzającą się ulicami miasta bądź alejkami parku, niewinną, uśmiechniętą i pełną dziewczęcego wdzięku.
Zapach ten jest dość intensywny, czuć go bardzo mocno i długo, a jednocześnie nuty z jakich się składa są delikatne, słodko - kwiatowe. Nie jest to dla mnie ciężki, lepki zapach, ale zdecydowanie bardziej dziewczęcy niż kobiecy.
Buteleczka jest prosta, skromna, wygodna w użyciu, ozdobiona uroczą kokardką, jednak po dłuższym czasie metal wokół atomizera zaczyna się utleniać i przebarwiać, co psuje całkowicie urok flakonu.
Jeśli chodzi o wydajność - opakowanie skonstruowane jest tak, że za jednym psiknięciem wylatuje spora ilość perfum, więc jeśli lubimy perfumować całe ubranie i 10 miejsc na ciele na pewno szybko się skończy - dla mnie będzie wydajny, ponieważ zwykle nie psikam więcej niż 1-2 razy, ze względu na to, że Chloe pachnie bardzo intensywnie.
Utrzymuje się na skórze niezwykle długo i po dłuższym czasie użytkowania może stać się odrobinę męczący.
Używam go zwykle na bardziej wyjątkowe okazje niż na codzienne wyjścia.

Bardzo lubię

Perfumy Chloe dostałam w prezencie, i był to strzał w dziesiątkę. Uwielbiam ich zapach, choć na co dzień używam nieco mocniejszych i bardziej kobiecych perfum. Są bardzo wydajne, bardzo trwałe bez problemu utrzymują się cały dzień. Mają ładne, minimalistyczne opakowanie, które ładnie prezentuje się na toaletce.

Idealny ;)

Bardzo lubię ten zapach, towarzyszy mi już bardzo długo i jest jednym z moich faworytów. Cena z wyższej półki, ale myślę, że mimo wszystko warto zainwestować.

Czy ja wiem..

Wszyscy się nim zachwycają a ja nie bardzo. Podkradam ten zapach czasem siostrze i powiem ze na dłuższą metę to bym nie wytrzymała z tym zapachem. Ładnie pachnie utrzymuje się naprawdę bardzo ale to bardzo długo ale dla mnie jest za mocny a po jakimś czasie zaczyna mnie mdlic osobiście nie zakupię go.

piękny zapach dla zdecydowanej kobiety. CHLOE EDP

Kilka dni temu otrzymałam próbkę tego zapachu i szczerze mówiąc oniemiałam. Uważam że zapach jest cudowny, otulający i subtelny. Zapach dlugo utrzymuje się na ciele. Sprawdzałam cene w drogerii i uważam że jest przystępna dlatego skuszę się na zapach tej wody

Globalny smrodek..

Nie znoszę tego typu perfum. Kwiaty, kwiatuszki aż do mdłości. Powodują u mnie zryw wszystkiego co zjadłam i migrenę na 3 dni. Są jak na złość dość trwałe bo czuję je wszędzie. Mam jeszcze dwóch tego typu skunksików, które jak czuje to uciekam (212 CH i Zielone DKNY) Chloe dostałam w prezencie przy zakupie karnetu do Ewy Ch. Ucieszyłam się bo podobają mi się takie proste i minimalistyczne buteleczki ale zapach powalił mnie na kolana i to nie w tym dobrym tego słowa znaczeniu. Opis tych perfum daje nadzieję:
"Woda perfumowana Chloé uchwytuje kreatywność, pewną siebie indywidualność kobiety. Świeży i kobiecy zapach dopasowany do niezależności i wrodzonego poczucia elegancji.

świeży, pudrowy zapach kwiatów
intymny i zmysłowy
zapach idealny na każdą okazję
Skład zapachu
Zapach w pomysłowy sposób przekłada klasyczną różę na język intensywnych, intymnych i zmysłowych perfum. Zapach wody perfumowanej Chloé rozpoczyna się połączeniem kwiatowych, pudrowych nut, odrobiny piwonii i liczi oraz wiosennej frezji. Zwiewne, zalotne nuty głowy ulatują, by ujawnić głębszą i bardziej zmysłową stronę róży. W towarzystwie wyraźnego charakteru tej unikalnej róży jest magnolia oraz konwalia, a także subtelne i intymne nuty ciepłego bursztynu i eleganckiego zapachu drzewa sandałowego." Nie jestem w stanie wyczuć w nich tonów pudrowych ani konwalii, którą kocham..Drażni mi nozdrza jedynie syntetyk i nie potrafię sobie z nim poradzić. Nie chcę więcej ich czuć

Cudowne!

Jedne z moich ulubionych perfum! Eleganckie, pięknie pachną, długo się utrzymują! Używam ich na co dzień. Myślę, że można je stosować całorocznie. Polecam!

piękny zapach

Jedna z moich ulubionych perfum, idealny zapach do pracy czy na luźne wyjście, jedynie cena perfumy według mnie nie jest adekwatna do produktu, ale taki urok oryginalnych perfum w Polsce.

nr 1

Elegancki, wyjątkowy, czarujący i magiczny eliksir na rozkochanie w sobie siebie i innych. Genialny zapach, niepowtarzalny. Dla mnie definicja tego bujnego określenia ,,zmysłowości". Trwały, intensywny, a nie duszący. Ideał??? Mój na pewno... 10/10

Od nich zaczęłam przygodę z Cloè

Buteleczka perfum jest bardzo urokliwa, motyw ten przewija się przez wszystkie perfumy tej marki.
Jeśli chodzi o sam zapach to mogę sie o nim wypowiedzieć e w samych superlatywach.
Trwałość rewelacja, utrzymuje się nawet po kąpieli.
Ulatnia.sie w ładny sposób tracąc tylko na intensywności.
Ja wyczuwam najbardziej nuty frezji, lilii, drzewa cedrowego.
Ta kombinacja sprawia ze perfumy są niezwykle kobiece i delikatne.
Bardzo je lubię i często do nich wracam