Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Chloe, Chloe (2008) EDP

Chloe, Chloe (2008) EDP

Nowy (wiosna 2008) zapach 'Chloe' - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. Piękna klasyczne buteleczka kryje kompozycję z kategorii kwiatowej. perfumy stworzone we współpracy z koncernem Coty.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, frezja, peonia
nuta serca: róża, magnolia, lilia
nuta bazy: ambra, drzewo cedrowe.

<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
wiosna / lato

38% jesień/zima 63% wiosna/lato

Mój zapach!

Zawsze bardzo ciężko jest mi wyrażać opinię na temat perfum, ponieważ zapach to bardzo indywidualna sprawa.
W tym przypadku moja opinia będzie dość krótka, ale liczę na to, że rzeczowa.
Chloe są bardzo kobiece, wyraziste, romantyczne ( nie tylko ze względu na flakon).
Zapach lekko kwiatowy, wyjątkowy, ma swoje zwolenniczki jak i przeciwniczki.
Długo się utrzymuje i na pewno zwraca uwagę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596986].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak, tak, tak :)

Te perfumy to mistrzostwo - idealne na każdą porę i okazję.

Są nietypowe - nie za słodkie, trochę kwiatowe, raz mocne raz delikatne - zawsze mnie zachwycają :)

Kupuję je w internecie - wychodzi taniej.

Zapach jest bardzo kobiecy ale nienachalny, polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596346].usefull || 0 }}% pomocna.

takie, o takie sobie

Średni zapach, tak naprawdę nie robi na mnie wrażenia. Nie wiem, która nuta jest przesadzona. Trwałość średnia i jak na takie wychwalane perfumy mogłaby być lepsza. Nie mój typ. Ale potestować można.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1582416].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mój ukochany zapach

Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie od chłopaka i mimo, że już dawno z nim nie jestem, zapachowi pozostałam wierna przez lata ;) Jest po prostu ponadczasowy!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578581].usefull || 0 }}% pomocna.

elegancki i romantyczny

Używałam kidy był nowością i potem jeszcze do nigo wracałam, zapach jest niesamowicie kobiecy, zwiewny, zapach świeżej róży, bez pudrowych babcinych nut, niesamowicie ponadczasowy, elegancki i romantyczny.

Myślę że zapach sprawdzi się przy wielu okazjach, trwały, flakon w sam raz nie przesadzony i wygodny, cena to już różnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567886].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubione!

Jestem zakochana w tym zapachu już od paru lat. Kojarzy mi się z czymś wyjątkowym. Ten zapach jest magią!! Bardzo długo się utrzymuje i są dość wydajne. Jedyny minus to oczywiście cena, ale za taka jakość warto!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558781].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak :3

Te perfumy to moja wizytówka - żaden zapach mi tak nie siada jak ten.

Idealny na dzień i na wieczór, na każdą okazję.

Jest niepospolity i bardzo zwraca uwagę - nie raz pytano mnie czym pachnę :)

Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547636].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach niebanalny, wyróżniający się. Mój numer jeden.

Jeśli miałabym wybrać zapach z którym pozostanę do końca życia byłaby to właśnie Chloe. Odkryłam przypadkiem i od początku wiedziałam że to mój zapach. Zapach jest niesamowity i niekoniecznie dla fanek zapachów kwiatowych. Jest głęboki, rozwija się w ciągu noszenia. Nie wyczuwam wiele bo tylko i aż magnolię, która zresztą zawsze mnie przyciąga.
Perfumy są subtelne, nie powinny przeszkadzać otoczeniu.
Na uwagę zasługuję trwałość - niesamowita. Wystarczy jedno-dwa psiknięcia by pachnieć cały dzień. Na ubraniach zapach zostaje kilka dni. Flakon jest delikatny, ładnie wygląda na toaletce. A cena jest adekwatna do jakości i trwałości perfum.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541801].usefull || 0 }}% pomocna.

Ło Matko!!!!!

Nie znosze kwiatowych perfum. Mam od nich mdłości i migrenę. Niestety tak bardzo chciałam zapoznać się ze Chloe, że serce wzieło góre nad rozumem.
Chloe to jedne z najbardziej kwiatowych perfum jakie miałam okazję poznać.
Zapach nie jest brzydki tylko potwornie tandetny moim zdaniem. Flakon tez nie zapiera dechu w piersiach.
W życiu bym nie pomyślała, że kobiety za niego dają tyle kasy.
Niestety plusem jest trwałość...... :]
Popsikałam się obficie przed wczoraj na chuście, a pachnę jak bym to robiła godzinę temu.
Od tych dwóch dni towarzyszy mi pulsujący ból głowy, który wywodzi się podejrzewam wiem od czego.
Pozostaje mi porządnie wyprać chustę i zapomnieć o Chloe. Niestety nasza przjaźń była baaardzo krótka.
Cóż.... Widocznie to co podoba sie tysiącą kobiet i męższczyzn nie koniecznie podoba sie mi. ....Daje 2 gwiazdki za trwałość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523786].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Nie nie nie!!!!

Proszę niech wybaczą mi miłosniczki ale dla mnie ten zapach jest absolutnie nienoszalny. Dostałam probke psik na nadgarstek i.... trauma zapach momentalnie mnie owionął poddusił chciałam natychmiast zszorowac je z nadgarstka i o zgrozo nie zszedł. zdaniem mojego męża są śmierduszkiem dla starszej pudernicy nie wiem co w nich jest ale się nie polubimy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521281].usefull || 0 }}% pomocna.