Karaja, Diamond Water (Rozświetlające krople do oczu i twarzy)

Karaja, Diamond Water (Rozświetlające krople do oczu i twarzy)

Nadadzą piękny efekt na powiekach, policzkach lub ramionach. Płyn natychmiast po nałożeniu znika i pozostawia blask jednocześnie zapewniając trwałość i wygodę użycia. Może być nakładany zarówno palcami jak i pędzlem. Produkt dwufazowy - przed użyciem energicznie wstrząsnąć.

w płynie

Produkt świetnie rozjaśnia

Kupiłam go całkowicie przypadkowo a okazał się strzałem w dziesiątkę. Uważam, że tego typu produkty najlepiej wcierać placami albo gąbeczką. Jestem zwolenniczką produktów płynnych.

Rozświetlające krople daja naturalny, nieprzerysowany efekt rozświetlenia i jednocześnie sprawiają, że skóra na twarzy jest nawilżona i wygląda na promienną.

Kupiony w: U konsultantki

Woda diamentowa

Pierwszy raz spotkałam się z tym produktem na kursie Karaji..
Woda diamentowa, która świetnie sprawia się jako cień do oczu, albo świecący film na skórze. Wybrałam 1 wersję, srebrną, a można było kupić jeszcze złotą.

Niezwykle wydajny produkt, ze świetnym aplikatorem, który najczęściej spotykam w serum. Według mnie bardzo wygodna opcja, zwłaszcza podczas makijażu. Przepiękny efekt rozświetlenia zarówno na policzkach, jak i na powiekach. Bardzo funkcjonalny.