Ziaja, Kokosowa (Mleczko do ciała)

Ziaja, Kokosowa (Mleczko do ciała)

Cena już od 6,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Intensywnie nawilża i pielęgnuje każdy rodzaj skóry, szczególnie skórę suchą i normalną. Wyraźnie zmiękcza, wygładza i uelastycznia naskórek. Likwiduje uczucie szorstkości.
Lipidy z orzecha kokosowego - podobne do substancji zawartych w skórze, zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka. Źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry. D-panthenol - głęboko i trwale nawilża oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapach mleczka kokosowego - zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.

Skóra
sucha, normalna
100 – 250ml
balsamy
zapachowa
w butelce
lotion

Słabiutko

Dokładnie jak w przypadku mleczka kakaowego - mleczko kokosowe kusi ładnym zapachem, ale na tym kończą się jego zalety. Mam wrażenie, że balsam po nałożeniu jest nieco lepki. Zapach też przestaje zachwycać po nałożeniu go na skórę. Największa wadą jest jednak brak nawilżenia, a już na pewno nie likwiduje on uczucia szorstkości, tak jak obiecuje producent.

Używam tego produktu od: Rok - i nie mogę skończyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079486].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie, ale bez szału

Plusem jest niewątpliwie cena tego produktu. Mieści się on może w niewielkiej butelce, ale ze względu na dość lejącą konsystencję jest wydajny. Mleczko ładnie pachnie, ale zapach na skórze nie jest niestety wyczuwalny. Dość szybko się wchłania, ale pozostawia cienką tłustawą warstwę na skórze (co mi osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026333].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Generalnie, lubię kosmetyki Ziaji i chyba dlatego kupiłam ten balsam. Oprócz zapachu, nie robi NIC. Nie nawilża, długo się wchłania i jest jakiś taki nijaki. Zapach ulatnia się szybko, skóra zostaje równie sucha jak była.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992093].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

zwykłe mleczko do codziennego użytku

Pierwsze, co zwraca uwagę, to zapach. Ogromnie kokosowy! Co prawda, trochę chemiczny - ale całkiem przyjemny.

Nawilża średnio, bez rewelacji, ale może być.

Bardzo wydajne - zaczęłam w marcu, stosowałam prawie codziennie, opakowanie wywalam dziś - a już 29 czerwca! Rzadka konsystencja łatwo rozprowadza się po ciele, więc starczyło na długo.

Takie spoko mleczko na codzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919559].usefull || 0 }}% pomocna.

nie mój zapach

kupiłam sugerując się ceną i żałuje..
jeden z gorszych, ani nie było zaskakującego nawilżenia, ani ładnego zapachu (co w balsamach bardzo sobie cenie). Na szczęście zapach nie utrzymuje się na ciele.

Na plus jedynie opakowanie z którego można wydobyć wszystko i wydajność, naprawdę długo się z nim męczyłam (ale tak chyba jest z każdym kosmetykiem który nam się nie podoba)

ogólnie bardzo lubiłam markę ziaja, lecz coraz bardziej ostatnio tracę do niej zaufanie..

balsam dla osób ze skórą nie wymagającą i które lubią intensywny kokosowy (jak dla mnie chemiczny) zapach, koniecznie powąchać przed zakupem! :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847847].usefull || 0 }}% pomocna.

Z braku laku...

Na pierwszy rzut oka mleczko nie jest złe, nawilża, skóra po użyciu jest miła w dotyku, jednak zapach...potworny, mdły, strasznie chemiczny, odrzuca mnie. Mam go już 1,5 roku i jakoś nie mogę go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786413].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Mleczko dobre, aczkolwiek nie nadzwyczajne. Na pewno dobrze nawilża. Nie wchłania się całkowicie, pozostawia tłustawy film na skórze (jak dla mnie to minus). Dłuuugo pachnie - uwielbiam zapach kokosowy! :> Cena taka średnia, w Rossmannie jest dużo mleczek/balsamów o tej lub większej pojemności, a sprawują się tak samo. W miarę wydajny. Po prostu przyjemne mleczko do codziennego użytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[703752].usefull || 0 }}% pomocna.

Miły :)

Naprawdę przyjemny balsamik. :) Konsystencja rzadka, jak to mleczko, ale bardzo wydajny, jeszcze dłuuugo go nie wykończę. Ma intensywny kokosowy zapach, który trzyma się na skórze bardzo długo. Dodatkowo jest zdecydowanie niedrogi i dostępny wszędzie. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[662796].usefull || 0 }}% pomocna.

słabe nawilżenie

Najbardziej w tym mleczku uwielbiam zapach - uwielbiam kokosy, więc intensywność mi nie przeszkadza. I to by było tyle zalet.

Teraz wady :
-słabo nawilża, pomimo tego producent zaleca stosowanie przy skórze suchej. To jest absolutna pomyłka.
- słaba wydajność

Konsystencja jak to przy mleczkach, nie jest zbyt gęsta, wręcz rzadka, przecieka przez palce.

Generalnie odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[620898].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Dobrze nawilża, dobrze się wchłania, mleczko jest wydajne, na plus również cena... Jedyne co mnie odpycha to zapach, mdły, duszący. Dlatego nie wiem czy kupię znów.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[616555].usefull || 0 }}% pomocna.