Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rossmann, Rival de Loop, Płyn do demakijażu oczu z aloesem

Rossmann, Rival de Loop, Płyn do demakijażu oczu z aloesem

Zawiera kompleks aloesowy, zmywa makijaż delikatnie i dokładnie, nie natłuszcza, delikatnie pielęgnuje skórę.

Szału nie ma.

Jest ok, nie podrażnia oczu,jest delikatny, raczej średnio sprawia się w demakijażu. Kupiłam bo lubie tą serię, ale tego toniku juz nie kupię. Ale może komus się spodoba.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950556].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Jak dla mnie fajny. Dobrze zmywa oczy, nie pachnie jakoś intensywnie.

Plusy:
dobrze zmywa oczy
zapach ok
dostępność w małych opakowaniach (idealny na wyjazd)
cena
nie podrażnia mnie

Raczej będę go kupować nadal, zwłaszcza, że cena jest bardzo niska jak za taką jakość.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe, teraz kupiłam czwarte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887533].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry za śmieszną cene

Kupiony na promocji za około 4 zł , dobry kosmetyk, nie podrażnia, nie uczula, dokładnie zmywa makijaż. Jedyne co mnie zdziwiło to dziwne uczucie ciepła zaraz po zastosowaniu kosmetyku jednak po przetarciu tonikiem uczucie ciepełka natychmiast znika. Polecam.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877607].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja bikini rodzaje

KWC !!!

Mój numer 1.
Tani i skuteczny, zmywa makijaż z całej twarzy, z oczu idealnie, wydajny, nie szczypie w oczy. Nie ma dla mnie ani jednego minusa, no może poza tym że mogliby robić w dużej butelce.
Można natomiast wymieniać same plusy, jak dla mnie:
-cena
- skutecznie zmywa makijaż ( doświadczenia z makijażem niewodoodpornym ale z tuszami jak np. dior, lancome, loreal)
- łagodny
-przyjemny w użyciu
-nie szczypie w oczy
-szybko zmywa i wystarczy tylko trzymać wacik, bez pocierania

Używam tego produktu od: ponad rok czasu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852795].usefull || 0 }}% pomocna.

raczej do demakijażu twarzy

Jak to mówią chytry dwa razy płaci - dałam się nabrać na niską cenę i lepsze kosmetyki z serii Rival de Loop (np. pianka do oczyszczania twarzy). Niestety ten płyn zawiódł mnie kompletnie.

-podrażnił skórę powiek
-oczy były czerwone i piekły
-po demakijażu skóra jest tłusta i bardzo się świeci
-ma parabeny i inne chemiczne składniki

+nie zapchał
+nie powstawały po nim żadne niespodzianki
+naczynka były ok, nie miałam żadnych czerwonych plam na skórze (oprócz oczu)

nie kupię ponownie, bo znam lepsze i też mieszczą się w tym pułapie cenowym

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[849013].usefull || 0 }}% pomocna.

Podrażnia

Na początku byłam bardzo zadowolona - cena i efekt super ale chwilę po użyciu moje oczy były podrażnione, dałam mu szanse następnego dnia niestety historia lubi się powtarzać... Używałam go tylko na wyjazdach gdy nie miałam pod ręką nic innego.

Ze swojej strony nie polecam..

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784179].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

opakowanie ładne i wygodne. zapach ładny i delikatny. samo działanie - średnie. trzeba kilka razy przetrzeć oczy, aby makijaż zszedł. delikatny dla oka, lekko nawilża.

Używam tego produktu od: 2008 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709926].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniawy.

Nie byłam specjalnie zadowolona z tego prouktu podczas używania. Mam wrażliwe, nawet bardzo wrażliwe, powieki, które po jego zastosowaniu robiły się dosyć mocno czerwone a po którymś z kolei przyłożeniu wacika, piekły. Poza tym niezbyt skutecznie radził sobie ze ściągnięciem całego makijażu. Z tuszem niewodoodpornym jakoś jeszcze szło, natomiast z kredką przy lini powiek- dużo gorzej, trzeba było wręcz "szorować" żeby się jej pozbyć. Na szczęście rano nie było efektu pandy, dlatego suma sumarum makijaż był zmyty. Raczej już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[653254].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Tani, skuteczny i nie podrażnia. Nic więcej nie wymagam

+Zmywa makijaż bez potrzeby pocierania (tusz nie-wodoodporny + kredka+ czasem cien)

+ nawet gdy dostanie sie do oczu to nie szczypie, nie piecze, nic sie zlego nie dzieje

+ nie wysusza skóry

+taniutki, dostepny w kazdym rossmanie

Minusow nie zauwazylam. Bede mu wierna dopoki go nie wycofaja

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646146].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt za niewielkie pieniądze

Zapłaciłam za niego śmieszne pieniądze - jakoś ponad 3zł.

PLUSY:
-wydajność i cena
-beztłuszczowa formuła
-dokładne oczyszczanie oczu
-nie sprawia podrażnienia oczu

Jest to produkt naprawdę dobry!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642186].usefull || 0 }}% pomocna.