Rival de Loop, Vitamin - Straffungsmaske (maseczka regenerująca)

Rival de Loop, Vitamin - Straffungsmaske (maseczka regenerująca)

Zawiera witaminę E i ekstrakty z alg, dla skóry wymagającej, napina i regeneruje skórę, saszetka wystarcza na 2 - 3 zastosowania.

Cena: ok. 3 zł / saszetka 15 ml

milusia buzia ... ;)

Ta maseczka ma na moim opakowaniu, jak główna nazwę :wygładzająca, a nie regenerująca i ja ja ocenię jako maseczkę, która ma za zadanie wygładzić buzię i mam nadzieję lekkie zmarszczki mimiczne. Zapach jak dla mnie przeciętny, nie sprawił mi przyjemności aromaterapeutycznej, ale był mi absolutnie obojetny - po prostu nie zwracałam na niego uwagi ;)konsystencja mleczkowata, wolę bardziej geste maseczki ;) Skóra po nałożeniu jej nie piekła mnie ani nie miałam uczucia ściągnięcia buzi. Po zmyciu buzia gładsza, milutka w dotyku, napieta i jakby jędrniejsza ;) Wydaje mi sie, że lekko tez rozjasniona, ale to może być zmyłka moich słabo widzących oczu ;) Po kilku uzyciach napięcie skóry się zdecydowanie poprawiło i zmarszczki delikatne mimiczne troszkę się wyprasowały. Dla mnie nawilża akurat, choć moze powinna mocniej aczkolwiek nie takie jest jej zadanie ;)Mnie odpowiada :)

ten zapach ...

No cóż, na pewno nie jest to maseczka Wszechczasów. Po jej zastosowaniu skóra jest jakgdyby napięta, nawilżona średnio na jeża. Nici z relaksu - co dla mnie przy nakładaniu maseczki jest niesamowicie ważne - bo ta maseczka ma zapach mydlany, trochę czoć w nim jakąś chemię. Dobrze że była w saszetce - przynajmniej szybko się skończyła ;)i można próbować inną.