Dr. Hauschka, Rosmarin Körperöl (Olejek do ciała rozmarynowy)

Dr. Hauschka, Rosmarin Körperöl (Olejek do ciała rozmarynowy)

Rozmaryn rozgrzewa ludzkie ciało od wewnątrz. Olejek do ciała rozmarynowy reguluje gospodarkę cieplną ludzkiego organizmu. Przeznaczony zwłaszcza dla osób z osłabionym krążeniem krwi, o chłodnych dłoniach i stopach. Działa orzeźwiająco i ułatwia przebudzenie oraz dostarcza ciału sił witalnych na cały dzień. Zalecany także w terapii cellulitu.

Najgorszy z calej serii

Kolejny test produktu Dr. Hauschka zakończony.

Polubiłam szalenie te olejki i już mam swoich faworytów. Ten do nich nie należy.

Zapach mi nie przypomina mi rozmarynu, lecz bliżej niezidentyfikowane zioło. Może to kwestia przyzwyczajenia do tych aromatycznych zapachów olejków.

Słabo nawilża skórę. Dużo gorzej niż pozostałe testowane olejki. Testowałam również opisywane przez producenta rozgrzewające działanie. Zdarzyło mi się parę razy przemarznąć. Wskakiwałam pod prysznic , a po umyciu się nacierałam tym olejkiem. Nic specjalnego nie zauważyłam.

Wydajność produktu - podobnie jak pozostałych olejków - niska.

Podsumowując: nie zachwycił.
Używam tego produktu od: męczyłam 4 tygodnie