Jewel Eye Highlights

Jewel Eye Highlights

Cztery kolory cieni zamkniętych w przepięknym biżuteryjnym opakowaniu z dużym lusterkiem i podwójnym aplikatorem. Cienie występują w trzech wersjach kolorystycznych: Warm Accents, Stormy Accents i Berry Accents.

Cena: $ 36

znakomite

Mam podwójne. Świetlisty beż, lekko wpadający w róż i brąz ze złotm połyskiem. Cienie są znakomite. Bardzo subtelne, dobrze rozświetlają i ożywiają spojrzenie. Megawydajne :)
Duże zadowolenie z używania ;)

rozczarowanie

Trochę się zawiodłam, bo są to chyba najdroższe cienie, których używałam (w perfumerii kosztują 175 zł), ale na pewno nie najlepsze. Po pierwsze - są dosyć twarde i trzeba poskrobać, żeby nabrać na aplikator. Po drugie - pięknie dobrane kolory (mam zestaw cool accents - dwa odcienie lawendowego, szary i biały)na powiekach wyglądają bardzo podobnie i trudno modelować oko. Po trzecie - po kilku godzinach wszystkie robią się szarawe. Faktycznie są miłe w dotyku, mają ładny subtelny połysk i nie osypują się, ale do ideału im daleko.

pełen zachwyt

Jestem tymi cieniami zachwycona. Pod każdym względem są doskonałe. Pudełeczko bardzo eleganckie, złote, dodatkowo zapakowane w czerwony pokrowiec (królewska barwa, a jakże! :)). W pięknym opakowaniu kryją się piękne cienie, które można wymieniać. Jakość również bez zarzutu. Mają świetną konsystencję, są bardzo miałkie i delikatne, nie osypują się, lekko lśnią i na powiekach trwają, trwają, trwają...cały dzień w idealnym stanie. Nic się nie wałkuje, nic się nie osypuje. Odcienie są tak dobrane, że można wykonać nimi zarówno bardzo delikatny makijaż dzienny, jak i mocny, wyrazisty makijaż wieczorowy. Ach, do pełni szczęścia użytkowniczek, producent wyposażył pudełeczko w duże, wygodne lusterko i aplikator. Zupełnie nie mam się do czego przyczepić :) No...dobrze, przyczepiam się do ceny w sklepach :)) Jednak dla mnie to cienie wszechczasów.