Polecamy: 3 DNI DO BIELI

SVR, Hydracid C20 (Krem do twarzy)

SVR, Hydracid C20 (Krem do twarzy)

Cena już od 93,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa. Krem wskazany w celu zapobiegania powstawaniu zmarszczek, regeneracji skóry zniszczonej słońcem lub solarium, szarej, "zmęczonej".
Redukuje zmarszczki dzięki działaniu witaminy C, która stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenu i elastyny. Stosowany ok. 30. roku życia opóźnia pojawienie się zmarszczek, rozjaśnia koloryt skóry. Zabezpiecza komórki skóry przed działaniem wolnych rodników.
Zawiera 20% witaminy C (izopalmitynian askorbylu), czynniki nawilżające i regenerujące skórę.
Przeznaczony dla osób około 30. roku życia, jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa, a także po 30. roku życia jako aktywne działanie redukujące zmarszczki.
Krem można stosować na dzień i na noc, doskonale nadaje się pod makijaż.

Przyjemny, ale nie wart swojej ceny

Krem jest lekki, nietłusty, nieco nawilża, ale zdecydowanie nie wystarczy dla cer suchych. Ja używam go jako serum pod właściwy krem, z reguły na dzień pod filtr przeciwsłoneczny. Ma bardzo przyjemną konsystencję jak na kosmetyk pod filtr lub makijaż, szybko się wchłania i nie roluje się. Nie podrażnia też zupełnie mojej cery - w ogóle nie czuję, że ma 20% witaminy c.

Niestety, jak dla mnie produkt w tej cenie powinien mieć więcej dobrych składników, dodatkowe antyoksydanty wzmacniające działanie witaminy c jak Wit e czy kwas ferulowy. Na rynku jest wiele tańszych produktow z wit c, które będą miały bardziej korzystne działanie.

Tylko dlatego nie kupię następnego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572111].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny jako prewencja

Bardzo dobry krem pod kątem składu, jeden z niewielu na rynku z wysokim stężeniem witaminy C w dobrze wchłanialnej formie. A tu forma właśnie nie tylko samo stężenie są najważniejsze. Ze względu właśnie na swój skład główne działanie produktu to prewencja, ochrona przed procesem starzenia, ze względu na skład wierzę w to, ale nie mogę jeszcze ocenić, bo kończę dopiero pierwsze opakowanie. Minus muszę dać niestety za brak nawilżenia, a nawet przesuszenie skóry. Co do ceny, wiadomo mogłaby być niższa, ale za jakość wit. C trzeba zapłacić niestety. Serum mogłoby też być bardziej wydajne, ze względu na konsystencję szybko się kończy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497176].usefull || 0 }}% pomocna.

miły

Zużyłam prawie całe opakowanie kremiku i oceniam.
Nie daje efektu natychmiastowego, takiego wow. Ale jednak powoli rozjasnia cerę, ujędrmia. Cera wyglada zdrowo. Dla delikatniej cery mieszanej naczynkowej sprawdził się bardzo dobrze. Stosowałam na dzień pod makijaż i pod filtry. Leciutko nawilża, mnie nie wysuszył ani nie podrażniał. Taki ładnie pachnący, miły w stosowaniu leciutki kremik a właściwie emulsja.
Polubiłam go mimo braku jakichs powalajacych efektów i małej wydajności. Za cenę 130 można spróbować, za 160-180 bym jednak nie kupiła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042642].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

mogłoby być lepiej

Krem na lekką konsystencję, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Ładnie rozświetla i ujednolica jej koloryt. Nie wiem jak działa na przebarwienia, bo ich nie posiadam. Nie powoduje powstawania zaskórników, niespodzianki szybciej się goją. Nie podażnia mi naczyń. Niestety zbyt słabo nawilża moją dojrzałą skórę i powoduje odwodnienie ( próbowałam w kombinacji 2 x dziennie i 1 x dzinnie+ nawilżacz).
Dodatkowo ma niską wydajność i wysoką cenę.
Działania przeciwzmarszczkowego też nie zauważyłam,ale pewnie potrzebuję już czegoś mocniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980509].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity...

Mam skórę mieszaną dlatego panicznie boję się wysypu zaskórników po kremach z paraffinum liquidum ale ten jeżeli zapycha to minimalnie, wysusza lecz ma swoje drogocenne właściwości niestety przegrywa z phloretinem jeśli chodzi o rozświetlenie, uczucie suchości wydajność. Phroletin utrzymuje się w skórze 72 h wystarcza na co najmniej 4 miesiące a ten słoiczek na 1 miesiąc. Dlatego chyba mimo wysokiego stęzenia więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952226].usefull || 0 }}% pomocna.

REWELACJA

Dla mojej dojrzałej, mieszanej a jednak odwodnionej cery to rewelacja.
Przy okazji dość znacznych zakupów w aptece otrzymałam całkiem sporą porcję próbek SVR, m.in. tego kremu.
Jak dla mnie jest to raczej serum, konsystencja wodnista, szybko się wchłania. Mimo mieszanej cery, muszę dodatkowo aplikować krem.
Zużyłam wszystkie próbki i byłam zachwycona rezultatem. Cera się rozjaśniła, nawilżyła, same plusy aż zakupiłam pełnowartościowe opakowanie.
Po trzech dniach pobytu na plaży, pomimo stosowania filtrów z przerażeniem odkryłam ciemne plamy na czole.
Co robić.... szok, środek lata, nie można stosować kwasów. I nagle olśnienie, SVR C20 smarowałam dość grubą warstwę conajmniej 2 razy dziennie. Już po paru dniach plamy wyjaśniały a po tygdniu zniknęły całkiem.
Moje nowe "serum" pozostanie ze mną na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: próbki i jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932984].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Kremik kupiłam ponieważ po wczasach moja tłusta cera potrzebowała dawki solidnej regeneracji i naprawy. Mimo, że nie opalam twarzy, wiem, że czas upałów i słońca nie działa na nią dobrze. Kiedyś regularnie używałam kremu svr hydracid, który miał tylko 1%wit C a itak efekty stosowania były bardzo widoczne. Postanowiłam więc zaryzykować i wydać sporą sumkę na krem hydracid c20, który jak sama nazwa wskazuje ma wysokie bo aż 20%stężenie wit C. Zakupu nie żałuję w ogóle, dla grubej, przetłuszczającej się skóry z tendencją do zanieczyszczeń jest świetny.

Po pierwsze kremik świetnie napina i ujędrnia skórę. Można powiedzieć, że ma się wrażenie, że to nowa skóra ;) Ja właśnie tak miałam, nie mogłam uwierzyć, że moja skóra jest aż tak napięta. Nie wiem czy wygładza zmarszczki bo mam zaledwie 22lata ale ujędrnia rewelacyjnie :) na pewno zapobiega pierwszym zmarszczkom.

Kolejną zaletą jest rozświetlenie i znaczne zmniejszanie przebarwień na skórze, czy to tych posłonecznych czy blizn po trądziku. W moim przypadku już po 4dniach stosowania efekt był bardzo widoczny. Blizny stały się jaśniejsze i to sporo a koloryt cery znacznie się poprawił. W zasadzie mogłabym przestać używać podkładu! Zaznaczam, że mam skórę ze sporą ilością małych przebarwień, bo intensywnie walcze z trądzikiem.

Jeżeli chodzi o kwestię nawilżania to nie ma co spodziewać się za dużo po tym kremie. Moim zdaniem jest to krem idelany dla skóry tłustej i mieszanej. Już skóra normalna może odczuwać znaczny dyskomfort.
Witamina C nie ma właściwości nawilżających, ma jedynie rozjaśniać a także wspomagać syntezę kolagenu i elastyny, tylko tyle i aż tyle :).

Kremik ma jedną wade, drobną. Może podrażniać skórę. Ja tak właśnie miałam. Na szczęscie tylko raz, odczuwałam wtedy swędzenie. Mam w rodzinie dermatologa i od razu zapytałam co robić. Usłyszałam rade przeczekaj a jak bd pojawiać się wybroczyny przestań używać. Na szczęście skończyło się na swędzeniu :) Trzeba jednak uważać, jest to spore stężenie Wit C i może działać agresywnie na skórę wrażliwą.

Konsystencja kremu jest lekka, nietłusta i bardzo przyjemna w stosowaniu. Spokojnie można stosować nawet na dzien pod makijaż, ja jednak na dzień wybieram coś bardziej nawilżającego.
Niemniej jednak skóra nie błyszczy się po nim jakoś przesadnie.

Opakowanie jest ładne, higieniczne, dobrze zabezpiecza nam tą najdroższą i najlepszą formę wit C zawartą w kosmetyku.

Zapach bardzo chemiczny ale mnie nie przeszkadza, nawet go lubię :)

Reasumując, biorąc pod uwagę efekty, małą pojemność, wysoką cenę to itak warto. Skóra wygląda pięknie, pory są zwężone, cera zyskuje ładny koloryt, jest napięta. Efek jak po serii drogich zabiegów u kosmetyczki ;) Polecam.

Używam tego produktu od: pażdziernik, listopad
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871749].usefull || 0 }}% pomocna.

Moze byc ale glowy nie urywa

Krem jest OK, ale nie wpadam nad nim w wielkie zachwyty.

Ma bardzo lekka, polplynna konsystencje, mily zapach. Pomimo wysokiego stezenia wit C nie podraznia mojej wrazliwej skory.

Daje lekki efekt nawilzenia, ale poniewaz mam sucha skore na noc jest dla mnie za lekki. Stosuje wiec go na dzien. Niby OK: dobrze nadaje sie pod makijaz, szybko sie wchlania... ale w moim wypadku z wydajnoscia slabo, zeby miec wrazenie jako takiego nawilzenia uzywam z 10 pompek na kazda aplikacje.

I pomimo az takiej ilosci, po kilku godzinach mam wrazenie suchej skory, czego nie odczuwam przy innych kremach na dzien.

Jesli chodzi o efekt rozswietlajacy czy rewitalizujacy, to nie zauwazylam... moze lekko koloryt skory sie poprawil, ale poniewaz jak dla mnie jest niewystarczajaco nawilzajacy, przy uzywaniu jedynie tego kremu moja skora i tak nie jest w swojej najlepszej kondycji.

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[850152].usefull || 0 }}% pomocna.

Promienieje

Mój KWC.
Moja mieszana szara a miejscami tłusta skóra chłonie w mig lekką konsystencję. Suche i podraznione policzki również. Cera jest promienna, doskonale nawilżona. Zarówno naczynka jak i wieeelkie pory są spokojnie i doskonale z nim współgrają. Skóra go pochłania bez końca. Apetyczny zapach. Czuje się zadbana, odzywiona i wypoczęta!

Ze względu na oszczędnosci używam jedynie na dzień.

-mała pojemność
-cena:(

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 4 po 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836280].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Produkt kupiłam znając zbawienne działannie wit. C (używałam kremu MURAD z wit.C na noc i jestem nim zachwyconna).
Ten produkt zachwalała mi farmaceutka, jako jeden z lepszych na rynku ze względu na stężenie witaminy (chciałam kupić AURIGA flavo C forte, o którym wiele czytałam) .
Krem SVR jest bardzo lekki. Konsystencja płynna przypomina bardzo lekki krem nawilżający. Po nałożeniu na skórę przez chwilę się błyszczy i przez moment zostawia jakby tłusty filtr (mam wysuszoną skórę) ale po kilku minutach zupełnie się wchłania i nie zostawia po sobie śladu. Co ważne nie uczula (obawiałam się reakcji skóry na takie stężenie wit.C). Jak dla mnie jest wydajny - używam go wieczorem (w tej chwili najpierw nakładam EUCERIN even brighter na noc, po paru minutach nakładam SVR), oraz rano (analogicznie - Eucerin na dzień,po kilku minutach svr, przed podkładem - krem z filtrem +50). Moja skóra jest przesuszona, z ogromną ilością przebarwień oraz zmarszczkami - ponieważ jak ocenili to dermatolodzy i kosmetyczki moja skóra jest cienka i sucha jak pergamin przez co każdego dnia dochodzi siatka zmarszczek - więc cudów nie ma, ale SVR jest naprawdę dobry.
+nie uczula
+dobrze się wchłania
+ jest wydajny (na jedną aplikację wystarczają 2 pompki - mimo iż mam skłonność do przesady ta ilość jest wystarczająca)
+skóra po nim jest gładka
+idealnie nawilża (sucha skóra po całej nocy jest nadal gładka, nie ma śladów przesuszenia)
+nie zapycha

jak dla mnie minusem jest wysoka cena (szczególnie gdy chcemy go "przetestować" na własnej skorze jest to droga inwestycja - jeśli krem się sprawdzi inwestycja jest opłacalna, jeśli natomiast krem okaże się dla naszej skóry nieodpowiedni to jego koszt jest bardzo wysoki). Proponuję przed zakupem najpierw przetestować próbki (ja tak zrobiłam) żeby sprawdzić jak zareaguje nasza skóra, czy odpowiada nam konsystencja i czy nie ma reakcji alergicznych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827894].usefull || 0 }}% pomocna.