TRESemmé, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

Ok

Odżywka bardzo wydajna o pięknym zapachu ,natychmiast nawilża i wygładza włosy ,łatwo się one po niej rozczesują , niestety szybko się one po niej przetłuszczają ale być może to tylko moje odczucia :) ogólnie jest ok.

Spoko

Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, zapobiega elektryzowaniu się, doskonale nawilża i zmiękcza.Włosy lepiej się układają i wyglądają na wzmocnione.Stosuję razem z szamponem i maską.

Ulubieniec!!!

Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam włosy są po niej mięciutkie sypkie nie puszą się i wyglądają jak po wizycie u dobrego fryzjera
Jedyny minus to dla mnie zapach nie odpowiada mi niestety

Objawienie

Jako, że miałam już wcześniej do czynienia z marką TRESemme i zawsze byłam zadowolona, postanowiłam zakupić tę odżywkę. Odżywka ta jest po prostu genialna. Bardzo łatwo się ją nakłada, ma fajną konsystencję, niezbyt gęstą, przez co nie trzeba dużej ilości produktu, żeby pokryć nawet długie włosy. Włosy wyglądają świetnie i zdrowo, są miękkie, błyszczą, pięknie się układają, a do tego pachną świeżością przez cały dzień. Zdecydowanie ułatwia również rozczesywanie.
Jeśli chodzi o cenę, to często można dostać tę odżywkę w promocji za 15,99zł i baaardzo się to opłaca, bo ma 400ml i starczy na całkiem długi czas. Dla mnie to jest strzał w dziesiątkę.

niezły

Całkiem spoko odżywka do włosów zniszczonych czyli moich. Mocno regeneruje już przy pierwszym użyciu. Włosy są miękkie i odnowione jakby były w spa . Dodatkowo zapach jest też całkiem w porządku. polecam.

Odkrycie

Odżywka wygładza włosy oraz ułatwia rozczesywanie a co ważne jest ratunkiem dla zniszczonych i przesuszonych włosów. Po umyciu są one niespotykanie miękkie, błyszczące i wyglądają na zdrowsze. Przy dłuższym stosowaniu wyraźnie poprawia ich stan. Polecam

Kolejna odżywka, której czegoś brakuje

Z założenia odżywka nie będzie wywierała tak spektakularnych efektów, jakich wachlarz oferuje maska. Dlatego też stojąc przed wyborem produktów pielęgnacyjnych do włosów, z gamy całej linii wolę sięgnąć po maskę - nieco droższą, w mniejszej pojemności, ale silniej skoncentrowaną niż odżywka. Rzadko zdarza się, abym kupiła odżywkę, i nie żałowała, że mogłam otrzymać coś więcej. W przypadku odżywki TRESemmé tego żalu nie ma. Jest jedynie lekki niedosyt.

Opakowanie odżywki jest estetyczne, z wygodnym zatrzaskiem umożliwiającym higieniczne przechowywanie produktu, z odcięciem dopływu powietrza, oraz bezpieczny transport w podróży.

Konsystencja jest koloru białego, dość wodnista. Wygodnie się rozprowadza, dzięki czemu jest wydajna, na moje długie włosy wystarcza okrąg średnicy dłoni.

Jak w przypadku całej serii, tak i tutaj zapach jest zniewalający. Nieco przypomina Al Latte, mleczną piankę z domieszką bardziej orientalnej nuty. Potrafi utrzymać się na włosach nawet do następnego dnia, co jest ogromną zaletą i eliminuje konieczność używania wysuszających mgiełek. Lepiej użyć w to miejsce odżywki TRESemmé, która dodatkowo, poza pięknym zapachem, nawilża.

Co do nawilżenia... rzeczywiście nadaje poślizg włosom i ułatwia ich rozczesywanie, ale dla moich włosów nie znajduje zastosowania solo. Po aplikacji odżywki, nawet trzymając ją na włosach pod czepkiem foliowym przez pół godziny, potrzebuję dodatkowego ułatwienia dla rozczesania - olejku lub balsamu.
Na pewno odżywka znajdzie zastosowanie dla włosów cienkich, które strach jest dociążać, aby nie straciły wizualnie na objętości. Wydaje mi się, że będzie odpowiednia dla włosów niefarbowanych ani nierozjaśnianych - czyli niewymagających extra dawki nawilżenia. Dla moich, rozjaśnianych, nawilżenie nie jest wystarczające.

Przyjemna

Odżywka ta nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Wygładza włosy? Tak. Ułatwia rozczesywanie? Owszem. Ale na dobrą sprawę zachowuje się tak, jak każda inna odżywka z tej półki cenowej. Spodziewałam się czegoś więcej po produkcie tak szeroko omawianym na różnych stronach czy forach. Polecam osobom ze zdrowymi kosmykami. Osobom z przesuszonymi i zniszczonymi radzę szukać dalej...

Mega blask

Odżywka Tresemme ma dosyć gęstą, kremową konsystencję. Dobrze się rozprowadza. Czuć od razu jak włosy wypijają wszystko co najlepsze z kosmetyku. Ponieważ posiadam włosy kręcone, to na nałożonej odżywce rozczesuję włosy. Ten konkretny produkt sprawia, że rozczesywanie jest błyskawiczne i proste. Nawet najgorsze kołtuny szybko znikają. Po spłukaniu włosy są niesamowicie miękkie, gładkie i błyszczące. Co najważniejsze, nie puszy włosów. Po użyciu szamponu i odżywki Tresemme moje włosy wyglądają na zdrowe, mocne i pełne blasku

genialna!

Mam długie, grube, wysokoporowe, farbowane włosy których nadmiernie nie rozpieszczam :) po nieudanym romansie z Garnierem dorwałam to cudeńko jak tylko pojawiło się na półkach i szybko sie z nim nie rozstanę,... po pierwsze jest bardzo wydajne, o gęstej kremowej konsystencji która nie spływa z włosów. po drugie dlatego, że jest po prostu skuteczna!
włosy sa po niej jedwabiste, miękkie i wygładzone, tak jak obiecuje producent. Już po kilku minutach od spłukania znika matowa szorstkość, pojawia się piekny zapach, łatwo je rozczesać, ale nie są obciązone ani nie przetłuszczają się (nakładam na 1/2 długości). Świetny stosunek składu, wydajności i ceny (zapłaciłam ok.20 zł). Zostanę z tą firmą na dłużej, bo ma dopracowane produkty, wreszcie łatwo dostępne w drogerii.

Czarno-biały duet idealny

Odżywka marki TRESemme, podobnie jak szampon z tej serii należy do kosmetyków świetnych i takich które szczególnie zasługują na naszą uwagę.
Te produkty tworzą razem niezastąpiony duet w codziennej pielęgnacji włosów - obecnie nie wyobrażam sobie że miałabym stosować jakieś inne kosmetyki.
One należą w tej dziedzinie do moich niekwestionowanych faworytów.
Uzupełniają się w pełni jak znany z chińskiej kultury znak Jin i Jang.
Zarówno szampon jak i ta cudowna odżywka doskonale spełniają swoje rolę i wyjątkowo współgrają z moimi bardzo wymagającym i włosami i bardzo wrażliwą skórą głowy. Odżywka jest wprost idealna. Mieści się w dużej białej butelce o pojemności aż 400 ml. Ma idealną przyjemną i średnio gęstą konsystencję. Ma bardzo piękny zapach. Robi to co powinna - czyli odżywia, regeneruje i robi dla włosów najprościej mówiąc wiele dobrego nie czyniąc im przy tym żadnej nawet najmniejszej krzywdy. Jest niezwykle delikatna nawet dla wrażliwej skóry głowy. Dawno nie spotkałam tak dobrych produktów do pielęgnacji włosów. Odżywka podobnie jak szampon dostępna jest w kilku wariantach dostosowanych do różnych potrzeb naszych włosów.

Bardzo dobry produkt

Z racji moich przesuszonych i zniszczonych licznymi zabiegami włosami od zawsze szukam odzywki/maski idealnej a właściwie przyjemnego efektu. Ta odzywka dała mi poczucie ze robie cos dobrego dla moich włosów, ładnie je wygładza, dobrze sie rozczesuja po zastosowaniu, sa miekkie i nie stercza każdy w swoja stronę. Naprawde dobry produkt w tej cenie. Opakowanie spore wiec i wydajność duża, zauwazyłam ze nie mozna przesadzic z ilościa bo szybko potem włosy stają sie obciazone ale chetnie siegam po te odzywke bo moje włosy dobrze na nia reaguja

Lepsze rozczesywanie

Odżywka wygodna w użyciu u bardzo wydajna. Już niewielka ilość pozytywnie wpływa na nasze włosy. Zapach lekki i przyjemny, nie dusi i pozostawia miłą świeżość. Włosy po użyciu odżywki ZNACZNIE łatwiej się rozczesują i są mniej szalone (mniej się puszą, łatwiej rozczesują). Moje włosy są bardzo gęste, więc ten efekt jest dla mnie niezmiernie ważny. Dzięki temu nie wyglądam jak Król Lew. :) Odżywka świetnie odżywia, wygładza i nawet rozdwojone końcówki już się tak nie puszą i nie rzucają w oczy. :)