TRESemmé, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

Ok

Odżywka bardzo wydajna o pięknym zapachu ,natychmiast nawilża i wygładza włosy ,łatwo się one po niej rozczesują , niestety szybko się one po niej przetłuszczają ale być może to tylko moje odczucia :) ogólnie jest ok.

genialna!

Mam długie, grube, wysokoporowe, farbowane włosy których nadmiernie nie rozpieszczam :) po nieudanym romansie z Garnierem dorwałam to cudeńko jak tylko pojawiło się na półkach i szybko sie z nim nie rozstanę,... po pierwsze jest bardzo wydajne, o gęstej kremowej konsystencji która nie spływa z włosów. po drugie dlatego, że jest po prostu skuteczna!
włosy sa po niej jedwabiste, miękkie i wygładzone, tak jak obiecuje producent. Już po kilku minutach od spłukania znika matowa szorstkość, pojawia się piekny zapach, łatwo je rozczesać, ale nie są obciązone ani nie przetłuszczają się (nakładam na 1/2 długości). Świetny stosunek składu, wydajności i ceny (zapłaciłam ok.20 zł). Zostanę z tą firmą na dłużej, bo ma dopracowane produkty, wreszcie łatwo dostępne w drogerii.

Czarno-biały duet idealny

Odżywka marki TRESemme, podobnie jak szampon z tej serii należy do kosmetyków świetnych i takich które szczególnie zasługują na naszą uwagę.
Te produkty tworzą razem niezastąpiony duet w codziennej pielęgnacji włosów - obecnie nie wyobrażam sobie że miałabym stosować jakieś inne kosmetyki.
One należą w tej dziedzinie do moich niekwestionowanych faworytów.
Uzupełniają się w pełni jak znany z chińskiej kultury znak Jin i Jang.
Zarówno szampon jak i ta cudowna odżywka doskonale spełniają swoje rolę i wyjątkowo współgrają z moimi bardzo wymagającym i włosami i bardzo wrażliwą skórą głowy. Odżywka jest wprost idealna. Mieści się w dużej białej butelce o pojemności aż 400 ml. Ma idealną przyjemną i średnio gęstą konsystencję. Ma bardzo piękny zapach. Robi to co powinna - czyli odżywia, regeneruje i robi dla włosów najprościej mówiąc wiele dobrego nie czyniąc im przy tym żadnej nawet najmniejszej krzywdy. Jest niezwykle delikatna nawet dla wrażliwej skóry głowy. Dawno nie spotkałam tak dobrych produktów do pielęgnacji włosów. Odżywka podobnie jak szampon dostępna jest w kilku wariantach dostosowanych do różnych potrzeb naszych włosów.

Bardzo dobry produkt

Z racji moich przesuszonych i zniszczonych licznymi zabiegami włosami od zawsze szukam odzywki/maski idealnej a właściwie przyjemnego efektu. Ta odzywka dała mi poczucie ze robie cos dobrego dla moich włosów, ładnie je wygładza, dobrze sie rozczesuja po zastosowaniu, sa miekkie i nie stercza każdy w swoja stronę. Naprawde dobry produkt w tej cenie. Opakowanie spore wiec i wydajność duża, zauwazyłam ze nie mozna przesadzic z ilościa bo szybko potem włosy stają sie obciazone ale chetnie siegam po te odzywke bo moje włosy dobrze na nia reaguja

Lepsze rozczesywanie

Odżywka wygodna w użyciu u bardzo wydajna. Już niewielka ilość pozytywnie wpływa na nasze włosy. Zapach lekki i przyjemny, nie dusi i pozostawia miłą świeżość. Włosy po użyciu odżywki ZNACZNIE łatwiej się rozczesują i są mniej szalone (mniej się puszą, łatwiej rozczesują). Moje włosy są bardzo gęste, więc ten efekt jest dla mnie niezmiernie ważny. Dzięki temu nie wyglądam jak Król Lew. :) Odżywka świetnie odżywia, wygładza i nawet rozdwojone końcówki już się tak nie puszą i nie rzucają w oczy. :)

Godna uwagi

Odżywka umieszczona jest w wygodnej białej buteleczce. Jak dla mnie butelka jest poręczna mimo swojej wielkości. (400 ml).
Nie widać stopnia zużycia produktu.
Szata graficzna przyjemna dla oka. Lubię jak nie jest za bardzo naciapane a tutaj właśnie tak jest. Może trochę surowo, ale mi się podoba.
Produkt jest bardzo wydajny, dobrze się go rozprowadza na włosach.
Zapach przypadł mi do gustu. Jest delikatny, ale utrzymuje się na włosach po umyciu.
Odżywka nie obciąża włosów. Rewelacyjnie po jej użyciu rozczesuje się włosy.
Dodatkowo włosy są lśniące, miękkie i takie jakby mięsiste. Podoba mi się ten efekt.
Odżywka zdecydowanie spełniła moje oczekiwania.

Idealna po zimie

Maska jest doskonała do zniszczonych, zmęczonych zimą włosów.
Dobrze odżywia, wyczuwalnie i widocznie nawilża włosy sprawiając, że są imponująco miękkie, lśniące i zdrowo wyglądające!
Dzięki opakowaniu jest komfortowa w stosowaniu, nie wycieka, można dozować idealną ilość.
Odżywka jest gęsta, nie przecieka przez palce ani nie spływa z włosów. Spłukuje się z łatwością pozostawiając wyczuwalny film. Włosy łatwo się układają, bajecznie łatwo dają się rozczesać i modelować. Nie straszne im suszenie i produkty do stylizacji.

Odżywka nadaje włosom sprężystość, elastyczność. Widać, że dogłębnie pielęgnuje włosy.

Dzięki niej suche końcówki są mniej widoczne, są ujarzmione.

Nadaje gładkość i połysk

Przyjemna, gęsta odżywka. Pomaga w rozczesaniu włosów, po użyciu są miękkie, błyszczące i gladkie, nie puszą się. Wydaje mi się, że najlepiej nadaje się do gęstych, ale "puchatych" włosów - ładnie je wygładza i ujarzmia. Dla cienkich może być nieco zbyt obciążająca, ale nada się do używania od czasu do czasu. Dla moich cienkich włosów trochę zbyt ciężka, ale mąż, który ma gęste i puszące się włosy jest bardzo zadowolony. Rozczesuje je bez problemu (a wiadomo jaką cierpliwość do tego mają mężczyźni ;) )i nie poświęca dużo czasu na układanie. Zestaw szamponu z odżywką jest więc nie tylko dla kobiet :) Stonowana kolorystyka opakowań jest tu też w takim wypadku dużą zaletą :)

Wspaniałe odżywienie!

Ten produkt stał się moim nr 1!
Dlaczego? Otóż, dał mi.efekt jakiego oczekiwałam! ; piękne zdrowe końcówki zreperowane, zregenerowane-efekt widać po kilku.krotnym użyciu.

zwyczajna

Jak dla mnie zwyczajna odżywka. Pozostawia film na włosach, nieco lepiej się rozczesują, ale spektakularnego efektu nie ma. Trzeba dokładnie ją spłukać. Ogólnie stawiam na maskę z tej linii, odżywka dla mnie zbędna.

znakomita odżywka wygładzająca

odżywka już przy pierwszym użyciu widocznie wygładza i pielęgnuje włosy;
pięknie pachnie i nie trzeba stosować dużej ilości by uzyskać pożądany efekt pielęgnacyjny; ma konsystencję gęstego mleczka, nakłada się z łatwością i bez problemu się spłukuje; wraz z szamponem z serii Biotin+Repair 7 stanowią znakomity zestaw do włosów puszących się, nie będzie przesadą, gdy powiem, że można uzyskać efekt jak z salonu, polecam

Spełnia swoją rolę- kondycjonuje

Silikonowa odżywka ma za zadanie poprawić wygląd włosów "na już", zabezpieczyć przed niekorzystnymi czynnikami mechanicznymi jak i atmosferycznymi. I to właśnie robi :)

Włosy są gładkie, błyszczące. Nie obciążone nadmiernie. Zapach przez jakiś czas utrzymuje się na włosach.

Dobry produkt.

Odżywka ładnie nawilża i ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża ich. Nadaje ładny połysk. Wydajna. Z miłą chęcią do niej wrócę. Zapach na 5+. Opakowanie mało poręczne. Ciężko będzie wydobyć produkt do końca.