TRESemmé, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Sprawdź ceny produktu

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

miękkie i lśniące włosy!

Przez lata używałam takiego samego zostawu kosmetyków i postanowiłam zmienić na tą odżywkę i szampon z tej samej serii. Nie zawiodłam się. Ba! Nawet byłam w szoku, bo przez lata myślałam, że to ja wyglądają moje włosy to maksimum tego, co można z nich uzyskać. A tu szok, bo serio moje włosy nie muszą wyglądać jak suche siano, i właśnie dzieki tym kosmetykom się o tym przekonałam :)

Profesjonalna odżywka, włosy jak po wyjściu z salonu

Odżywkę kupiłam razem z szamponem w promocji w Rossmannie. Nie czytałam wcześniej komentarzy na wizażu to był spontaniczny zakup spowodowany impulsem i niską ceną w promo. Odżywka w trochę mylącej butelce, byłam przez chwilę pewna że biorę drugi szampon, spodziewałam się jak to w odżywkach butelki odwróconej "do góry nogami". Konsystencja odżywki ani zbyt gęsta ani zbyt rzadka, idealna. Po wysuszeniu włosy są pięknie wygładzone, lśniące ale nie oklapnięte. Wyglądają zdrowo. Często rozjaśniam końce więc są trochę uszkodzone i po tej odżywce praktycznie nie widać tych zniszczeń i suchych końcówek. Zapach przypomina mi jakiś szampon Pantene, osobiście wolę konkretny zapach określonego owocu czy kwiatu tu mamy jakiś niesprecyzowany kosmetyczny zapach, mnie się on nie podoba no ale to moje subiektywne odczucie i oczywiście nie wpływa na ocenę tej bardzo serio baaaardzo dobrej odżywki.

Bardzo, bardzo dobra

Drogeryjna marka, która stworzyła kosmetyk na miarę wyższej półki. Pozytywne zaskoczenie, które nie przemija. Dla moich ciężkich w utrzymaniu, poddawanych stylizacji i farbowaniu włosów to niezbędnik pielęgnacji.

Jedna z lepszych drogeryjnych odżywek

Moje włosy są farbowane, używam też suszarki i prostownicy co powoduje, że bardzo się puszą. Dodatkowo mam suchą skórę głowy i często ulega ona podrażnieniem przez używane kosmetyki. Po użyciu odżywki włosy są gładkie, dociążone, z łatwością się je układa, nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje swędzenia.
Jedna z lepszych odżywek drogeryjnych.

Polubiliśmy się !

Przerobiłam sporo odzywek w swoim życiu bo mam dość trudne włosy - szorstkie , puszyste , długie . Testowałam i te drogeryjne i te do salonów fryzjerskich i żadne z nich nie zadowoliło mnie tak jak odżywka z tresemme ! Istan rewelacja ! Włosy delikatne , błyszczą się , nie puszą się . Za ta cenę nie ma co się zastanawiać tylko trzeba przetestować ta odżywkę ! Opakowanie dość ekonomiczne wiec starczy tez na jakiś czas . Polecam gorąco !!

Efekt zadowolajacy

Jedyna odżywka po której moje włosy aż tak błyszczą :)
Użyłam jej dosłownie może z 3 razy a już widzę poprawę stanu włosów wyglądają na zdrowsze i lepiej się ukladaja
Mam nadzieję że włosy się do niej nie przyzwyczaja i efekt zniknie gdyż bardzo zależy mi na takim działaniu.

Nie polecam

Jest to typowa odżywka oparta o sylikony. Na pewno nie odżywi, nie zregeneruje, nie nawilży włosów. Jedyne co zrobi to obklei je warstwą sylikonów dzięki czemu wyglądają na bardziej nawilżone i błyszczące, ale to tylko złudzenie.
Ma okropny skład i dosyć wysoką cenę.
Nie polecam, nie warto tracić na nią czasu, nic dobrego z włosami ta odżywka nie zrobi.

polecam

Odżywka, która spełni marzenie o pięknych i zdrowych włosach. Opakowanie bardzo ładne, sam zapach odżywki super, bardzo wydajny. Odżywka ma lekką konsystencję, ładnie się rozprowadza. Włosy po jej użyciu łatwo się rozczesują. Są gładkie i miłe w dotyku. Odżywka jest bardzo wydajna. Łatwo się ją spłukuje. Nie obciąża włosów. Świetnie zmywa wszelkie oleje z włosów. Polecam!

super odżywka

Odżywka świetnie odżywia i regeneruje włosy. Wlosy po jej zastosowaniu są miękkie i widać po pierwszym użyciu siłę działania tej maski. ja jestem nią zachwycona. Przepiękny zapach

Największe odkrycie tego roku

Ta odżywka est moim hitem <3 pokochałam ją od pierwszego użycia! mam włosy średnioporowate, skłonne do przesuszania i rozdwajania. Po tej odżywce moje włosy są nawilżone, odżywione, sypkie, miękkie, błyszczą się i dobrze rozczesują. Poza tym ta odżywka pięknie pachnie! a zapach utrzymuje się na włosach do następnego mycia

Największe odkrycie tego roku

Spoko

Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, zapobiega elektryzowaniu się, doskonale nawilża i zmiękcza.Włosy lepiej się układają i wyglądają na wzmocnione.Stosuję razem z szamponem i maską.