TRESemmé, Odżywka do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Odżywka TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera formułę ze specjalnie stworzonymi cząsteczkami, które pokrywają włos ochronną powłoką i wygładzają jego powierzchnię, poprawiając wygląd nawet najbardziej zniszczonych kosmyków. Kolekcja TRESemmé Biotin+ Repair 7 zawiera Biotynę i pomaga przywrócić piękno Twoim włosom już od pierwszego użycia. Nowoczesna formuła zawarta w odżywce TRESemmé Biotin+ Repair 7 ułatwia rozczesywanie zniszczonych pasm wspomagając odżywienie włosów i przygotowując do zabiegów stylizacji. Najlepszy efekt regeneracji uzyskasz stosując wszystkie produkty z linii Biotin+ Repair 7.

Polubiliśmy się !

Przerobiłam sporo odzywek w swoim życiu bo mam dość trudne włosy - szorstkie , puszyste , długie . Testowałam i te drogeryjne i te do salonów fryzjerskich i żadne z nich nie zadowoliło mnie tak jak odżywka z tresemme ! Istan rewelacja ! Włosy delikatne , błyszczą się , nie puszą się . Za ta cenę nie ma co się zastanawiać tylko trzeba przetestować ta odżywkę ! Opakowanie dość ekonomiczne wiec starczy tez na jakiś czas . Polecam gorąco !!

Efekt zadowolajacy

Jedyna odżywka po której moje włosy aż tak błyszczą :)
Użyłam jej dosłownie może z 3 razy a już widzę poprawę stanu włosów wyglądają na zdrowsze i lepiej się ukladaja
Mam nadzieję że włosy się do niej nie przyzwyczaja i efekt zniknie gdyż bardzo zależy mi na takim działaniu.

Nie polecam

Jest to typowa odżywka oparta o sylikony. Na pewno nie odżywi, nie zregeneruje, nie nawilży włosów. Jedyne co zrobi to obklei je warstwą sylikonów dzięki czemu wyglądają na bardziej nawilżone i błyszczące, ale to tylko złudzenie.
Ma okropny skład i dosyć wysoką cenę.
Nie polecam, nie warto tracić na nią czasu, nic dobrego z włosami ta odżywka nie zrobi.

polecam

Odżywka, która spełni marzenie o pięknych i zdrowych włosach. Opakowanie bardzo ładne, sam zapach odżywki super, bardzo wydajny. Odżywka ma lekką konsystencję, ładnie się rozprowadza. Włosy po jej użyciu łatwo się rozczesują. Są gładkie i miłe w dotyku. Odżywka jest bardzo wydajna. Łatwo się ją spłukuje. Nie obciąża włosów. Świetnie zmywa wszelkie oleje z włosów. Polecam!

super odżywka

Odżywka świetnie odżywia i regeneruje włosy. Wlosy po jej zastosowaniu są miękkie i widać po pierwszym użyciu siłę działania tej maski. ja jestem nią zachwycona. Przepiękny zapach

Największe odkrycie tego roku

Ta odżywka est moim hitem <3 pokochałam ją od pierwszego użycia! mam włosy średnioporowate, skłonne do przesuszania i rozdwajania. Po tej odżywce moje włosy są nawilżone, odżywione, sypkie, miękkie, błyszczą się i dobrze rozczesują. Poza tym ta odżywka pięknie pachnie! a zapach utrzymuje się na włosach do następnego mycia

Największe odkrycie tego roku

Spoko

Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, zapobiega elektryzowaniu się, doskonale nawilża i zmiękcza.Włosy lepiej się układają i wyglądają na wzmocnione.Stosuję razem z szamponem i maską.

Ulubieniec!!!

Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam włosy są po niej mięciutkie sypkie nie puszą się i wyglądają jak po wizycie u dobrego fryzjera
Jedyny minus to dla mnie zapach nie odpowiada mi niestety

Objawienie

Jako, że miałam już wcześniej do czynienia z marką TRESemme i zawsze byłam zadowolona, postanowiłam zakupić tę odżywkę. Odżywka ta jest po prostu genialna. Bardzo łatwo się ją nakłada, ma fajną konsystencję, niezbyt gęstą, przez co nie trzeba dużej ilości produktu, żeby pokryć nawet długie włosy. Włosy wyglądają świetnie i zdrowo, są miękkie, błyszczą, pięknie się układają, a do tego pachną świeżością przez cały dzień. Zdecydowanie ułatwia również rozczesywanie.
Jeśli chodzi o cenę, to często można dostać tę odżywkę w promocji za 15,99zł i baaardzo się to opłaca, bo ma 400ml i starczy na całkiem długi czas. Dla mnie to jest strzał w dziesiątkę.

niezły

Całkiem spoko odżywka do włosów zniszczonych czyli moich. Mocno regeneruje już przy pierwszym użyciu. Włosy są miękkie i odnowione jakby były w spa . Dodatkowo zapach jest też całkiem w porządku. polecam.

Odkrycie

Odżywka wygładza włosy oraz ułatwia rozczesywanie a co ważne jest ratunkiem dla zniszczonych i przesuszonych włosów. Po umyciu są one niespotykanie miękkie, błyszczące i wyglądają na zdrowsze. Przy dłuższym stosowaniu wyraźnie poprawia ich stan. Polecam