TRESemmé, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Świetna :)

Nie lubię masek do włosów ponieważ wydaje mi się że moim włosom one nie służą jednak po wypróbowaniu nowości TRESemme stwierdzam że to jest produkt dla mnie oprócz pięknego zapachu lekkiej konsystencji produkt łatwy w użyciu skutecznie wzmocnił moje wypadające włosy nawet wydaje mi się że stały się one grubsze i bardziej lśniące.

żałuję, że obcięłam włosy...

...a dopiero teraz ta maseczka wpadła w moje łapki! To, co w ciągu kilku minut zrobiła z moimi zniszczonymi farbowaniem kłaczkami jest niesamowite! Znudzona nowościami olałam sprawę i dość "radykalnie podcięłam końcówki" ;D krótsze też są ok... Tuż przy twarzy, gdzie włosy mam krótsze i dalej są mega zniszczone i wysuszone po użyciu tej maski zauważyłam ogromną poprawę. Dla mnie hicior!

ZDECYDOWANIE TAK!

Delikatny zapach, świetnie pielęgnuje włosy nadając im przyjemnej miękkości i lekkości bez obciążania, ułatwia rozczesywanie. Jest wydajna dzięki swojej gęstej konsystencji.

Fajny produkt w przystępnej cenie

Używałam maseczki przez około dwa miesiące i moge powiedzieć, że ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku. Duże opakowanie starcza na wiele użyć. Maseczka do włosów pachnie bardzo przyjemnie.

mile zaskoczenie

maska do wlosow mile mnie zaskoczyla ,latwo sie rozprowadza i z latwoscia rozczesuje wlosy opakowanie wygodne warte polecenia dla osob nie lubiacych tradycyjne odzywki

Ekspresowe odżywienie

Maska wygodna w użyciu u bardzo wydajna, słoiczek ułatwia nakładanie na włosy i dozowanie ilości. Już niewielka ilość pozytywnie wpływa na nasze włosy. Zapach lekki i przyjemny, nie dusi i pozostawia miłą świeżość. Włosy po użyciu maski ZNACZNIE łatwiej się rozczesują i są mniej szalone (mniej się puszą, łatwiej rozczesują). Moje włosy są bardzo gęste, więc ten efekt jest dla mnie niezmiernie ważny. Dzięki temu nie wyglądam jak Król Lew. :) Maska świetnie odżywia, wygładza i nawet rozdwojone końcówki już się tak nie puszą i nie rzucają w oczy. :)

Bardzo fajna

Odżywka umieszczona jest w białym słoiku z czarną nakrętką. Jak dla mnie
Szata graficzna przyjemna dla oka. Dobrze komponuje się z produktami z serii.
Produkt jest bardzo wydajny, dobrze się go rozprowadza na włosach.
Maska sprawia, że włosy mniej się puszą. Nie obciąża włosów.
Zapach przypadł mi do gustu. Jest delikatny, ale utrzymuje się na włosach po umyciu.
Rewelacyjnie po jej użyciu rozczesuje się włosy.
Dodatkowo włosy są odżywione, gładkie, lśniące i miękkie.

Dobrze odżywia

Moje włosy zdecydowanie nie lubią zimy. Stały się suche, szorstkie (przede wszystkim na końcach). Dobrze działa na nie obecnie ta maseczka.

Maska Tresemme zamknięta jest w ładnym, poręcznym pudełku z fioletowymi akcentami, które ładnie komponuje się z resztą serii. Wygląda elegancko na łazienkowej półce.
Maska ma zwartą, dość gęstą konsystencję, dzięki czemu nie wymaga używania dużej ilości oraz nie spływa z mokrych (osuszonych ręcznikiem) włosów.

Maska tworzy na przyjemną powłoczkę - dzięki niej włosy są elastyczne, miękkie w dotyku i mają zdrowy połysk. Pięknie odbijają światło wyglądając na niezwykle zadbane. Dzięki masce grzebień sunie jak po maśle, nie ma splątanych kosmyków.

Maska nie obciąża włosów, nie powoduje przyklapnięcia.

Jeśli chodzi o wydajność jest bardzo dobra (choć to zależy jak hojnie ją zaaplikujemy), zwłaszcza, że to nie kosmetyk do codziennego stosowania.

Przyjemna maska dla puszących się włosów

Jest to świetna maska dla włosów, które się puszą i potrzebują dociążenia. Moim zdaniem będzie idealna dla osób, które lubią efekt wygładzonych, błyszczących włosów. Jej działanie jest zbliżone do działania odżywki z tej serii, ale w moim odczuciu przy jej użyciu jest ono szybciej widoczne na włosach. Maska umożliwia szybką regenerację struktury włosa, za jej największą zaletę uznaję fakt, że nabłyszczenie jakie daje włosom jest niesamowite. Mam włosy niefarbowane i naturalnie kręcone, nigdy żaden produkt nie nadał im takiego blasku. W sztucznym świetle sprawiają wrażenie tafli, jest to piękny efekt.
Jeśli szukacie produktu, który sprawi, że włosy będą bardziej wygładzone, błyszczące i o przyjemnym zapachu - jest to idealne rozwiązanie.

Podobna do odżywki Tresemme

Maska ma działanie podobne do odżywki, nawet porównując skład nie widzę wielkich różnic. Zdecydowanie nadaje się do gęstych i puszących się włosów - wygładza je, nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie i układanie. po użyciu włosy się nie puszą, są gładkie i zdrowo wyglądają.

Najlepsza....

Nie.wiedziałam,że.mogę uzyskać tak.szybki efekt miękkich,pięknych, delikatnych włosów.Dodatkową ochrona przed uszkodzeniami w 100% zwłaszcza przy codziennyvh zabiegach z użyciem temperatury-sprawdza się!

całkiem dobra

Maska bardzo wydajna,wystarczy niewielka ilość produktu, działa na zasadzie pozostawienia lekkiego filmu na włosach, trzeba pamiętać o dokładnym spłukaniu. Włosy lepiej się rozczesują, są nieco bardziej miękkie i wygładzone. Dla moich bardzo długich i prosty włosów jest ok, ale dla cienkich i rzadkich może okazać się za ciężki. Zapach typowy, bardzo podobny do innych znanych, słodki i nieco mdły.

maska "moc pielęgnacji"

maska, której stosowanie to czysta przyjemność; pięknie pachnie, ma przyjemną konsystencję, nie trzeba jej trzymać na włosach bardzo długo, wystarczy ok. 5 minut; po użyciu włosy są intensywnie odżywione, fryzura naprawdę wygląda lepiej, zdrowiej, włosy są wygładzone, a poza tym przyjemne w dotyku; producent pisze o ochronnych właściwościach przed uszkodzeniami i trudno się nie zgodzić, dobrze wypielęgnowane i odżywione włosy z pewnością mają większą odporność na uszkodzenia; polecam, bardzo skuteczny kosmetyk do włosów