TRESemmé, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Genialna w połączeniu z szamponem tej samej serii.

Fantastyczna seria firmy tresemme. Maska w połączeniu z szamponem tej samej serii daje efekt jak po wyjściu od fryzjera. Włosy są sypkie, lśniące, podatne na układanie i wyglądają mega zdrowo.

polecam

Maska należy do jednych z moich ulubieńców. Jest jej dużo, jest wydajna, super nawilża, świetnie pachnie. Odżywia włosy, łatwo się spłukuje, włosy wyglądają zdrowo. Dociąża włosy, ale ich nie obciąża. Włosy bez problemu rozczesują się. Zapach jest przyjemny, świeży i delikatny. Produkt nie daje efektu przetłuszczenia.

Zasłużone brawa

Przeglądając KWC zobaczyłam że wiele osób zachwyca się tym produktem.
Przeczytałam parę recenzji i postanowiłam spróbować.
I był to pierwszy krok do uzależnienia Tresemme!

Uwielbiam całą serię Biotin Repair od Tresemme i dla moich włosów był to strzał w dziesiątkę.
Pływam na basenie, mam włosy rozjaśniane, przesuszone, falowane i niesforne, a to cudo robi mi taki uporządkowany zdrowy image że po prostu mało co się może z tym równać.
Na razie udało mi się zużyć dwie pełnowymiarowe maski. Po prostu uważam że to ich flagowy produkt a dla mnie niezbędnik włosomaniaczki.

Zapach- przefajny. Słodki, ale nie nachalny. Utrzymuje się na włosach do kolejnego mycia.
Włosy po użyciu są jakby zaczarowane, odzyskały swój blask, są pełne wigoru.
Nie ma porowatości, szorstkości ani przesuszu, w to miejsce są nawilżone, wygładzone, ujarzmione bez oklapu, czyli marzenie.
Produkt jest w plastikowym pudełku łatwo się wydobywa z niego, nie jest konsystencja zbyt rzadka, dla mnie ten produkt jest wydajny, ale fakt że ja używam pod czepek obicie przed myciem, i do mycia i typowo maskowo np. z sauną. Także nie szczypie sie z aptekarskimi ilościami bo moje włosy potrzebują widać więcej. Używam od 3miesięcy i jak na razie jest super.
Nie ma puszenia, nie ma obciążenia, wyglądają bardzo zdrowo i okazale.
Ceny są przyjazne, dostępność duża w sieci Rossmann, co też stanowi dodatkowy atut.

Bardzo dobra

Naprawdę przyjemna maska do włosów. Piękny zapach, dobra konsystencja, wygodne i estetyczne opakowanie. Sprawdziła się naprawdę dobrze. Mam długie włosy, zniszczone końce. Maska poprawiła ich stan, stały się nawilżone, miękkie, delikatny zapach utrzymywał się do kolejnego mycia. Wydaje mi się, że mimo wszystko szybciej się przetłuszczały.. Odrobinę zabrakło do ideału. Na promocji kupiłam ją za kilkanaście złotych. Polecam :)

Wyjątkowa

Od wakacji rozpoczęłam całkowitą regenerację włosów. Odstawiłam moja ukochaną prostownicę i postawiłam na moje naturalne kręcone włosy. Z moimi włosami jest bardzo ciężko. Łamią się i wypadają na każdym kroku a to przez wysoką temperaturę fundowana im co dwa dni. Regenerację rozpoczęłam od zakupu dobrej maseczki a nie za milion złotych. W moje rączki trafiła Maska TRESemme i nie żałuję tej decyzji ani trochę. Są częste promocje dlatego nie musimy wydawać na nią ponad 20 zł . Mi udało się taniej ale dzisiaj wiem że wydałabym na nią więcej niż daję nam producent.

Pierwsze wrażenie super. Ślicznie mieniące się opakowanie cieszy oko takiej sroki jak ja. Uwielbiam produkty w takim opakowaniu ponieważ mam kontrolę nad tym ile produktu zabieram na dłonie. Konsystencja jest idealna jak na maskę. Nie spływa z dłoni i dobrze wtapia się w włosy. Zapach obłędny. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego - trochę słodki,trochę świeży i otulający. Lubie jak moje włosy długo pachną produktem po ich wysuszeniu. Wydajność oceniam na 5+.

Przejdźmy do działania na moje włosy. Po pierwszym zastosowaniu po prostu bajka. Już nie pamiętam kiedy miałam takie miękkie i sprężyste włosy. Moje. naturalne loki zaczęły się jakoś lepiej układać. Bez użycia lokówki normalnie mogłam wyjść z gotową fryzurą do ludzi. Za każdym razem włosy stawały się coraz lepsze i bardziej lśniące. Zmniejszyła się łamliwość moich końcówek (może to być zasługa serum którego używam na końcówki ale maska też robi swoje). Wiem że rozczesywanie mokrych włosów to jest same zło, ale ja muszę to robić. Bez tego moje włosy stałyby brzydko w każda stronę i na mokro układam sobie przedziałek i wygładzam je. Bez tego codziennie musiałabym chodzić w uklepanej kitce bo moje włosy to "busz". Maka doskonale wygładza moje włosy dzięki czemu bardzo dobrze współpracuję ze szczotką. Jedyne co zauważyłam to że moje włosy zaczęły mocniej wypadać. Jest to wina mojej diety, ponieważ zawsze w wakacje odchudzam się, prowadzę szybki tryb życia. Maska nie poradzi sobie z tym bo powinnam dbać o siebie od środka. Działanie maseczki oceniam na dobrą 5+. Przymierzam się do zakupu maski z tej firmy ale tym razem wybiorę inny rodzaj.

Dobra ale nie rewelacyjna

Moje włosy są długie, grube i gęste ale mocno przesuszone rozjaśnianiem, codziennym myciem i suszeniem oraz okazjonalnym prostowaniem.
Używałam tej maski przez jakiś czas i uważam że jest bardzo dobra- całkiem dobrze nawilza, włosy są bardziej lśniące, fajnie wygładzone i trochę bardziej elastyczne, chociaż w przypadku moich włosów, które z natury są "sztywne" uzyskanie efektu elastyczności i sprężystości nie jest łatwe.
Nie jest to jednak maska moich marzeń - stosowałam produkty które wg mnie lepiej sobie radziły z nawilżeniem włosów a przy tym nie obciążały ich.
Nie mniej jednak jestem zadowolona z maski - w skali od 1-5 oceniam ją na mocne 4. Działanie jest całkiem ok, ale mogłoby być jednak trochę lepiej.

Dodatkow ma praktyczne opakowanie i bardzo ładny zapach.

Zbawienie dla wysokoporowatych włosów

Maska ma gęstą konsystencję i intensywnie słodki zapach. Osobiście bardzo mi się podoba, jednak nie wszyscy lubią tak perfumowane kosmetyki. Dodam tylko, że posiadam włosy długie, kręcone, cienkie, wysokoporowate. Maskę nakładam na odciśnięte ręcznikiem włosy ( chcę by moje włosy chłonęły całe dobro z maski, a nie tylko wodę). Dzięki temu trikowi nie mam problemów ze spływaniem jakiegokolwiek produktu z włosów. Maskę trzymam kilka minut. Zmywa się błyskawicznie. Włosy są wyraźnie wygładzone, ujarzmione i nawilżone. Po wyschnięciu wyglądają na zdrowe, mocne i lśniące. Nie obciąża cienkich włosów, nie przesusza. Pięknie podkreśla naturalny skręt moich loków. Z całego serca polecam tę maskę wszystkim posiadaczkom takiego rodzaju włosów jak ja. Osoby z grubymi i niskoporowatymi włosami powinny uważać, ponieważ może się okazać, że jest to zbyt "bogata" maska, która może obciążyć.

żałuję, że obcięłam włosy...

...a dopiero teraz ta maseczka wpadła w moje łapki! To, co w ciągu kilku minut zrobiła z moimi zniszczonymi farbowaniem kłaczkami jest niesamowite! Znudzona nowościami olałam sprawę i dość "radykalnie podcięłam końcówki" ;D krótsze też są ok... Tuż przy twarzy, gdzie włosy mam krótsze i dalej są mega zniszczone i wysuszone po użyciu tej maski zauważyłam ogromną poprawę. Dla mnie hicior!

ZDECYDOWANIE TAK!

Delikatny zapach, świetnie pielęgnuje włosy nadając im przyjemnej miękkości i lekkości bez obciążania, ułatwia rozczesywanie. Jest wydajna dzięki swojej gęstej konsystencji.

Fajny produkt w przystępnej cenie

Używałam maseczki przez około dwa miesiące i moge powiedzieć, że ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku. Duże opakowanie starcza na wiele użyć. Maseczka do włosów pachnie bardzo przyjemnie.

mile zaskoczenie

maska do wlosow mile mnie zaskoczyla ,latwo sie rozprowadza i z latwoscia rozczesuje wlosy opakowanie wygodne warte polecenia dla osob nie lubiacych tradycyjne odzywki

Świetna :)

Nie lubię masek do włosów ponieważ wydaje mi się że moim włosom one nie służą jednak po wypróbowaniu nowości TRESemme stwierdzam że to jest produkt dla mnie oprócz pięknego zapachu lekkiej konsystencji produkt łatwy w użyciu skutecznie wzmocnił moje wypadające włosy nawet wydaje mi się że stały się one grubsze i bardziej lśniące.