Avon, Delikatny żel pod prysznic dla dzieci - truskawkowy

Avon, Delikatny żel pod prysznic dla dzieci - truskawkowy

Żel pod prysznic dla dzieci. Hmm... za każdym razem gdy go używam, mocno zastanawiam się, kto w Avonie wymyślił, żeby myć tym dzieci. Ja bym tego nie zrobiła. Z tej prostej przyczyny, że żel bardzo, ale to bardzo brzydko pachnie. Z truskawkami nie ma to nic wspólnego. Za to z chemią baaardzo wiele. Do tego jest dość rzadki, pieni się średnio.

Cena: 12,9zł/ 250ml

uwielbiałam

Jako dziecko go uwielbiałam, słodki zapach, bardzo ładne opakowanie. Daję ocenę tylko za to, bo niestety nie jestem sobie w stanie przypomnieć czy dobrze sie pienił i czy np nie wysuszał skóry.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2może3

Taki sobie

Jest średni - ma sztuczny zapach truskawek, jest dość wydajny, ma całkiem ciekawe opakowanie. Wydaje mi się że nie jest wart swojej ceny. Niektóre tańsze żele są lepsze od tego.

ten zapach :/

Żel ma dość przyjemną konsystencję, cieszące oko opakowanie i przyzwoitą cenę w promocji, jednak jedna zasadnicza wada dyskwalifikuje go w moich oczach - zapach. Niby gdzieś tam w tle czuć truskawkę ale na pierwszy plan wysuwa się coś strasznie chemicznego i okropnego. Nie do zniesienia. Kupiłam go dawno temu, zużyłam w mękach i więcej nie kupię.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Jedna gwiazdka to za dużo

Pomijam milczeniem obrzydliwy plastikowy zapach. Na największa zgrozę zasługuje fakt jego niby delikatności. Moja siedmioletnia córka dostała po nim tak koszmarnej wysypki uczuleniowej, że zastanawiałam się czy nie jechać z nia na ostry dyżur. Plamy i bąble rosły w oczach. "Na szczęście" skończyło się na podaniu zyrtecu i smarowaniu maścią przeciwalergiczną, ale i tak męczyła się przez kilka najbliższych dni. Heroicznie próbowałam sama go zużyć, bo co wyrzucić? Tak zrobiłam, wysuszył moją skórę niemiłosiernie, a nie jest wrażliwa. Jestem konsultantką Avonu i odradzam ten bubel każdej klientce. Przez zapach nie nadaje się nawet do mycia toalety!! ZGROZA!!!

Bez rewelacji

Nawet nie jestem juz nastolatka,ale sentyment do dzieciecych kosmetykow mam wielki.Zel truskawkowy pachnie niezle,ma fajna butelke,ale kiepska konsystencje,zerowe mozliwosci nawilzajace.Kupilam raz i nie skusze sie ponownie.A juz z pewnoscia bron boze zeby jakas mama zakupila go dla swojej pociechy.

fajny

Używam go na sobie mimo iż dzieckiem juz dawno nie jestem, ale pomyslałam że truskawki zimą :D. Zapach nie najgorszy choć troche chemiczny. Dobrze się pieni, nawet nawilża i butelka też wygodna. Całkiem dobry żelik, choć mam przeczucie że dziecka raczej bym nim nie umyła.

oj nie! i jeszcze raz nie

Oj nie i jeszcze raz nie!!!! Przestrzegam wszystkich przed tym paskudztwem..Kiedy sprawdzałam zapach z opakowania, wydał mi się całkiem sympatyczny, natomiast w kąpieli..eh..na samo wspomnienie dostaję gęsiej skórki...Czegoś rownie drażniącego jeszcze nie spotkałam..Chemiczny i duszący zapach, mojej córci(3,5 roku) zaczęły od razu łzawić oczka, więc czym prędzej pozbylyśmy się tego czegoś nie tylko z wanny ale i z domu!

laboratorium chemiczne ;)

Ten zapach jest nie do zniesienia. A już katować tym dzieci??? Wrrrr. Chemia, czysta chemia, żadne tam truskawki. Poza tym mankamentem, żel jest trochę zbyt wodnisty, ale pieni się tak w miarę i nawet mimo tej konsystencji jest wydajny. Ale laboratorium chemiczne w czasie kąpieli, to nie jest coś o czym marzę, więc nie kupię go już nigdy więcej.