Pivoine, balsam do ciała

Pivoine, balsam do ciała

Balsam do ciała z serii Pivoine o zapachu wody toaletowej z tej samej linii. Zapach jest delikatny, nie narzuca się, balsam ma świetną konsystencję, dobrze nawilża.

Cudowne wspomnienie

Cóż to był za balsam! aksamitny, delikatny, świetnie nawilżający. Zapach Pivoine był wprost bajeczny, zmysłowy, cudownie kobiecy. Wciąż mam wodę toaletową Pivoine. :) Dlaczego nie ma go już w sprzedaży?? :(

Używam tego produktu od: dawno temu był moim ulubionym
Ilość zużytych opakowań:

super prezent

Kiedys, jeszcze w sredniej szkole dostalam cala linie Pivoine kupiona "na swiezo" we Francji. Nie wiem dlaczego, przeciez producent jest niby ten sam, ale rozni sie od tych samych kosmetykow kupowanych w Polsce.Ale ja o tych francuskich:zapach jest cudowny po jakims czasie, na poczatku pachnie brzydko.Cala seria stosowana naraz z umiarem otula cialo mglielka trwalego, swiezego i dyskretnego zapachu.Balsam dobrze sie wchlania, dobrze nawilza, ale poza tym nie ma jakiegos spektakularnego dzialania. Jednak swietnie spelnia swoja role i podtrzymuje zapach przez dluuugie godziny

Dobry

Zapach wody raczej nie przypadł mi do gustu - kojarzy mi się z babcinymi perfumami, ale w balsamie jest owszem, owszem, bardzo przyjemny, niezbyt intensywny, ale utrzymujący się przez długi czas. Balsam jest takiej konsystencji jak powinien, nie za gęsty, nie za rzadki, taki w sam raz. Dobrze nawilża. Do tego buteleczki o pojemności 50 ml są idealne na wyjazdy.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

bardzo dobry

Wszystkie balsamy i mleczka z YR według mnie są rewelacyjne. I ten mnie nie zawiódł: szybko się wchłania a skóra staje się jedwabista i pachnąca. Jest wydajny. Polecam.